Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj jakoś mnie wzięło na pogranie w Wiesia i kilka godzin poszło w mgnieniu oka. Tym razem skupiłem się na gwincie i mniej-więcej zacząłem ogarniać o co chodzi. Dzięki temu skończyłem w końcu questy z pokonywaniem przeciwników, a został mi tylko z wielkim turniejem. Niestety albo jeszcze jestem zbyt słaby, albo mam za mało kart jeszcze(zapewne przez to, że nasi kompani zniknęli ze świata gry (chyba?) i nie mogę od nich zdobyć dobrych kart) albo przeciwnicy w choooy oszukują. No miałem wrażenie, że ten pierwszy przeciwnik ma wsadzone same najlepsze karty. Co zrobiłem dobry ruch i już myślałem, że w końcu wygram to ten mi dopierdolił takie combo, że wybuchłem. :/

W ogóle mimo ponad 90h w grze to dalej mnie ta gra czymś zaskakuje. Znalazłem jeszcze jakieś nieukończone questy, które z miłą chęcią zrobiłem. Graficznie dalej mną zamiata, las, burza, wschód/zachód słońca, ten słowiański klimat. Istne arcydzieło. :fsg: 

Teraz w sumie robię osiągnięcia z tym zabijaniem przeciwników kuszą czy za pomocą znaku axii itp. Potem czekam na dodatek, przejdę na tej postaci i będę zaczynał po krótkiej przerwie grę całkowicie od nowa. Jest kilka rzeczy, które zrobiłem źle i chciałbym inaczej postąpić. 

 

Co już zacząłem sprawdzać to karty do gwinta. Jest ich od choooya i tutaj mam pytanie do osób, które robiły calaka/platynę. Czy są karty, które trzeba zdobyć w konkretnych questach gdyż potem będą niedostępne? Na pewno będę chciał wszystko zdobyć przed skończenie wątku głównego ale bardziej chodzi mi o konkretne questy, bo gdzieś czytałem, że chyba tylko podczas jednego przyjęcia można zdobyć konkretną kartę. Jak to z tym jest? 

A i czy faktycznie trzeba grać z każdym kupcem bo wtedy jest karta? Czy jak widzę, że chce zagrać o kasę(przez suwak) to olewać? 

Myślę żeby korzystać z tego: http://www.eurogamer.pl/articles/2015-07-31-wiedzmin-3-gwint-wszystkie-karty-i-zadania-poradnik?page=7 

A wy z czego korzystaliście? 

Odnośnik do komentarza

Co już zacząłem sprawdzać to karty do gwinta. Jest ich od choooya i tutaj mam pytanie do osób, które robiły calaka/platynę. Czy są karty, które trzeba zdobyć w konkretnych questach gdyż potem będą niedostępne? Na pewno będę chciał wszystko zdobyć przed skończenie wątku głównego ale bardziej chodzi mi o konkretne questy, bo gdzieś czytałem, że chyba tylko podczas jednego przyjęcia można zdobyć konkretną kartę. Jak to z tym jest? 

A i czy faktycznie trzeba grać z każdym kupcem bo wtedy jest karta? Czy jak widzę, że chce zagrać o kasę(przez suwak) to olewać? 

Myślę żeby korzystać z tego: http://www.eurogamer.pl/articles/2015-07-31-wiedzmin-3-gwint-wszystkie-karty-i-zadania-poradnik?page=7 

A wy z czego korzystaliście? 

No musisz zagrać ze wszystkimi żeby zdobyć te karty, które wypadają randomowo(Villentretenmerth itp.). Poza tym są chyba ze 3 misje w których możesz zdobyć karty(bal, Zoltan i chyba właśnie turniej w Novigradzie). Nie jest lekko, wiem, bo sam się z tym namęczyłem. Najlepiej znajdź jakąś aplikację na telefon z mapą i odznaczaj po kolei z kim grałeś. Kupców jest od groma.

Odnośnik do komentarza

No ja go W OGÓLE nie ruszałem, bo mnie generalnie karcianki nie kręcą, ale skoro chcę zrobić calaka to musiałem zacząć w niego grać i nauczyć się taktyk oraz złożyć elastyczne talie. Myśl. Chociaż nie, czego ja od ciebie oczekuję.  

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

No spoko, ale ja nie chcę jedną grać. Nie po to są 4 całkowicie różne, żebym grał jedną. Chcę się tym pobawić na dłużej.

Potwory wbrew pozorom są naprawdę silne, jak się zaczną mnożyć to siła armii może wzrosnąć bardzo szybko, a wtedy komp przeważnie pasuje.

 

W ogóle chyba z 2 razy już myślałem, że przegrałem, bo nie miałem kart, ale zapomniałem, że krowa zmienia się w neutralnego potworka i dwa razy gdy została przeciwnikowi jedna słaba karta, właśnie ta krowa mnie uratowała i wygrałem rzutem na taśmę. :obama:  

Odnośnik do komentarza

No potworami można zaspamowac ale wystarczy pogoda i/lub pozoga i wszystko w piiissduuuu :D

Dlatego tylko Królestwa Północy i anulowanie warunków pogodowych w odwodzie.

 

Najpierw spam szpiegami, do tego manekiny żeby podebrać szpiegów przeciwnika, potem karty z mnożnikami zwiększone przez kolejne mnożniki dla całego rzędu, jacyś sanitariusze i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...