Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, czy masz już dosyć kłótni na "tamtym" forum?

Nie wydaje, szlag mnie już trafia od tamtych młotków. I tym samym chciałbym Cię przeprosić, po prostu byłeś mniej cierpliwy ode mnie. Teraz tylko grafika albo oszustwa, strzelanie w stopy, kopanie sobie grobów, wystawianie tyłka pecetowcom, wchodzenie w tyłek Wam. Straszne.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowie - jaki macie status przesyłki w CDP (zamówienie kurierem). Mam tam zarówno EK na PC jak i zwykłą edycję na PS4 i w obu przypadkach nadal status "w realizacji"?!

U mnie jest wysłana (kurier, PC), ale co za różnica, to tylko list przewozowy. Kurierzy przyjadą jutro i zabiorą paczki do dyspozytorni.

Odnośnik do komentarza

 

Wydaje mi się, czy masz już dosyć kłótni na "tamtym" forum?

Nie wydaje, szlag mnie już trafia od tamtych młotków. I tym samym chciałbym Cię przeprosić, po prostu byłeś mniej cierpliwy ode mnie. Teraz tylko grafika albo oszustwa, strzelanie w stopy, kopanie sobie grobów, wystawianie tyłka pecetowcom, wchodzenie w tyłek Wam. Straszne.

 

Spoko :good:

Na tamto forum potrzeba więcej cierpliwości niż do stania w kolejce w Urzędzie Skarbowym :P Poza tym, Polska jego część jest źle modowana. Ze trzy bany za kłótnie o grafice i zaraz zrobiłoby się spokojnie :P

Taka pełno forumowa wersja tutejszego Console Wars, tyle, że tam to wszystko jest na serio :/

Pamiętam jeszcze jak dopiero powstawało i można było normalnie podyskutować. Teraz ani tam, ani na Wieży Błaznów nie można nic napisać, żeby nie zostać zakrzyczanym -_-

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Spoko :good:

Na tamto forum potrzeba więcej cierpliwości niż do stania w kolejce w Urzędzie Skarbowym :P Poza tym, Polska jego część jest źle modowana. Ze trzy bany za kłótnie o grafice i zaraz zrobiłoby się spokojnie :P

Taka pełno forumowa wersja tutejszego Console Wars, tyle, że tam to wszystko jest na serio :/

Pamiętam jeszcze jak dopiero powstawało i można było normalnie podyskutować. Teraz ani tam, ani na Wieży Błaznów nie można nic napisać, żeby nie zostać zakrzyczanym -_-

Otóż to. Ale powiem Ci, że Momot jest po prostu lekkomyślny. Pisze głupoty, wstawia skompresowane zdjęcia, a gra wygląda tak:

https://www.flickr.com/photos/127773964@N03/sets/72157652536729480(brak spoilerów)

No przecież to jest najpiękniejsza w historii gra z otwartym światem. Wstawiłem tę galerię na forum i już jest parę głosów, że jednak miałem rację.

Edytowane przez rustine
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

No przecież to jest najpiękniejsza w historii gra z otwartym światem. Wstawiłem tę galerię na forum i już jest parę głosów, że jednak miałem rację.

Oczywiście, że racja. Jak ktoś będzie rozpatrywał pojedyncze elementy sceny, to zawsze znajdzie coś rozmytego, ząbkowanego itd. Tylko, że patrząc na całość, to art design miażdży i można na te screeny patrzeć bez końca.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

 

 

Akurat Geralt w książkach zawsze tak walczył. 1-2 ciosy odskok lub unik i znowu szlag. Nigdy chłop nie szedł na wymianę i iloś hitowe combosy. Nie ten bohater, nie ta bajka.

Geralt nie był lubiany przez innych właśnie za jego sposób walki. Wg innych wiedźminów odpadał od ich credo ponieważ nie walczył w zwarciu tylko "oszukiwał". Nawet ta nieszczęsna kusza w tej odsłonie, pomimo że nie było jej w ksiażce idealnie odwzorowuje jego charakter.

Gry komputerowe robią z wielu bohaterów badassów ponad swoje mozliwości (np Batmany) w ksiażkach on dostawał dosyć często po mordzie, w pewnych momentach miał już zwyczajnie nawet dosyć swojego fachu.

 

Na litość boską, jak można opierać się na serialu. :|

 

Nie mówie o serialu. Aczkolwiek tam również była pokazana dysaprobata wobec Geralta, co uważam za plus tego (jakby nie patrzeć) kiepskiego i drogiego serialu.

Odnośnik do komentarza

Nie mówie o serialu. Aczkolwiek tam również była pokazana dysaprobata wobec Geralta, co uważam za plus tego (jakby nie patrzeć) kiepskiego i drogiego serialu.

 

Mówisz o serialu, w książkach nie ma żadnych motywów pogardzania stylem walki Geralta. W Sadze było pięciu wiedźminów wliczając Geralta, wszyscy uczyli Ciri. Odśwież ją sobie, bo chyba serial Ci niestety zatarł pamięć.

Odnośnik do komentarza

Inkwizycja to śliczna gra w pełni zasługująca na 9/10 za grafikę. To ogromny RPG, a pomimo to jest jedna z najlepiej obecnie prezentujących się gier. Po wszelakich materiałach jakoś szczególnie nie widać, by Wiesław Trzeci znacznie odbiegał od Dragon Age, aż dziw, że na pe wbił recenzent 6/10 za szatę.

Niemniej pamiętam swoją przygodę z drugą częścią serii. Kawał znakomitej zero-jedynkowej przygody, a i przy tym zabawnej, jak mało która gra.

Odnośnik do komentarza

Hmm, chyba od razu na pierwsze przejście ustawię największy poziom trudności, pewnie będzie wymagał używania wszystkich sztuczek wiedźmińskich i najmniej prowadził za rękę jeśli chodzi o wszelkie markery (chociaż te i tak można samodzielnie wyłączyć)

Ja zacznę od normala albo hard, a jak już poznam grę rozpocznę od nowa inną ścieżką.
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś bedzie tak mily i skieruje mnie do odpowiedniej strony tematu lub odpowie mi na pytanie: czy nie majac nic kompletnie wspolnego z wiedzminem i tematyka fantasy a majac ochote na solide action-adventure w urzekajacych realiach, warto siegac po gierke? Bo tak sie zastanawiam wlasnie nad wartoscia tej gierki obdartej z otoczki, czucia tematyki etc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...