Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Absolutnie się nie spieszę, staram się zaglądac w każdy kąt jednak pomimo tego dużo Questów zwłaszcza w Novigradzie jest dla mnie już za słaba i nie dostaje za nie doświadczenia. Chyba za długo siedziałem w Valen robiąć WSZYSTKIE zadania na moich poziomach  :(

Odnośnik do komentarza

Jakies 2-3 dni temu zdobyłem cały podstawowy plus ulepszony set bez kupowania mapy w grze. Uzyłem poradnika z sieci by wiedzieć gdzie iść. (nie chce mi się latać po wszystkich kupcach by kupować mapy)

tyle ze wiem gdzies jest ta skrzynka...problem w tym ze nie chce mi sie otworzyc :( gdy uzyje wiedzminskich zmyslow skrzynia sie nie podswietla, to samo portale ktore sa nieakywne

dodatek zainstalowany, misja u Hattoriego z pirogami zrobiona...nie wiem o co chodzi :(

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

patcha 1.12 ściagnąłeś?

tak...

fakt ze te darmowe DLC instalowalem dopiero wwczoraj bo sie o nim dowiedzialem..patcha wiadomo ze sciagalem zaraz jak sie pojawil ;)

tak jakby konsola nie widziala zainstalowanego DLC natomiast w grze oczywiscie pojawil sie komunikat o zainstalowanej nowej zawarosci i prosbie o wyjsciu do menu glownego

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Mam identyczne uczucie jako mega fana Sapokowskiego :)

Póki co mam jedno ale... postać Jaskra bardzo mnie rozczarowała, inaczej go sobie zawsze wyobrażałem... w ksiazkach byl troszke inaczej przedstawiony.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Też racja, przy okazji czarodziejki to takie tam wredne wymalowane dziunie, po przeczytaniu Sagi i zagraniu w poprzednie części niczym nowym nie mogą zaskoczyć. Choć w sumie wątek Keiry był ciekawy, ale do Barona lub nawet Dijkstry (jedna z najlepiej przeniesionych postaci z książek do tej trylogi gier) jej daleko.

 

Może trochę zbluźnię, ale po drugim przejściu gry mam odczucie, że generalnie w W3 postacie książkowe < nowe postacie wymyślone na potrzeby gry.

Odnośnik do komentarza

Dijkstra to geniusz i majstersztyk !!! Przebiegły, wyrachowany, inteligenty i niesamowicie charyzmatyczny !!! Zdecydowanie najlepiej odwzorowana postaćksiązkowa jaką do tej pory spotkałem w grze. Niesamowicie zagrana, przemyślana i odwzorowana poprzez mimikę zachowanie i dobre bardzo dobre dialogi.

 

Te wszystkie Trisy, Yenefery, Sabriny itp. Takie mało władcze, momentami naiwne, z podkulonymi ogonami. Nie do końca to całe prześladowanie i ukrywanie się czarodziejów póki co do mnie przemawia. Pomysł fajny ale czegoś mi tu brakuje ...

Odnośnik do komentarza

Gram od 76h, kończę wizytę na Skellige, ile jeszcze będzie ta gra trwać? Zrobiłem 50% wątku głównego? 2/3? Dla mnie jako fana sagi ta gra to spełnienie marzeń gracza, nie chcę, żeby się skończyła xD.

mam nabite prawie 400 h chyba ze mnie gra oszukuje a i tak nie skonczylem watku glownego jeszcze :P 31 lvl posiadam

jeszcze drugie podejscie na najwyszym poziomie no i gwint do ogrania...do 1000 moze dobije :P

Odnośnik do komentarza

Faktycznie po tym nowej łatce wg . mnie gra wyglada zdecydowanie ladniej glownie chodzi o efekty swietlne ale coraz wiecej bugów sie pojawia. POstacie chodzace w powietrzu itp. Cos chyb spaprali bo wczesniej nic takiego nie widzialem .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...