Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że można się udać do posiadłości Barona i prosić o pomoc komendanta, który przejmuje po nim dowodzenie. Nie ma chyba możliwości, by Baron pozostał we Wrońcach. Gdy pomożemy jego żonie, czyt. zdejmiemy z niej klątwę czarownic - odchodzi z nią 'do lekarza', gdy jej nie pomożemy, to Baron

się powiesza po powrocie z moczar.

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Grałem dziś i nic nie aktualizowało. Może poprawia też działanie gry na XO?

 

E: Tu macie listę zmian: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/mkt/document/Changelog-1.12-PL.pdf

Nie widać nigdzie słowa o poprawie płynności na XO, ale i tak fajnie, że ciągle coś skubią i naprawiają!

Patch waży 1,5 gb.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że przed 1.11 na XO było niemalże betonowe 30 fps, przynajmniej z tego co pamiętam. Nawet jeżeli coś tam zwolniło w Novigradzie czy podczas dużej bitwy, to było to niezauważalne.

 

Zgrzytem było wczytywanie się kupców, które chyba dopiero teraz naprawili. Choć obecnie po wczytaniu Novigradu i tak nadal czekamy kilka chwil na pojawienie się postaci oraz wgranie muzyki. No i kilka patchy wstecz ponoć naprawili gaszenie świec przy próbie interakcji z jakimś elementem, ale ja i tak nadal zamiast kliknąć na znak do teleportacji najpierw gaszę świece.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

 

BTW: Fabuła z Serc z Kamienia>>>wątek główny W3.

 

Na tej samej zasadzie jak opowiadania > saga

 

Dyskutujmy.

Nie ma co dyskutować bo Opowiadania nie mogą sie równać z Sagą.

Przynajmniej nie dla mnie

Pstragowski z podcastu Niezatapialni na ich stronie ładnie rozprawil się z mitem geniuszu opowiadań. Bardzo się z nim zgadzam, wyguglujcie sobie, bo z telefonu ciężko tu się wrzuca linki, Ale tekst zacny

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj troszkę po tej najnowszej łatce.

 

Mam uczucie że gra wygląda ładniej jednak kilka razy w Valen gra mi się przycięła na ułamek sekundy.

Ze zmian zauważalnych na pewno fajnie że na HUD pojawia się ilośc oleju na mieczach. Nie musze już wchodzić w ekwipunek i sprawdzac czy smarowanie ciągle działa.

 

Niestety ciągle nie można podejmować dialogów z siodła Konia tylko trzeba zssiadac  :(

Odnośnik do komentarza

A ja sobie gram i gram... Fabuła poniosła mnie już w końcu na Skellige, ale na dość krótko.

Czy na skellige jest dużo do robienia pod względem misji pobocznych? Na razie kompletuję sobie ekwipunek i robię questy w Velen/novi. Planuje potem pociągnąć dalej wątek głowny. Czy moze lepiej lecieć na skellige? Fabuła głolwna jeszcze tam wróci? 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem tak bardziej aby potestować grę i jej otoczenie w okolicach Novigradu.

Pieknie ją zrobili, te wszystkie drzewka kamyszki, jakieś jeziorka koło duktów niesamowitą pracę musieli włożyć w ta grę aby to wszystko tak fajnie przedstawić i w sumie każda lokacja jest inna. Coś pięknego i na ps4 wygląda to naprawdę super :)

 

UWAGA : Trailer:
 

 

Mniej więcej tutaj jestem mając 15 poziom. REWELACJA !!! W grze coś takiego no no no, czapki z głów :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...