Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Grając drugi raz można zobaczyć jak w odmienny sposób można niektóre questy i wątki wykonywać. Oczywiście niekiedy się nie uda, bo gra jest ogromna, ale wystarczy pamiętać by zachowywać całkowicie odmienne podejście do niektórych postaci - np. do Dijkstry. Lub właśnie przykład Tasaka, którego można całkowicie ominąć. No i za drugim razem robienie wszystkich wątków całkowicie pobocznych mija się z celem, więc wcale tak długo jak za pierwszym podejściem nie wychodzi to granie.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Co to znaczy nielogiczne ?
Osoba, która zna książki Wiedźmina może dokonywać wyborów na podstawie znajomości świata i postaci z papieru. Wie, jak mógłby się zachować Geralt.
Osoba, która nie przeczytała Wiedźmina, będzie się z grą bawić równie dobrze (i chwała za to twórcom) a jej wybory mogą być totalnie z dupy względem osoby pierwszej :)
Ale obie wersje są całkowicie logiczne.

Odnośnik do komentarza

 

Dlatego nilfgard to niemcy i zło. Tak właśnie podchodziłem do nich za pierwszym przejściem gry.

Dla mnie po przeczytaniu książki Nilfgaard to też takie Niemcy, a Kaedwen ze swoją buraczaną armią to ZSRS.

A Polska to Temeria czy Redania? Osobiście myślę, że obie po trochu. :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Dlatego nilfgard to niemcy i zło. Tak właśnie podchodziłem do nich za pierwszym przejściem gry.

Dla mnie po przeczytaniu książki Nilfgaard to też takie Niemcy, a Kaedwen ze swoją buraczaną armią to ZSRS.

A Polska to Temeria czy Redania? Osobiście myślę, że obie po trochu. :)

 

Tak, obie po trochu. Kovir zaś Szwajcaria.

Odnośnik do komentarza

Nie rozmieszaj mnie :) Jak ktoś nie ma problemu to znaczy, że go nie widzi? Jestem graczem PC od zawsze. Miałem stuttering i się go pozbyłem. W moim przypadku włączenie Vsync pomogło, gdy wyłączę to problem jest widoczny. 

i7 5820k @ 3.8

gtx 970

32 GB DDR4

 

Jak dalej masz ten problem mimo wszelkich prób to szkoda. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przed wyruszeniem na skellige zdecydowalem sie pozwiedzac dokladnie vellen i zrobic wszystkie pytajniki.

 

Właśnie trafiłem na miniquesta z subbossem wariacją baby cmentarnej, która nazywała się uwaga....

 

TWOJA STARA

 

:dynia:

 

ta gra jest boska :fsg:

 

ale i tak chyba nic nie przebije książki-parodii Zmierzchu :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...