Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Mazzeo polecam olać CW i tym podobne tematy na innych forach. Ogólnie więcej konsoli, a mnie internetu i przestanie to przeszkadzać.

 

ale u nas CW to 90% beki, 5% manipulacji i 5% sirius biznes, mnie chodzi o to co ludzie gdzie indziej w netach piszo.

Odnośnik do komentarza

 

Mazzeo polecam olać CW i tym podobne tematy na innych forach. Ogólnie więcej konsoli, a mnie internetu i przestanie to przeszkadzać.

 

 

ale u nas CW to 90% beki, 5% manipulacji i 5% sirius biznes, mnie chodzi o to co ludzie gdzie indziej w netach piszo.

No to nie wchodź gdzie indziej, same korzyści z tego będą. Więcej czasu na granie, mniej czytania debili i hejtu. Ja tak robię, tylko ten forumek czytam (+ szmurki do innych serwisów z poszczególnych tematów) to praktycznie całe moje growe źródło informacji, może nie bez wad ale styka i co ważne nie irytuje.

Co do naszego CW to moim zdaniem przesada z tym 90 % ...

 

Dobra kończę OT i dalej odliczam do premiery Wiesława tczeciego.

Odnośnik do komentarza

panowie ten nowy materiał którym wszyscy się jarają mnie martwi :(

 

1. Cutscenka postacie strasznie słabo to wygląda

2. Początek gry Wiesiek omija zwierzęta rolne jakby było statycznne która blokują przejście, komicznie to wygląda 

Od 1:46 

Animacje są okropne. Drewniane jak w Gothic'u 2

http://www.gamersyde.com/news_gc_the_witcher_3_gameplay_video-15729_en.html

Tutaj jest materiał w lepszej jakości. Ogólnie jestem zaskoczony, jak słabo ta gra wygląda w ruchu. A tyle szumu było w necie, jaka to ta gra będzie za(pipi)ista... wykonanie słabe.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

przynajmniej nie mydla oczu bullshotami, tylko mowia jak jest. w dwojce animacja byla na poziomie re4, a gra i tak zabijala.

Nie mydlą? Ciekawe...

 

Na ostatnich materiałach gra nie wygląda na taką wygłaskaną jak na tym szocie.image_the_witcher_3_wild_hunt-25981-2651

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

PC Master Race robi tam problemy o nierealistyczne otwieranie drzwi i o klimatyczne kolory tekstur. Ta akcja to dla nich herezja i symbol zdrady większej niż to zrobiły WB i Francja w 1939.

 

Ostatnio nawet był temat z wnioskiem o downgrade grafiki na PS4 i X1, bo jak tak może być, że te wersje będą mieć grafikę w wersji high gdy tymczasem oni płacą 2 tysie na grafikę i ledwo będą mogli grać na ultra, a to wszystko mimo, że nie wiedzą jakie są wymagania.

 

Masz może link do tego temtu o downgrade grafiki na konsolach, bo to może być porcja dobre beki.

Odnośnik do komentarza

 

PC Master Race robi tam problemy o nierealistyczne otwieranie drzwi i o klimatyczne kolory tekstur. Ta akcja to dla nich herezja i symbol zdrady większej niż to zrobiły WB i Francja w 1939.

 

Ostatnio nawet był temat z wnioskiem o downgrade grafiki na PS4 i X1, bo jak tak może być, że te wersje będą mieć grafikę w wersji high gdy tymczasem oni płacą 2 tysie na grafikę i ledwo będą mogli grać na ultra, a to wszystko mimo, że nie wiedzą jakie są wymagania.

 

Masz może link do tego temtu o downgrade grafiki na konsolach, bo to może być porcja dobre beki.

 

Już na poprzedniej stronie Mazzeo odpisywałem, że już usunęli ten temat po kilku stronach dyskusji :(

 

Wejdź w dział o trzeciej części poczytaj tematy o grafice, postaciach, sugestiach i marzeniach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

przynajmniej nie mydla oczu bullshotami, tylko mowia jak jest. w dwojce animacja byla na poziomie re4, a gra i tak zabijala.

