Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

btw czuję 

 

happy ending...

cirilsa66.gif

 

 

 

Po czym? Wątpię, by w zakończeniu opowieści, gdzie nigdy nic nie było czarno białe dali happy ending.

No chyba, że na końcu 

 

Geralt robi :lapka: :lapka: i kolejną część ogrywamy Ciri lub którąś czarodziejką.

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

A co sądzicie o gadce Redów, że to zamknięcie growej sagi wiedźmińskiej? Naprawde porzucą tak cenna markę? Ja nie wierzę, prędzej czy później zobaczymy nową gre w tym uniwersum, pytanie tylko czy z Geraltem, czy może z innym wiedźminem. Cyberpunk nie jara mnie tak mocno jak Wiedźmin, więc może to pobożne życzenia, ale oby się spełniły :D

Oj, powstanie następna część. Info z wycieku to potwierdza :P
Odnośnik do komentarza

kurde wy już za 2 godziny pogracie a ja musze czekać do jutra bo kupuje odrazu całą konsole w zestawie z wieśkiem. kurde mogłem kupić ps4 pare dni temu i teraz już tylko polować na gre.

 

to pierwsza tak ważna dla mnie premiera gdy nie uda mi sie wyrwac gry chwile wcześniej

Odnośnik do komentarza

Co tak się (pipi)ie. Jutro dojdzie do każdego co za ciśnieniowcy.

 

Aż taki pewien bym nie był. To, że nadal numer przesyłki nie jest aktywny dobitnie mnie przekonuje, że jutro gra będzie na 30/40%. DPD to chyba najgorsza firma kurierska jaką znam. Miałem z nimi do czynienia już kilka razy i najgorszą rzeczą jest to, że potrafią nie dostarczyć przesyłki pomimo faktu, że w mieszkaniu przebywała osoba (a w statusie Ci napiszą: powrót do magazynu, powód: brak odbiorcy w mieszkaniu).

 

Okrutnie żałuje, ze wybrałem tego kuriera (nie wiedzieliśmy, że to będą akurat oni...), ale obym się mylił i tym razem DPD mnie nie zawiedzie.

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

No nic,idę spać po 3 dniu grania. Prawdziwi fani jak ja są już w połowie gry. A każuale i Janusza które są jedynie pseudo fanami czekają do premiery zamiast przysmaków sprzedawcy stòwkę i ciorać. Pozdrawiam tych którzy dopiero włącza grę za parę godzin.

Odnośnik do komentarza

No nic,idę spać po 3 dniu grania. Prawdziwi fani jak ja są już w połowie gry. A każuale i Janusza które są jedynie pseudo fanami czekają do premiery zamiast przysmaków sprzedawcy stòwkę i ciorać. Pozdrawiam tych którzy dopiero włącza grę za parę godzin.

 

Prawdziwy fan, hardkor gamer .................. idzie spac o 22 :yao:

 

kurde wy już za 2 godziny pogracie a ja musze czekać do jutra bo kupuje odrazu całą konsole w zestawie z wieśkiem. kurde mogłem kupić ps4 pare dni temu i teraz już tylko polować na gre.

 

to pierwsza tak ważna dla mnie premiera gdy nie uda mi sie wyrwac gry chwile wcześniej

 

Nie no do jutra juz wytrzymasz bez problemu :taknieco:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...