Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

Mnie sie marzy Gwint na androida :fsg:

Powiązany z postępami w grze. To byłaby kosa, ale martwi mnie trochę fakt, że prawie wszyscy korzystaliby z talii północy lub potworów.

 

talia potworów, zwlaszcza na najtrudniejszym poziomie, potrafi dać nieźle w kość. ofensywa niesamowita, jeden ruch i wrzucają czasami po 3 cyfrowe wartości nawet nim się obejzysz, tam prawie kazda karta ma skill braterstwo. w potyczce z potworami, karty pogodowe są niezbędnikiem :)

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

na trudniejszym poziomie jedna karta mrozu ci nie wystarczy, bo kazdy przeciwnik ma słoneczną pogode w talii, której użyje conajmniej raz. A lugos to trzaska wyniki po 150 w pierwszej rundzie, wlasnie talią potworów, robi ci z du.py wielki kanion zanim w ogole wyrzucisz swoją karte.

 

generalnie to nie warto rozmawiać o gwincie na latwiejszych poziomach.

Odnośnik do komentarza

O mój dobry boże, ta gra nie ma końca, co myślę, że już będą lecieć napisy, to nie, dalej walą questami na prawo i lewo :obama: ale czuję, że dziś, max jutro SKOŃCZĘ :fsg: GOTY gra, GOTY powiadam! A jeszcze przede mna Serce z Kamienia i niedługo Krew i Wino :banderas: Od momentu

 

 

znalezienia Ciri fabuła gna jak szalona przed siebie. I ten moment znalezienia Jaskółki, ta rozpacz na twarzy geralta, te emocje, TA CAŁA SCENA :frog:

 

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O mój dobry boże, ta gra nie ma końca, co myślę, że już będą lecieć napisy, to nie, dalej walą questami na prawo i lewo :obama: ale czuję, że dziś, max jutro SKOŃCZĘ :fsg: GOTY gra, GOTY powiadam! Od momentu

 

 

znalezienia Ciri fabuła gna jak szalona przed siebie. I ten moment znalezienia Jaskółki, ta rozpacz na twarzy geralta, te emocje, TA CAŁA SCENA :frog:

 

Jeszcze jakieś 10-15h przed tobą. Jestem jakieś 3-4h dalej. Teraz będą najlepsze rzeczy więc... zazdro. Ja przechodzę drugi raz na najwyższym poziomie trudności. Bawię się tak samo dobrze jak za pierwszym razem.
Odnośnik do komentarza

Ale ja nie skończyłem na tym momencie z spoilera :) 

 

Czuję, że teraz już naprawdę będzie koniec

 

wróciłem na Skellige i muszę zdobyć ten przedmiot do przyzwania okrętu dzikiego gonu i uratować czarodziejkę od Emhyra. Także, jeśli jeszcze to jakoś przedłużą, to nie wiem w jaki sposób :D

 

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem. (pipi)ane goty 10/10. Jest mi pusto i smutno bo ukończyłem najlepsza grę w jaka grałem. Ale również cieszę się że to nie koniec bo dlc. Potem napisze coś więcej, idę się napić, bo trzeba wypić zdrowie redow za te grę. Za to przeżycie. Za te przygodę.

poczekaj, serca cię wciągną chu jem od strony du.py i wypier.dolą na orbite okołoziemską, gdzie będziesz bezwładnie dryfował w bezkresnej kwintesencji banderasa.

 

serca z kamienia to najlepsze, co przydażyło się branży growej od czasów re4.

 

pro tip: pamiętaj, żeby zajrzeć do medyczki ;p

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

dzisiaj się zabieram za serce z kamienia i będę przy okazji robił achivementy, których mi jeszcze brakuje :lapka: po Krwi i Winie pocisne szybko NG+ na najwyzsyzm poziomie trudnosci, zeby zdobyc ostatnie 2 aczki.

 

 

Btw , achievement za wszystkie karty z Gwinta wpadł mi sam, jakiś czas temu już, wszystko znalazłem bez żadnych guide'ów :obama:

 

 

a, byłbym zapomniał, miałem zakończenie:

 

 

Ciri została wiedźminką, geralt wyjechał z Triss do Koviru, wojna się skończyła, bo zabiłem Radowida, a Cerys rządziła sprawiedliwie Skellige

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...