Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

W BB jest pewnie tak samo jak w Dishonored. Fabularne ciekawostki odkrywamy sami.

Sposób prowadzenia fabuły i odkrywania ciekawostek w Bb i Dishonored jest skrajnie rożny.

W BB jest pewnie tak samo jak w Dishonored. Fabularne ciekawostki odkrywamy sami.

Sposób prowadzenia fabuły i odkrywania ciekawostek w Bb i Dishonored jest skrajnie rożny.
Odnośnik do komentarza

Dla mnie nie ma w tej grze większych problemów jeśli idzie o mechanikę. To że Geralt czasem gubi się jeśli zostanie otoczony ze wszystkich stron jest wybaczalne bo wprawnemu graczowi nie zdarzają się takie sytuacje zbyt często. Parowanie ciosów, uniki, finiszery, jazda konno - dla mnie wszystko gra. To i tak bardzo duży krok w stosunku do W2. 

akurat drzewko umiejętności w w2 jest o wiele lepiej poprowadzone, a system walki ma lepszy feeling i jest znacznie bardziej wymagający i zbalansowany.

Odnośnik do komentarza

Obecnie sprawia mi przyjemność zbieranie pytajników, jazda po świecie i gwint ;) Tylko po Waszych tekstach boję się, że za mocno się dokokszę i będę miał za łatwo w kolejnych questach..

Ja oczyściłem całe Velen, okolice Novigradu i Skellige( zostawiłem jedynie te absurdalne znaki na morzu). Teraz zabrałem się za misje główne i niestety jest dziecinnie łatwo.

Odnośnik do komentarza

Niestety taka wada gier z otwartym światem, jak przypakujesz postać za mocno, zbyt długo będziesz się bawił w zdania poboczne, to główny wątek to potem lipa (w sensie brak wyzwania, niezależnie od wybranego poziomu trudności).

Podobny przypadek miałem we wspomnianym wcześniej Bloodborne podczas pierwszego przejścia gry, gdzie po kończeniu wszystkich bossów w dungeonach, wziąłem się za 2 ostatnich bossów i była po prostu kaszanka, za bardzo unikać nawet nie musiałem;);)

Odnośnik do komentarza

 

Obecnie sprawia mi przyjemność zbieranie pytajników, jazda po świecie i gwint ;) Tylko po Waszych tekstach boję się, że za mocno się dokokszę i będę miał za łatwo w kolejnych questach..

Ja oczyściłem całe Velen, okolice Novigradu i Skellige( zostawiłem jedynie te absurdalne znaki na morzu). Teraz zabrałem się za misje główne i niestety jest dziecinnie łatwo.

 

 

No trudno, nie przeszkadza mi to jakoś za bardzo ;) Ciekawi mnie tylko, czy jak wskocze na najwyższy poziom trudności na NG+ to czy bede mial jakieś wyzwanie

Odnośnik do komentarza

 

Dla mnie nie ma w tej grze większych problemów jeśli idzie o mechanikę. To że Geralt czasem gubi się jeśli zostanie otoczony ze wszystkich stron jest wybaczalne bo wprawnemu graczowi nie zdarzają się takie sytuacje zbyt często. Parowanie ciosów, uniki, finiszery, jazda konno - dla mnie wszystko gra. To i tak bardzo duży krok w stosunku do W2. 

akurat drzewko umiejętności w w2 jest o wiele lepiej poprowadzone, a system walki ma lepszy feeling i jest znacznie bardziej wymagający i zbalansowany.

 

 

drzewko umiejętności zgoda, zwłaszcza drzewko znaków jest dobrze zrobione, ale system walki jest gorszy niż w trójce, może i wymagający jak na mechanikę gry, ale prostacki z absurdalnym mieszaniem ciosów z dwóch serii szybkiej i silnej oraz rollowaniem do porzygania

Odnośnik do komentarza

 

Co to znaczy, że Bloodborne miał fabułe do bani? Zrozumiałeś wszystko czy tak gadasz bo mało filmików?

 

Rok temu skończyłem i jak pamięcią sięgam spłynęła jak bladź po mnie a że to był zlepek krótkich historyjek gdzie poskładać trzeba było w jedną kupkę to wszystkich nie odkryłem przez to pogubiłem cały wątek. Widocznie bakcyl fabularny był marny bo nie skłoniło mnie żeby jednak wszystko odkryć przez to końcówka wyszła tania jak bania u cygana zaznaczam w moim przypadku. W Wieśku to chociaż wiedziałem za czym latam, czego szukam, pomimo tego i tak nie znalazłem ;) Ale przekonaliście mnie że wrócić będzie warto :D a szczególnie dlc sprawdzić.Co do mechaniki to na przyszłość widziałbym efektowne starcia na styl niedoszłego For Honor z AI NPC na poziomie Halo od Bungie na legendarnym. Bo to co serwują Redzi na najwyższym to słabiutkie mają beta testy im dalej w las tym robi się łatwiej.

