Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko misiaczki, bo liczę na to, że do końca marca uda mi się skończyć ten GOTY tytuł. Naturalnie zamierzam zrobić NG+, bo chciałbym bardzo zrobić calaka, jednak, czy przed wejściem w NG+ warto zakupić Serce z Kamienia i je ukończyć? Czy nie ma różnicy na jakiej rozgrywce to zrobię pomijając wyższy lvl na questy.

 

Also, lepiej kupić za tę stówkę oba dodatki, czy na dobry początek za te 4 dyszki tylko Serce z Kamienia? :D 

Odnośnik do komentarza

Nie ma praktycznie żadnej różnicy. Ja robiłem Serce z Kamienia na NG+. Miałem już większość skilii więc ułatwiło mi to szybsze zbudowanie odpowiedniego builda pod alchemię, oszczędziłem też czasu na ponowne szukanie recpetur na odwary i mikstury. Po skończeniu na NG+ spokojnie i płynnie przeszedłem sobie do dodatku, jedyny minus taki, że wbiłem maksymalny level t.j 70, a jeszcze sporo znaków zapytania na Skellige mi zostało, więc zostało mi tylko farmienie hajsu. Mam nadzieję, że w KiW level dla NG+ zostanie zwiększony.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Tylko licz się z tym, że ng+ zaczniesz na około 30 lvlu, a chcąc na tym etapie wskoczyć w Serce z Kamienia będziesz musiał dobić do około 55 - 56 poziomu(sugerowany poziom pierwszego dodatku na ng+ to 58), czyli ponownie przejść jakieś 3/4 podstawki.

 

I tak chce przejsc jeszcze raz W3 na NG+ zeby wbic aczki za ukonczenie na death march, wiec nie robi mi to :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Jeśli patrzeć od strony czysto gejmplejowej to SzK przydają się tylko w kontekście zaklinania słów, kilka się przydaje. Patrząc ogólnie i odpowiadając na pytanie, czy warto zagrać w SzK to odpowiedź może być tylko jedna...

 

 

 

no kur.wa

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość kufir

Gram sobie ciągle w ta piekna grę, małymi kroczkami fabułe popycham do przodu i mam takie pytanie. Jestem ciągle jeszcze na Skellige a jesli chodzi o moją gotówkę to mam 20 000 orenów do tego mnóstwo mieczy do sprzedania i tak naprawdę nie mam na co wydawac kasy.

Tez tak macie czy moje zbieractwo jest przesadne ? :)

Odnośnik do komentarza

Miałem to samo. Lepiej mieć za dużo niż nie mieć wcale. Kiedy będziesz chciał tworzyć pancerze mistrzowskiej jakości to kasa czasem się przyda na niektóre rzadkie składniki rzemieślnicze np. dwimerytowe blachy, itp. Te rzeczy czasem ciężko znaleźć a na taki poziom zbroi są niezbędne dla kowala. 

 

Mistrzowski pancerz będziesz mógł wykuć kiedy wykonasz zadanie zlecone przez kowala-krasnoluda w Velen. Dokładnie w Kasztelu-Wrońcach. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...