Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry motyw wyczailem dzisiaj,kilkanaście godzin temu ubiłem dezerterów i zostawiłem pare toporów bo ekwipunek był juz pełny. Dzisiaj wracam w to miejsce a itemki leża dokładnie tak jak je zostawiłem. To samo z łodziami sa tam gdzie je zostawimy.

 

A żeby nie było za fajnie to zgubiło mi questa "zagubiony brat" z listy po prostu wyparował jakby nigdy go nie było. A nie pamiętam gdzie i kto go zleca :(

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Jeśli mowa o zadaniu pobocznym, to również miałem spory problem i był to jak dotąd jeden z dwóch razy, kiedy odłożyłem rozgrzebane zadanie na później (w drugim nie nadążałem z zabijaniem potworów, które zawsze dopadały w końcu chronioną przeze mnie postać). Wróciłem kilka poziomów mocniejszy i z nowym mieczem, pękł od razu.

 

Yep, to Tuwim.

Edytowane przez Mustang
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

W ogole robie pierwszy quest dla Triss i mam 12lvl, norma czy cos malo jak na poczatek Novigradu i przeoczylem pare rzeczy w Velen?

 

 

Fabularnie jestem w tym samym miejscu co Ty. Mam 13 lvl. W Velen mam zrobione wszystkie poboczne questy i większość zleceń na potwory. Miejsca oznaczone "?" odkryte w 80%

Odnośnik do komentarza

Jezus jaka ta gra jest dobra.

I pomyśleć, że miałem w ogóle w nią nie grać, bo niezbyt lubię gatunek fantasy.

 

A tymczasem ogrom pracy w nią włożony co chwilę rozkłada mnie na łopatki i sprawia, że nie skończę aż każde możliwe zadanie nie zostanie skończone.

Do tego ta wyrazista "polskość", pokazana zarówno w designie świata jak i dialogach :banderas:

 

Co za rok dla gier, niedługo Batchłop a potem MGSV :banderas:

 

BTW. teraz robię questa

'Sprawy rodzinne'

i aż chwyta za serce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zadanie z poroncem to mistrzostwo świata. Teksty barona kładły osoby które patrzyły jak gram na glebe ze smiechu. 


Choc nie powiem zadanie z kozą tez mnie rozj.ebało niemiłosiernie :) 

 

Kurde ta gra jest w czołówce najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grąłem. Cos wspaniałego.

Odnośnik do komentarza

odnośnie alchemika co sypie duzym hajcem na trofea - spoko za 1 razem sprzedalem mu tyle na ile mial kasy, potem mysle ok - wbije za tydzien jak sie dorobi

 

wpadam i on tam stoi w srodku ale jest nieaktywny, nie ma ikonki, nie da sie zagadac - probowalem rano, poludnie, wieczorem - nic

 

ciekawe czy to bug czy gościu rzucił tą robotę :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli mowa o zadaniu pobocznym, to również miałem spory problem i był to jak dotąd jeden z dwóch razy, kiedy odłożyłem rozgrzebane zadanie na później (w drugim nie nadążałem z zabijaniem potworów, które zawsze dopadały w końcu chronioną przeze mnie postać). Wróciłem kilka poziomów mocniejszy i z nowym mieczem, pękł od razu.

 

Yep, to Tuwim.

No to samo. Też pierwszy quest który odpuściłem. Nic podpakuje i wpadnę go odwiedzić później :P

Odnośnik do komentarza

jaki set wiedzmina najlepszy?

gdy założy sie wszystkie elementy na siebie dodaje też coś dodatkowo jak było z setami w Diablo?

 

rozumiem, ze poza setowymi są też jeszcze lepsze żółte/unikaty elementy?

15lvl dopiero here

 

Z tego co sie orientuje to w grze sa trzy sety wiedzminskie - Kota (lekka), Gryfa (srednia) i Niedzwiedznia (ciezka). Same z siebie one zadnego bonusa nie daja ale przy rozwoju postaci masz perki ktore dodaja odpowiednio bonus do ataku ciosami szybkimi, bonus do znakow i bonus do zywotnosci i mocnych ciosow za noszenie odpowiedniej zbroji.

 

Jezeli chodzi co jest ''najlepsze'' to zalezy jaki build wieska chcesz sobie zrobic. Mi juz przyszlo kilka do glowy, a wiec taki ''podstawowy'' - Geralt w zbroji lekkiej, glownie walka mieczem i znaki jako wspomagacze. Mozna tez nalozyc zbroje Gryfa i isc tylko w znaki albo w drzewku postaci wpakowac pkt w alchemie aby podniesc sobie tolerancje na eliksiry i wtedy nalozyc ciezka zbroje, dopakowac sie roznymi odwarami albo eliksirami zwiekszajacymi szybkosc i zwinnosc i napierdalac kolesi z ciezkich atakow az padna (cos jak berserker ale mi to raczej do stylu Wiedzmina nie pasuje :P ) Wybor nalezy do Ciebie ;)

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Ta gra w ogóle nie zwalnia - gdy myślisz, że już widziałeś coś świetnego zaraz zaskakują czymś kolejnym. Wizyta w

Kaer Morhen to taki pokład beki i odniesień oraz smaczków z książek, że głowa mała, a szczęka co chwilę opada na ziemię :banderas:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

 

Jeśli mowa o zadaniu pobocznym, to również miałem spory problem i był to jak dotąd jeden z dwóch razy, kiedy odłożyłem rozgrzebane zadanie na później (w drugim nie nadążałem z zabijaniem potworów, które zawsze dopadały w końcu chronioną przeze mnie postać). Wróciłem kilka poziomów mocniejszy i z nowym mieczem, pękł od razu.

 

Yep, to Tuwim.

No to samo. Też pierwszy quest który odpuściłem. Nic podpakuje i wpadnę go odwiedzić później :P

 

 

a ja mocno zje.bałem bo mam ten quest jako nieukonczony :/ Jak narazie to było najgorsze zadanie z gry.

 

Olszmic mam podobnie dlatego teraz pcham główną fabułem zeby podbic levele. Nie ma co sie pchać na te zlecenia. 

Odnośnik do komentarza

Ta gra w ogóle nie zwalnia - gdy myślisz, że już widziałeś coś świetnego zaraz zaskakują czymś kolejnym. Wizyta w

Kaer Morhen to taki pokład beki i odniesień oraz smaczków z książek, że głowa mała, a szczęka co chwilę opada na ziemię :banderas:

 

Czyżby

3 na(pipi)anych wiedźminów?

? :D

Chyba najlepsza scenka ever xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...