Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra jest wręcz jakaś ... nienaturalna? W 90% produkcji, które nie mają trybu multi, czasem już po 20-30h odczuwałem znużenie i gry albo nie kończyłem, albo wpadał nowy szpil i skutecznie mnie odciągał. Tu mam już 60h i fakt Novigrad LEKKO zaczął mnie mdlić, więc postanowiłem w końcu wyruszyć na wyspy. Boże jakiego gra tam dostaje kopa  :mog: Znów siedziałem do późnej nocy jak przy pierwszym uruchomieniu arcydzieła Polaków. Wiedźmin to trochę taka symbioza świetnej, bardzo opasłej książki z grą - wracasz do niej, np. po przeczytaniu w między czasie innej, krótszej knigi i znów przepadasz będąc zaskakiwanym na każdym kroku. Coś pięknego. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No co by nie mówić wiedźmin ma to coś co przyciąga ale nie potrafiłem skończyć go na raz . Musiałem w między czasie ogarnąć sobie kilka mniejszych gier o zupełnie odmiennym klimacie a i tak po powrocie do wieśka zawsze był efekt WOW , nie jestem w stanie do niczego się przyczepić bo system walki dla mnie jest świetny do tego teraz zaczynam DLC , które już na początku fabularnie bije na głowę podstawkę. Liczę że wyjdzie więcej DLC tego typu bo gra ma potencjał by być stale rozwijana. Do tego w wiedźminie podoba mi się ta dbałość o szczegóły niczym w grach rockstar games , do dziś w Red Dead Redemption dbałość o szczegóły powoduje u mnie opad szczęki ( strzelanie do lamp nocnych <3) i to samo wiedźmin z chociażby kołyszącymi się fenomenalnie drzewami na wietrze ( co by nie mówić zdecydowanie najlepiej wykonany las jaki miałem okazję sprawdzić w grze , a pamiętam jak jeszcze lasem w Oblivionie się zachwycałem) . 

Odnośnik do komentarza

Bloodborne fabułę miał do bani za to gamplej wynagradzał resztę a Wiedźminie jest zupełnie odwrotnie.Mam od premiery grałem na najwyższym, zaglądałem wszędzie porobiłem każde znaki zapytania zatrzymałem się jakoś przed samym końcem i zniechęciła mnie zbugowana misja poboczna przy okazji zaczęła mnie gra nudzić, muzyka drażnić a niedopracowane elementy kłuć w oczy i zapragnąłem powrót do Zeldy WW kupiłem Wiiuu no i cała przygoda z Geraltem poszła się je...

Reasumując warto jej dać szanse i ją skończyć ? :rayos:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No dla mnie wiedzmin 3 ma wlaśnie świetny gameplay nie powiedziałbym że fabuła jest najmocniejszym punktem a raczej świat. No i mnie system walki się bardzo podoba to nie poziom bloodborne oczywiście ale sprawia mi i tak przyjemność.

Odnośnik do komentarza

Bloodborne fabułę miał do bani za to gamplej wynagradzał resztę a Wiedźminie jest zupełnie odwrotnie.Mam od premiery grałem na najwyższym, zaglądałem wszędzie porobiłem każde znaki zapytania zatrzymałem się jakoś przed samym końcem i zniechęciła mnie zbugowana misja poboczna przy okazji zaczęła mnie gra nudzić, muzyka drażnić a niedopracowane elementy kłuć w oczy i zapragnąłem powrót do Zeldy WW kupiłem Wiiuu no i cała przygoda z Geraltem poszła się je...

 

Reasumując warto jej dać szanse i ją skończyć ? :rayos:

Nie warto. Graj w Zeldę i zbieraj serduszka.

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie nie ma w tej grze większych problemów jeśli idzie o mechanikę. To że Geralt czasem gubi się jeśli zostanie otoczony ze wszystkich stron jest wybaczalne bo wprawnemu graczowi nie zdarzają się takie sytuacje zbyt często. Parowanie ciosów, uniki, finiszery, jazda konno - dla mnie wszystko gra. To i tak bardzo duży krok w stosunku do W2. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

o ile mechanika walki jest jeszcze w miarę, biorąc pod uwagę  jej zręcznościowo - slaszerowy charakter, tak system rozwoju postacii jest bardzo płytki i łatwiej byłoby to wybaczyć (bo w koncu gramy wiedźminem, którego umiejętności orbitują głównie w okół głównego repertuaru jakim jest miecz i magika z niego nie zrobimy, mimo ze to rpg) gdyby nie fakt, ze jest on cholernie źle zbalansowany. 

Odnośnik do komentarza

Bloodborne fabułę miał do bani za to gamplej wynagradzał resztę a Wiedźminie jest zupełnie odwrotnie.Mam od premiery grałem na najwyższym, zaglądałem wszędzie porobiłem każde znaki zapytania zatrzymałem się jakoś przed samym końcem i zniechęciła mnie zbugowana misja poboczna przy okazji zaczęła mnie gra nudzić, muzyka drażnić a niedopracowane elementy kłuć w oczy i zapragnąłem powrót do Zeldy WW kupiłem Wiiuu no i cała przygoda z Geraltem poszła się je...

 

Reasumując warto jej dać szanse i ją skończyć ? :rayos:

Co to znaczy, że Bloodborne miał fabułe do bani? Zrozumiałeś wszystko czy tak gadasz bo mało filmików?

Odnośnik do komentarza

ale się czepiacie . Jak niektórych wkurza że W3 może być dla kogoś grą roku. Ja byłem fanem Wiedźmina zanim to było modne. Nawet po moim mailu i gamertagu to widać. Uwielbiałem pierwszą część mimo jej wad. Przeszedłem z przyjemnością 3 razy Wiedźmina 2 i Wiedźmin 3 to dla mnie zwieńczenie ciężkiej pracy cdp red.  Dla mnie wiedźmin 3 to najlepsza gra w jaką grałem. Bloodborne fajny ale to nie to dla mnie. Tak samo jak komuś f4 może się podobać albo grą generacji może być mario 3d world. Kwestia gustu i mam dość osób na forum którzy próbują wmawiać wszystkim że W3 to kiepska albo średnia gra. :P

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...