 

Odnośnik do komentarza

 

Bloodborne fabułę miał do bani za to gamplej wynagradzał resztę a Wiedźminie jest zupełnie odwrotnie.Mam od premiery grałem na najwyższym, zaglądałem wszędzie porobiłem każde znaki zapytania zatrzymałem się jakoś przed samym końcem i zniechęciła mnie zbugowana misja poboczna przy okazji zaczęła mnie gra nudzić, muzyka drażnić a niedopracowane elementy kłuć w oczy i zapragnąłem powrót do Zeldy WW kupiłem Wiiuu no i cała przygoda z Geraltem poszła się je...

 

Reasumując warto jej dać szanse i ją skończyć ? :rayos:

Co to znaczy, że Bloodborne miał fabułe do bani? Zrozumiałeś wszystko czy tak gadasz bo mało filmików?

 

Fabuła =/= lore bluberku :*

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

W kwestii poziomow postaci a fabuły.

Fabuła główna naciska na pośpiech w odszukaniu Ciri ale zlecenia poboczne skutecznie nas od tego odciągają.

Gram na najtrudniejszym poziomie bo nie wyobrażam sobie inaczej, wykonując wszystkie questy poboczne i zwiedzając wszystkie "białe znaczniki".

Nie żałuje bo niektóre miejscówki i mini questy są świetne :)

A że później wątek głowny nie stanowi wyzwania ... hmmm jakoś to przeżyje ale trudno zbalansować rozgrywkę tak aby każdy gracz był zadowolony.

 

Po prostu gry są coraz łatwiejsze niestety. Powinno być tyle stopni trudności aby każdy znalazł coś na siebie. Przecież nie każdy gracz amator musi potrafić  ukończyć gre na najwyższym stopniu trudności.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Ukończyłem!  :obama:

 

Gra roku a może i całej generacji

:banderas:  :banderas:  :banderas:

Erpeg który nie zanudza... redzi to cudotwórcy. Fallout 3 znudził mnie po paru godzinach. Skyrim może po 10... Kurde nawet KotOR mnie znudził.  A w wieśka grałem i grałem od listopada. Cudo...

 

Wszystkie zlecenia wiedźmińskie, wszystkie sety zebrane do poziomu ulepszonego i jeden mistrzowski. Wszystkie zadania poboczne poza wyścigami, bijatykami i cośtam z gwintem. uuuf

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza

Mam jednego quest failed. Czy to mi coś psuje?

 

 

Nie współpracowałem z Tasakiem podczas poszukiwania S(pipi)iela, jak go już prawie sam znalazłem, to poszedłem do Tasaka i nie miałem żadnej opcji dialogowej do wyboru przy której Geralt by NIE mógł, że go nie interesuje współpraca z Tasakiem... Skończyłem rozmowe z Radowidem i mi się pojawił quest failed z Tasakiem.

 

Odnośnik do komentarza

no to w takim razie bede mial na liscie quest failed. czy mi cos to zmienia w achievementach, czy grze? czy ominelo mnie cos oprocz paru dodatkowych linii dialogowych i ew. nagrody?

 

A co do radowida, to tak jak mowilem, podszedlem do tasaka ale juz po odwiedzeniu 3 miejsc, i wtedy nic juz nie moglem zrobic :(

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

no to w takim razie bede mial na liscie quest failed. czy mi cos to zmienia w achievementach, czy grze? czy ominelo mnie cos oprocz paru dodatkowych linii dialogowych i ew. nagrody?

 

A co do radowida, to tak jak mowilem, podszedlem do tasaka ale juz po odwiedzeniu 3 miejsc, i wtedy nic juz nie moglem zrobic :(

http://www.playstationtrophies.org/game/the-witcher-3-wild-hunt/trophy/112443-Assassin-of-Kings.html

Odnośnik do komentarza

Lol, ten achiv Ci nie przepada. Spokojnie graj dalej.

 

Dalsza część questa związanego z Radkiem pojawia się po konkretnych wydarzeniach wątku głównego, to nie jest tak, że od pierwszego do ostatniego jednym ciągiem zrobisz cały wątek.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...