Nie mydlą? Ciekawe...

 

Na ostatnich materiałach gra nie wygląda na taką wygłaskaną jak na tym szocie.image_the_witcher_3_wild_hunt-25981-2651

 

Bo to jest materiał promocyjny/bullshot. Choć nie twierdzę,że gierka nie będzie tak albo lepiej wyglądać.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

 

PC Master Race robi tam problemy o nierealistyczne otwieranie drzwi i o klimatyczne kolory tekstur. Ta akcja to dla nich herezja i symbol zdrady większej niż to zrobiły WB i Francja w 1939.

 

Ostatnio nawet był temat z wnioskiem o downgrade grafiki na PS4 i X1, bo jak tak może być, że te wersje będą mieć grafikę w wersji high gdy tymczasem oni płacą 2 tysie na grafikę i ledwo będą mogli grać na ultra, a to wszystko mimo, że nie wiedzą jakie są wymagania.

 

Masz może link do tego temtu o downgrade grafiki na konsolach, bo to może być porcja dobre beki.

 

Już na poprzedniej stronie Mazzeo odpisywałem, że już usunęli ten temat po kilku stronach dyskusji :(

 

Wejdź w dział o trzeciej części poczytaj tematy o grafice, postaciach, sugestiach i marzeniach.

 

przejrzałem, myślałem że więcej zyebów niż na forum blizzarda sie nie znajdzie... no i znalazłem i to na naszym poletku. wstyd.

Odnośnik do komentarza

Ten deal MS raczej załatwił z wydawcą, a nie CDP.

Ale w Polsce chyba tylko cdp jest wydawcą :) mnie tam zwisa, ale niepotrzebnie po prostu wcześniej gadali o równości. Gracze pecetowi to już ogólnie mają duży żal, bo pierwsza część wyszła tylko na PC, a druga rok wcześniej od wersji konsolowej.
Odnośnik do komentarza

 

Ten deal MS raczej załatwił z wydawcą, a nie CDP.

Ale w Polsce chyba tylko cdp jest wydawcą :) mnie tam zwisa, ale niepotrzebnie po prostu wcześniej gadali o równości. Gracze pecetowi to już ogólnie mają duży żal, bo pierwsza część wyszła tylko na PC, a druga rok wcześniej od wersji konsolowej.

 

Nie gracze PC-towi, tylko buraki z forum wiedźmina 3, a to różnica.

 

A tak swoją drogą spotkanie po latach:

10367129_1528431930702539_16253557679559

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Smutno mi. W dwa dni moja wielka podjarka trzecim Wiedźminem spadła do zera :( Najpierw news o lepszej kolekcjonerce dla XO. Wkurzyłem się, ale okej, można to jakoś przeboleć. Dzisiaj jednak nadeszły jeszcze gorsze informacje o równym poziomie graficznym na obu konsolach. Oznacza to niestety jedno - pogorszenie wersji na PS4. Witajcie ząbki, 23 klatki i dorysowujące się nagle obiekty. K... mać! Pociesza mnie trochę wersja na PC, która w takim wypadku będzie wyraźnie odstawać od konsolowych. Co jeszcze spier.dolisz drogi Microsofcie? 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

jak pogorszenie wersji PS4?

przecież w tym linku z CW było zero konkretów, zwykła papka medialna

 

już dość dawno twórcy w wywiadach mówili, że 1080p z betonowym 30fps na PS4 osiągneli bez problemu

grafika na PS4 ma być taka sama jak na PC w wersji high

będzie jeszcze wersja ULTRA dla PC z lepszym futrem, post processingiem i futureami Nvidii

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nahajpowałem się w3, nieograłem w1 i w2, odpalam sobie jedynke i woogle nie czuje klimatu :< to samo dwójka, odpycha mnie ta gra, o ja biedny. boli mnie to ze to jedyny chyba porządny rpg na tą chwile na konsole, błagam nie mówcie mi o dragon age-u <żyg>.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...