Skocz do zawartości

PES 2014


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gameplay:

Manual Control fixes: R2 Shot, first time actions (shot, header etc), yellow bar

Goalkeepers: Better reactions to initial save

L1 Lob Shot Fix

Gameplay slowdown in final 3rd: Change made to make as smooth as possible

Shooting: Refinements of slowdown to help/have positive impact

Catch-up refined, feeling of sudden catch-up removed

BAL player stats decline – fixed

x2 speed implemented when substituted in BAL

Gameplan cursor speed – made faster

User online block list increased <200%

3 player on same team controller bug – fixed

 

Kit fixes:

Barcelona away, Inter Home, Motherwell GK, Almeria – Elche – Villarreal sponsors

To nie wszystkie zmiany w patchu,przynajmniej tak twierdzą.

Źródło WENB.

Zobaczymy czy lepiej to będzie wyglądało,ale nie sądzę,że jakoś diametralnie to zmieni moje postrzeganie tej bety PES2014.

Odnośnik do komentarza

Mam podobne odczucia, ale ja jednak nie daję rady nawet przy single'u. Akcje gdzie duszę kwadrat 8 razy, a zawodnik nie oddaje strzału wprowadzają mnie w stan wrzenia. System jest prześwietny. Walka bark w bark i zwody przy użyciu gałek to poezja, ale nie mogę znieść bezmyślności kompanów i długaśnych opóźnień. Multi spróbowałem raz przez 5 minut. Nie da się grać. Ta beta jest warta z 30 zł, nie więcej.

To pewnie dlatego dzisiaj można było nabyć na PC 2 sztuki za 32 zł ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Mam podobne odczucia, ale ja jednak nie daję rady nawet przy single'u. Akcje gdzie duszę kwadrat 8 razy, a zawodnik nie oddaje strzału wprowadzają mnie w stan wrzenia. System jest prześwietny. Walka bark w bark i zwody przy użyciu gałek to poezja, ale nie mogę znieść bezmyślności kompanów i długaśnych opóźnień. Multi spróbowałem raz przez 5 minut. Nie da się grać. Ta beta jest warta z 30 zł, nie więcej.

To pewnie dlatego dzisiaj można było nabyć na PC 2 sztuki za 32 zł ;)

 

Gdzie ? :(

Odnośnik do komentarza

W sumie to potwierdzam - zagrałem 3 meczę online 1 vs 1 i lagi zredukowały się o jakieś 85 - 90%. Dalej zdarzają się babole, ale w końcu mogę skonstruować fajną, składną akcję i pokazać leszczowi kto tu rządzi. Do tego szybciej działające menu <3 11 vs 11 zagrałem raz i tu już muliło na tyle, że mecz się rozłączył ... do tego nie dało się w czasie meczu zmienić kamery xd Na razie odpuszczam ten tryb, choć na pewno dam mu szansę(po ponownym patchu mesjaszu?). Co do singla, jeszcze nie sprawdzałem, ale jeśli gra się jeszcze lepiej niż przed poprawkami to jestem wniebowzięty.

 

Pytanie - da się jakoś zmienić region, w którym się gra? Mam wersję cyfrową, prawdopodobnie z USA, i niestety gram z samymi latynosami ; / Zapewne nie wpływa to zbyt dobrze na płynność online. Muszę czym prędzej znaleźć towarzyszy do gry w Polsce. 

Odnośnik do komentarza

Jak się w tym gunwie pobiera Data Packi? Przez HTTP stoi na 0% a przez P2P to przez 15 minut przeszło 2% (30 KB/s). No chyba tak to nie powinno wyglądać. PS3 oczywiście.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

 

 

Pytanie - da się jakoś zmienić region, w którym się gra? Mam wersję cyfrową, prawdopodobnie z USA, i niestety gram z samymi latynosami ; / Zapewne nie wpływa to zbyt dobrze na płynność online. Muszę czym prędzej znaleźć towarzyszy do gry w Polsce. 

Nic w tej kwestii nie zrobisz. Zarówno pudełkowe, jak i cyfrowe wersje mają zaszyte kody, które przypisują grę do konkretnego regionu i nie ma opcji żeby to zmienić. Połasiłeś się na cebulacką wersję US, to teraz graj z ludźmi mówiącymi na piłkę nożną soccer ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Pytanie - da się jakoś zmienić region, w którym się gra? Mam wersję cyfrową, prawdopodobnie z USA, i niestety gram z samymi latynosami ; / Zapewne nie wpływa to zbyt dobrze na płynność online. Muszę czym prędzej znaleźć towarzyszy do gry w Polsce. 

Nic w tej kwestii nie zrobisz. Zarówno pudełkowe, jak i cyfrowe wersje mają zaszyte kody, które przypisują grę do konkretnego regionu i nie ma opcji żeby to zmienić. Połasiłeś się na cebulacką wersję US, to teraz graj z ludźmi mówiącymi na piłkę nożną soccer ;)

 

Od czego jest opcja zaproszenia. Muszę tylko poznajdować chętnych. Najlepiej jakieś polskie forum Pes'a. 

 

Wojtas - jeśli wgrałeś to już na dysk PS3, do napisanego przez Ciebie folderu, to w menu gry, w opcjach soundtrack, powinna być możliwość zaktualizowania tracków. 

 

Raven_kruk - przez HTTP mi zassało dosyć szybko(Internet 15mb, radiówka), a przez P2P polecam ograniczenie wysyłania. 

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Jak się w tym gunwie pobiera Data Packi? Przez HTTP stoi na 0% a przez P2P to przez 15 minut przeszło 2% (30 KB/s). No chyba tak to nie powinno wyglądać. PS3 oczywiście.

Ja wczoraj pobierałem przez 3 godziny, a zmroziło się na 99%. Myślałem, że mnie szlag trafi. Przez HTTP nie było problemów (10 min.).

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze grajki siedza tylko na najlepszych druzynach. Bayern, Barca, Real to norma. Na innych, slabszych grupach w ranked nie ma nikogo. A skill opiera sie na sprincie i szybkich zmianach kierunku biegu i wbiegnieciu do bramki. Coz, czego oczekiwac od durnoty majacej nascie latek?

Odnośnik do komentarza

Jako, że - jak już wspomniałem wyżej - gram praktycznie z samymi latynosami, to 70% meczy rozgrywam z Realem i Barcą ... do tego te och okrzyki "ja, ja, ja, ja, ja, ja"  :verymad: Osobiście im mniej ogrywany/popularny team tym bardziej kusi mnie by nim zagrać, jednak najczęściej kończy się właśnie na Bayernie. Brakuje mi trochę cebulowatej Borussi, bo "niemiecką" trójką reprezentantów Polski, grając kadrą, pykasię naprawdę dobrze. 

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Single jest boski teraz. Czuć powera we wszystkim, strzały to cud, miód, malina. A online? 1 vs 1 nawet na "1 kresce" jest do ogarnięcia. Podstawowa zasada to ograniczenie używania R1 i nie dopuszczanie szybkich zawodników do rozpędzenia się na swoim polu karnym. Ogólne uspokojenie gry. Po zastosowaniu tych zasad wygrałem już chyba 5 meczów z rzędu. Uwielbiam tępić tych spedalonych Brazylijczyków, Hiszpanów, Meksykanów, Kolumbijczyków i Hamburgerów. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...