Skocz do zawartości

PES 2014


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wymieniłeś jeszcze jednej widocznej wady tegorocznego PES-a. Dlaczego, dlaczego jakiś obrońca kopacz osiedlowy najczęściej dobiega do piłki przed topowymi zawodnikami podczas prostopadłego?

 

Wychodzą przez to takie kwiatki, że po wygranym 3:1 meczu z Barceloną przegrywam 1:3 z Zenitem, bo obrońcy nie do przejścia.

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

to akurat nie jest realne ale jestem w to stanie zrozumiec - najwieksza i wg mnie jedyna duza wada gameplayu pes2013 byla przegieta roznica predkosci pomiedzy napastnikami, a obroncami - dobrze zagrana pilka na dobieg rownala sie sytuacja sam na sam z bramkarzem z przewaga 20 metrow nad najbliszym obronca - w sieci praktycznie caly gameplay chwile po premierze sprowadzil sie do takich pilek na ronaldo czy tego stworka z konami van der michta. W 2014 probowali temu jak widac zaradzic - stad tez wspomniana przez Ciebie przypadlosc czy widoczne i ostre zwalniania napastnika, ktory prowadzi pilke. Dla mnie to akurat nie jest zla zmiana ale totalnie nierealna to fakt

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ale musi być jakiś sposób, żeby to zbilansować. 2011 odpuściłem, bo była przegięta właśnie w tę stronę, ze obrońcy to byli bogowie. W 2013 ucieszyłem się, że napastnicy mają więcej do powiedzenia. Nie na długo, bo się okazało, ze przegięli w drugą stronę i teraz napastnicy to byli bogowie. W międzyczasie miliony paczy, a idź pan w chuy. Trójkąty dopełniły dzieła.

Odnośnik do komentarza

no jest - wzorem fify czy starszych pesy zmienic tak silnik rozgrywki by obroncy tak wysoko nie wychodzili i nie stali na polowie bosika i szybciej sie wracali bo w pesie 2013 dochodzilo do kuriozalnych sytuacji ze po przejeciu walilo sie na pałę L1+trójkąt czyli wysoką piłę na wysunięcie z dużym prawdopodobieństwem, że będzie z tego sam na sam jak karny w hokeju czyli od połowy boiska. Oczywiscie były sposoby by temu radzic ale wg mnie manualne przełączanie się na ostatniego obrońcę i szybkie wracanie nim pod własną bramkę za każdym razem jak przeciwnik przejmie piłkę to żenada.

 

Ehhhh

Odnośnik do komentarza

mam pytanko, czy w tej grze jest mozliwosc uderzenia z pierwszej pilki?? masakra, wrzutki idealnie na łeb a gosciu przyjmuje, dogranie do pustaka a gosciu przyjmuje..i to wszysko pomimo iz próbuje nawet juz wczesniej wciskac strzał..

Grasz na basic shots czy advanced? Na basic nie mam z tym problemów

 

Jaki polecacie obecnie najlepszy i kompletny option file dla PES2014?

W niedzielę ma wyjść nowy of na winningelevenblog. Pisali, że będzie prawie kompletny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejny patch wyszedł na PC, można go już pobrać. Oznaczony jest numerkiem 1.06 i poprawia kilka błędów w trybie online.

 

 

Download:

http://pes14web.winning-eleven.net/pes14w_pc/patch_deliver/

 

<MATCH>
-More “Camera Settings” are available in the Team Play Lobby in addition to the existing “Vertical” setting.

The following issues have been fixed
<MATCH>
-Online match results shown after the final whistle were sometimes displayed as [%d].
-Random player form settings were not correctly applied when playing consecutive matches

<GAME PLAN>
-Once a team’s lineup of substitutes had been editted, saved and then loaded again, changes were sometimes lost.
-Player icons on the pitch would sometimes disappear.

<EDIT>
-Edited player faces changed when the patch file was implemented.

In addition, we’ve fine-tuned each mode to improve your overall gaming experience.

Odnośnik do komentarza

Kolejny patch wyszedł na PC, można go już pobrać. Oznaczony jest numerkiem 1.06 i poprawia kilka błędów w trybie online.

 

 

a wiadomo coś o kolejnych patchach na konsole, coś było gdzieś mówione że do końca roku ma wyjść kolejny patch, mnie interesują głównie strzały z dystansu by więcej swobody było i szło uderzyć z 30 metrów tak jak w 13 bo tu to sie jedynie do bramki wchodzi

 

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza

Panowie takie pytanie.. 

Mam od kilku dni ps3 i (jako fan pes'a) pobrałem sobie demo pes 2014, aby przypomnieć sobie stare dobre czasy z tą grą na psx i ps2..

Czy pełna wersja wygląda (i funkcjonuje) tak samo słabo jak demo?!
Co to w ogóle ma być?
Grafika jak z psx (dosłownie wszystko wygląda słabo), gra się przycina (sama gra jak i cutscenki), a grywalność (albo raczej sterowanie jest jakieś zje*ane  [reakcja zawodników na komendy, jak i sam feeling piłki itp.., a imo wlasnie to bylo mocna strona tej serii - przynajmniej na poprzednich generacjach] - ale to może kwestia przyzwyczajenia?)

Wrażenia po zagraniu w demo.. beka z gry i jestem trochę zdegustowany tym co zrobili z tą serią  2/10 

Edytowane przez Silver
Odnośnik do komentarza

czy ja wiem czy takie inne...full po patchach ma płynną rozgrywkę bez przycięć ale przerywniki to dalej 15fps. Grafika identyczna, menu ciut płynniejsze, jedynie reakcje zawodników wyraźnie poprawili ale dalej się nimi steruje jak czołgami i cała mechanika rozgrywki identyko

 

najlepszy pes tej generacji to 2013 średnimi drużynami(bo lepszymi to arcade) tudzież demo nr1 pesa 2013

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że po wgraniu OF gra się... inaczej. Wiem, że to teoretycznie jest niemożliwe - bo przecież pliki te nie ingerują w kod gry - ale tak jest i już. Jest płynniej, szybciej, chyba przyjemniej!(mam wersję US, czyli BLUS). Stroje, wszystko wykonane bardzo ok. Feeling wzrasta. Tylko co oni zrobili z klasycznymi piłkarzami, a precyzując z Europą? Taki Desailly jest teraz jakimś Keifem, jest biały i ma statsy na 73 ... o_O

Odnośnik do komentarza

w kod gry nie ingeruja ale ingeruja w statsy zawodnikow przez co niektorzy pilkarze poruszaja sie i reaguja lepiej niz na golej wersji od konami. Zreszta np sa ludzie, ktorzy w wielu pesach z uwagi na czeste bolaczki i babole bramkarzy tym slabszym w nieoficjalnych statystykach po prostu mocno podkrecali statystyki by nie byli takimi borokami. Tak samo jak były OFy, które na przyklad ostro skracaja predkosci maksymalne takim babangidom czy carlosom z wczesniejszych czesci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...