Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska kiedy bede mogl przyjac zlecenie w ktorym spotkam sie z Lambertem? Jestem po bitwie w kaer morhen i kilku glownych misjach i nadal nie ma zlecenia na tablicy w novigradzie. Zalezy mi na tym zadaniu bo jeden z gosci w tym zleceniu ma ostatnia brakujaca mi karte do gwinta. Zbugowalo sie cos czy keira porwala go na jakies wakacje czy ki chvj?

Odnośnik do komentarza

Ludziska kiedy bede mogl przyjac zlecenie w ktorym spotkam sie z Lambertem? Jestem po bitwie w kaer morhen i kilku glownych misjach i nadal nie ma zlecenia na tablicy w novigradzie. Zalezy mi na tym zadaniu bo jeden z gosci w tym zleceniu ma ostatnia brakujaca mi karte do gwinta. Zbugowalo sie cos czy keira porwala go na jakies wakacje czy ki chvj?

A tego zlecenia(a przynajmniej pierwszej jego części) nie robiło się czasem jeszcze przed KM?

Odnośnik do komentarza

 

hammond dropi nekkera i nie jest to karta unikatowa, tylko ogolnie dostępna

Czasem chyba może się zdarzyć, że właśnie nekker ją wydropi.

Wiec zdobycie tej karty poprzez wykonanie tego zlecenia nie jeat konieczne do zdobycia pucharka? Moge ja zdobyc z truchla Nekkera tak jak mowisz lub innego zrodla?

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że na 21 lvlu możesz mieć już sporą część questów na szaro, przynajmniej te fabularne na początku, bo jakieś poboczne na pewno znajdą się, które będą wymagałay większego poziomu.

Inna sprawa, że pierwsza wizyta na wyspach jest :banderas: o ile wcześniej się nie oglądałeś zbyt dużo materiałów stamtąd i nie wiesz czego się spodziewać. Zupełnie inny klimat.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

powinni zrobic jakiegos moda zmieniającego rozwój postaci, bo ten jest akurat bardzo ubogi i ograniczony - wszystko skupia się w ogoł szybkich ataków, a reszta jest tylko kosmetycznym dodatkiem. 2, góra 3 praktyczne buildy na krzyż i to jest wszystko

 

do takiego skajrima, to geralt ma zupelnie na noc. 

Odnośnik do komentarza

Który mieliście poziom gdy po raz pierwszy zapuszczaliście się na wyspy Skellige ?

Obecnie mam 21 a jeszcze mnóstwo znaków zapytania w valen nie chce tam popłynąć "za późno"

To może tylko sprecyzuję, że Skellige pojawi się jako dodatkowy obszar gry, z którego w każdym momencie można wrócić do Velen szybką podróżą i odwrotnie. Oczywiście wysiąść tam i wrócić sobie od razu do Novigradu na zakupy to bezsens i psuje cały klimat, ale nie należy wyprawy na wyspy traktować jak nowego etapu bez powrotu. Ja poniekąd zrobiłem taki "błąd" czyszcząc Velen, a potem na Skellige znalazłem sporo questów już dużo poniżej mojego poziomu. Lepiej zobaczyć co tam jest do roboty trochę wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...