Skocz do zawartości

PES 2014


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież w 13 grama lagów nie było. No chyba, że się miało grę z jakiegoś dziwnego regionu i grało z Australią czy z 'muricą, albo nie wiem, może na łączu 128 kilo. Online w trzynastce to był ideał i jedyne czego brakowało to matchmakingu opartego na wybieranym teamie, żeby cały czas nie grać z Realem/Barceloną.

 

Jak czytam, że po patchu przełączanie się między zawodnikami działa nadal gorzej niż w zeszłorocznej edycji, to mnie pusty śmiech ogarnia. To jest kluczowy element, bez którego nie da się skutecznie grać w obronie. Tutaj też mieli prawie idealny system z pes 2013, ale nieeeee, trzeba doje/bać nowy silniczek, nad którym sami nie są w stanie zapanować, żeby teraz przez kolejne 10 lat metodą prób i błędów kombinować, aż może w końcu na edycję przed nowy silnikiem wszystko naprostują, by za rok znowu to spier/dolić.

Chyba jednak odpuszczam w tym roku. Jak mam poświęcić czas na uczenie się wszystkie od podstaw tylko po to, żeby się powkur/wiać, to chyba jednak podziękuję.

Odnośnik do komentarza

Chlopaki, a jak sprawa wyglada z ociezaloscia pilkarzy? Nadal tak dlugo zabieraja sie do wszystkiego?

Mam kupic i was zmiazdzyc? W demie przerazila mnie ta dynamika oraz flipper.

 

prosze o odpowiedz.

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

Jest lepiej, są zwrotniejsi, szybsze tempo jakby i mniej pinbala, choć nada l jest jeśli, są opóźnienia na online. Jest lepiej, codziennie pykam jakieś sesje o przed patchem miało miejsce z 5 razy. Teraz 5 meczy to jest na rozgrzewkę. Można pograć choć nadal czego brakuje. 

Odnośnik do komentarza

Jest efekt, jeszcze jeden szpil i ide spac. Mowa o multi, czyli udalo sie. Po patchu ta gra ma ogromny potencjal aby za rok na NG konsolach zmiesc Fife. Bedzie bitka.

Same here. Nawet udało mi się wygrać 8 meczów pod rząd. Potem trafiłem na kolesia z rankiem 800(SUPER STAR!), wziął Argentynę z super szybkimi karłami i przegrałem 1:6 <3  Co mnie irytuje to właśnie przesadna przewaga prędkich zawodników. Sam z tego korzystam rzadziej bo wolę konstruować składniejsze akcje niż biegnięcie przed siebie. Te pajace robią nawet dziwaczny rozstaw zawodników w taktyce(ofensywni porozrzucani praktycznie po rogach boiska), żeby tylko łatwiej im było "przebiec" obok moich obrońców. Dno. Do tego często najlepsi kopacze wyskakują mi z białą formą. Aż za często. 

 

Pytania - jak do cholery jasnej wychodzi się w końcu bramkarzem? Widzę, że jest to mocno sknocone, ale ciągle mam nadzieje, ze ja jednak coś źle wciskam.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli chyba sporo zmienili tym patchem, bo wcześniej takiego Messiego bez problemu doganiało 8/10 obrońców, ale z tą niską formą najlepszych nadal nic nie zrobili (np.Ribery, Messi mają ze 3X rzadziej dobrą formę niż pozostali).

Znowu powrót do klasycznej PESowej bolączki z przegiętymi skrzydłami?

Odnośnik do komentarza

Przegięte to jest ONE-TWO. Wystarczy po rozpoczęciu meczu, pyknąć od razu to zagranie i trzecie podanie do tego który wystartował na bramę. Bramka otwarta niemal w 95% przypadków. Jeśli random na sieci nie ogarnia obrony, to od razu aplikujesz mu szmatę w 1 minucie i zniechęcasz. Choć ostatnio prowadziłem 4:0 by przegrać 5:2 <3 yebany Messi.

Odnośnik do komentarza

Przegięte to jest ONE-TWO. Wystarczy po rozpoczęciu meczu, pyknąć od razu to zagranie i trzecie podanie do tego który wystartował na bramę. Bramka otwarta niemal w 95% przypadków. Jeśli random na sieci nie ogarnia obrony, to od razu aplikujesz mu szmatę w 1 minucie i zniechęcasz. Choć ostatnio prowadziłem 4:0 by przegrać 5:2 <3 yebany Messi.

Jest to w ogóle możliwe by prowadząc 4-0 przegrać 5-2?

Odnośnik do komentarza

Że niby Barcelona i Real to drużyny nieklasowe? :>

W końcu się skusiłem, po 4 godzinach grania chciałem sprzedać, ale im więcej meczów, tym bardziej doceniam to, co próbuje zrobić Konami. Próbuje, bo w wersji na PS3 nawet po patchu gra przypomina wczesną alphę :/ Faktem jest, że dawny PES bezpowrotnie zniknął, ale mimo drastycznych zmian w gameplayu jakimś cudem udało się zachować jego duszę. Choć nie powiem - wciąż brakuje mi beztroskiej swobody w dryblowaniu i błyskawicznych reakcji na komendy i wiem, że wielu moich kumpli, z którymi spędziłem dnie i noce przy PS2 powiedziałoby, że ta gra nie ma nic wspólnego ze starym dobrym PES-em. Chciałem realizm, to go dostałem. Niestety trochę kosztem czystej radości z gry....

Odnośnik do komentarza

Przegięte to jest ONE-TWO. Wystarczy po rozpoczęciu meczu, pyknąć od razu to zagranie i trzecie podanie do tego który wystartował na bramę. Bramka otwarta niemal w 95% przypadków. Jeśli random na sieci nie ogarnia obrony, to od razu aplikujesz mu szmatę w 1 minucie i zniechęcasz. Choć ostatnio prowadziłem 4:0 by przegrać 5:2 <3 yebany Messi.

waśnie prosze o pomoc w celu uniknięcia takich zagrań,nie gram one-two...

Odnośnik do komentarza

PES 2014 Data Pack 3 Announced

 

Data Pack 3 will add the originally pre-order exclusive stadiums, while also including new kits for the national teams of Germany and Spain.

An exact release date has not been announced yet, but it can be expected to be released before Christmas, if it follows the example of the last years.

 

PES+2014+data+pack+3+germany+new+home+kiPES+2014+data+pack+3+spain+new+home+kit.
Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...