Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie chodziło o animację tylko o to, że system wpinaczki jest z(pipi)any i często muszę obiegać klif o wysokości 1,50m zamiast się podciągnąć jak w innych grach, bo nie jest to predefiniowane miejsce do wspinania. W takim DA:I działało to 100 razy lepiej.

 

A to pełna zgoda, mogliby to poprawić, bo często na logikę można by sobie skrócić drogę podciągając się, ale... Geralt w tym miejscu po prostu nie może. 

Odnośnik do komentarza

Widziałem dziś u kumpla w3 na PC - obłędnie wygląda. Wróciłem do chaty odpalam PS4. Idę do chałpuy i gadam z fankiem npc a tu crash gry, przełknąłbym to, ale (pipi) 20 kilka fpsów w cut scenkach to już przegina nawet dla mnie (nawet jeżeli jest więcej niż 20 to te dropy animacji po prostu wybijają z imersji) ;

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ano przerywniki klatkuja miejscami strasznie, wazne ze w normalnej rozgrywce tragedii nie ma, redzi pewnie znowu jakis ficher wylacza w nastepnym patchu to i moze przerywniki zrobia sie plynne :P

 

A właśnie - miałem o to zapytać, bo niezależnie od ustawień, u mnie też klatkują te przerywniki. 

 

 

 

Cała animacja początkowa oparta na CGi miała takie przeskoki niekiedy - to typowe, czy coś u mnie jest nie tak?

 

 

Odnośnik do komentarza

No to wspinanie jest lekko denerwujące, ale jak sobie przypomnę takiego AC IV Black Flag, gdzie po ACIII byłem przyzwyczajony, że bohater wspina się praktycznie wszędzie i na wszystko, to też mnie koorvica brała, że Edward jest taki ograniczony - cóż jednak z tego, jeśli pozostałe aspekty gniotły suty i gierka była kozak.

Tutaj jest podobnie - wali mnie to, że muszę nadłożyć drogi - przynajmniej więcej zobacze, kto wie - może coś znajdę i ogólnie dłużej z Geraltem pobędę w tym pięknym świecie - mi to pasuje :)

 

No i ten max poziom trudności - jest grubo, cztery ghoule na moim poziomie doświadczenia i jest w ch... gorąco, zwłaszcza jak walka ma miejsce w gęstych krzakach, gdzie g... widać. Trzeba krążyć, odskakiwać, w miarę możliwości wyciągać ich pojedynczo, czekać aż się znak zregeneruje - będzie ponad 300 godzin na liczniku jak nic :)

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

mam 2 pytania do tych co już grają

 

1 czy jako osoba nieobeznana z poprzednimi grami musze coś wiedzieć na start gry? czy jako noob powinienem na coś zwrocic szczególną uwage żeby czegoś nie schrzanić?

 

2 czy ktoś doszukał się w grze lub w necie info o tym czy można składować gdzieś itemy? czy wszystko co nosimy musimy zmieścić w kieszeniach i sakwach konia? czy jest jak w skyrimie opcja żeby część gratów zostawić gdzieś w skrzyni itp? czy nie ma opcji i trzeba sprzedawać/wywalać rzeczy jeśli się przeciążymy?

Odnośnik do komentarza

Bansai a nie można na forum ustawić shouta i statusów dopiero od jakiejś ilości postów dostępnych?

 

Co do ekwipunku to Geralt może na siebie zapakować dosyć sporo. Dla mnie to akurat zaleta bo zawsze mnie wnerwiało w erpegach jak musiałem coś zostawiać, albo latać w kółko, żeby wszystko sprzedać

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Bansai a nie można na forum ustawić shouta i statusów dopiero od jakiejś ilości postów dostępnych?

 

Co do ekwipunku to Geralt może na siebie zapakować dosyć sporo. Dla mnie to akurat zaleta bo zawsze mnie wnerwiało w erpegach jak musiałem coś zostawiać, albo latać w kółko, żeby wszystko sprzedać

 

Statusy jednak sa tak ustawione moj blad, shoutow nie mozna, wiec polecam go schowac na czas ogrywania Wieska.

Odnośnik do komentarza

 

Bansai a nie można na forum ustawić shouta i statusów dopiero od jakiejś ilości postów dostępnych?

 

Co do ekwipunku to Geralt może na siebie zapakować dosyć sporo. Dla mnie to akurat zaleta bo zawsze mnie wnerwiało w erpegach jak musiałem coś zostawiać, albo latać w kółko, żeby wszystko sprzedać

 

Statusy jednak sa tak ustawione moj blad, shoutow nie mozna, wiec polecam go schowac na czas ogrywania Wieska.

 

Jak to zrobić? Tutorial dla nooba.

 

EDIT:

Dzięki

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...