Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z(pipi)ani sa Ci 3 bossowie w twierdzy. Jak spadazz na dol i walczysz z dwoma naraz to nie starcza staminy na uniki i blokowanie ich atakow:(

jest jeden świetny sposób na nich. Nikt ci go tutaj nie poleci bo wszyscy to pro gejmerzy ale ja niedzielny grac wskażę ci drogę. Przyzwij  NPC który jest w którejś z cel przed bossem albo gracza jakiegoś z neta :) 

Odnośnik do komentarza

Jutro siadam do Soulsów powiedzcie tylko czy są bossowie których można przypadkiem pominąć i nie idzie już do nich wrócić, czy raczej do każdego opcjonalnego można iść poznie?   Nie chciałbym żadnego ominąć :)

Do każdego bossa można wrócić później.

Odnośnik do komentarza

Blokowanie to tylko jeden ze stylów gry. Łatwiej unikać ich ataków rolkami. Albo przyzwać sobie NPC której znak jest w celi przed bossem.

Zresztą ten boss nie jest konieczny do przejścia gry.

Chce ubic wszystkich tych s(pipi)ysynow wiec nie ma opcji abym go pominął:P

ok, drugi boss zaciukany, troche sie z nim męczyłem, bo chciałem go w klasyczny sposób zabić, no ale już mi psycha siadała po chyba 40 próbie, więc dostał z balisty i cool łapka cześć.

Chodzi Ci o old dragonslayera czy dragonridera?

Czy tez pursuera?

Pursuer wydaje sie faktycznie potezny a ta dwojka jest banalna (old dragonslayer troche mi napsul krwi ale skoncentrowany pobilem go bez strat energii.)

Odnośnik do komentarza

Jak można pisać o wiedźminie 3 w temacie o Soulsach? W Soulsach płynny gameplay jest kwintesencją wszystkiego. W Soulsy się gra bo są przyjemne i intuicyjne. Souly są grą w którą się gra. Odpalamy i gramy - w dodatku intensywnie, a nie śpimy na gimberskich dialogach.

 

Czytaj proszę uważanie.

Nie porównuję tych gier lecz stwierdzam, że w grach wybitnych (a za takie uważam serię Souls a także Wiedźmina 3) nie ma sensu przypier...lać się do szczegółów. Należy grać, grać i grać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak więc jestem przed Undead Purgatory, więc pewnie mam za sobą około 60% gry i cóż mogę powiedzieć:

 

https://www.youtube.com/watch?v=UScsme8didI

 

To mogę powiedzieć. No gra dalej fajna, ale kurde - te lokacje bez wyrazu, tani poziom trudności, bossowie XD, brak spójności świata, dziwne poruszanie się i hitboksy - takie są główne zarzuty. 

 

That Murakumo +10 though :obama:

Odnośnik do komentarza

Straszyliście Shrine of Amana, a tak naprawdę zginąłem tam dwa razy od wpadnięcia do głębokiej wody. Mój Myśliwski łuk, który skaluje się do S z DEX wycinał magów z oddali aż miło. W Undead Crypt ci wskrzeszani z dzwonków nieźle bili, ale sami lecieli na trzy hity. Ogólnie czym dalej w grze, tym bardziej mi się podoba i kurde no to są dalej za(pipi)iste Soulsy, czyli poziom wyżej nad innymi gierkami. Pokonałem Velstadta i zabrałem King's Ring bez dotykania Vendricka, bo najpierw udam się po dusze olbrzymów. 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

DLC to najpiękniejsza rzecz jaka przytrafiła się Dark Souls 2. Jest lepsze niż podstawka. Zwłaszcza Shulva i Brume Tower ale ja lubię również mroźne Eleum Loyce które nie jest zbytnio uwielbianą lokacją przez fanów. Pewnie ze względu na Frigid Outskirts. Koniecznie opisz wrażenia jak kiedykolwiek ubijesz bossa na Frigid Outskirts.

Odnośnik do komentarza

Szykuje się fajny event z DS2:

 

Return to Drangelic on Feb 25

Dark Souls games are best experienced in the moment. Those first few months of release when the player base is active, mysteries abound, and perilous invaders lurk around every corner. Seeing the phantoms of other players, the helpful (and not so helpful) messages left by other undead, and being able to summon an ally or two for a hard boss makes the world feel alive.

Return to Drangelic is a community effort to recapture that moment. Two years since release, the Souls community hopes to rekindle the bonfire of Dark Souls 2 and once again fill the land with cooperation. Led by notable Souls community member, Illusionarywall, the event is scheduled to being on February 25 and last about three weeks. A handy flyer provides some tips on linking up with other undead 

You are logged out. Login | Sign up
 
 

YozU0Wo-noscale.jpg

In an era of empty servers and multiplayer games that are dead three months after release, it's fantastic to see such a concentrated effort from a community to keep their game alive. If you've never played through Dark Souls 2, or just fancy another turn through the harsh land of Drangelic, now is the time.

Odnośnik do komentarza

Straszyliście Shrine of Amana, a tak naprawdę zginąłem tam dwa razy od wpadnięcia do głębokiej wody. Mój Myśliwski łuk, który skaluje się do S z DEX wycinał magów z oddali aż miło. W Undead Crypt ci wskrzeszani z dzwonków nieźle bili, ale sami lecieli na trzy hity. Ogólnie czym dalej w grze, tym bardziej mi się podoba i kurde no to są dalej za(pipi)iste Soulsy, czyli poziom wyżej nad innymi gierkami. Pokonałem Velstadta i zabrałem King's Ring bez dotykania Vendricka, bo najpierw udam się po dusze olbrzymów. 

Ileż ja dusz straciłem w tym etapie. :obama: jak nie kąpiel (w ciężkiej zbroi nie polecam), to strzały ostrzegawcze w tył pleców z połowy planszy. Niby ciężkozbrojny rycerz, ale ochrona przed magią marna i bywało tu różnie.

Natomiast Velstadt - kapitalny boss. Jeden z moich ulubionych w serii.

Odnośnik do komentarza

Kończę już pierwsze DLC, poziom trudności wyraźnie skoczył. Elanę biłem kilka razy, ten Velstadt mnie doprowadzał do szału, pajac. Trzech rycerzyków padło chyba za 3 razem, a taktyka na uciekanie wokół jaskini sprawdziła się znakomicie. Ale teraz - Sinh, o skurwysyn jebany :obama:

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...