Skocz do zawartości

Playstation Meeting 20.02.2013 - opinie, komentarze, pogaduszki podczas konfy.


Rekomendowane odpowiedzi

Też nie rozumiem tej spiny o konsolę, jezu przecież podziwianie tej obudowy będzie trwać góra godzinę po kupnie, a potem będzie napierdalać już tylko w gierki, co jest więc niby ważniejsze? Gdyby chodziło o pada, owszem, ale konsola? Who cares?

Już się ogarnijcie i nie wyzywajcie od idiotów. Mówiąc konsola miałem na myśli oprócz samego pudła, interfejs konsoli jakieś nowe usługi sieciowe itd. Bo pudło to pudło nie ze względu na nie wybieram konsole, a ze względu na gry i właśnie wygodę grania (którą daje między innymi dobry, niezacinający się system).

 

Poza tym część ludzi w necie jęczy, że żadna z gier nie była gameplayem tylko, że to były rendery (koledzy na xboxie tak mówili xD ). Jakby pokazali konsolę i na niej podczas konferencji grali to by nic takiego nie miało miejsca (chociaż pewnie fanboye xboxa na coś i tak by narzekali). 

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Major ty to do mnie mówisz ? Jeśli tak to przeczytaj jeszcze raz mój post. Pisząc, że niektórzy ludzie tak uważają nie mówię, że ja też tak uważam.

 

PS. Mam ps3 i x360, a atakujecie mnie jak jakiegoś xbota, który robi wszystko, żeby pokazać jakie ps4 jest (pipi)owe xD (a w rzeczywistości bardzo mi się podoba i jest możliwe, że wezmę w okolicach premiery).

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Spodziewalem sie po konfie pier.dolenia, bo to forum nie reprezentuje niczego lepszego od dobrych 2och lat. Ubispft sie przyznal, ze gra byla puszczona z PC i teraz jak sie okazuje, wszystkie gry puscili z kompa. Brawo.

 

Ktos przy zdrowych zmyslach sadzi, ze WD nie bedzie tak wygladac na PS4 dlatego puscili z PC? Zeby zbajerowac masy?

 

Ja mimo iz bardzo dobrze wspominam aktualna generacje, PS4 (raczej, Xbox musialby naprawde zniszczyc, zebym go pierwszego wybrwl) kupuje w premiere. Kase juz mam od jakiegos czasu, wiec teraz po prostu czekam, a jestem juz glodny next genow.

 

Awaryjnosc? Planuje wymieniac konsole co roku, zeby miec caly czas na gwarancji chyba ze pojawi sie ciekawa opcja wykupienia przedluzenia gwarancji np do 3 lat.

 

 

Ogarnijcie sie bo z piep.rzeniem glupot i z trollingiem wyplyneliscie na zbut duzo tematow.

Odnośnik do komentarza

Też nie rozumiem tej spiny o konsolę, jezu przecież podziwianie tej obudowy będzie trwać góra godzinę po kupnie, a potem będzie napierdalać już tylko w gierki, co jest więc niby ważniejsze? Gdyby chodziło o pada, owszem, ale konsola? Who cares?

 

Brak pokazu konsoli + info o wrzuceniu kolejnego 4GB ramu na płytę świadczy o tym że samo Sony nie wie do końca jak zbudować tą konsolę, byłem pewien że przez tyle lat już wyklarowali architekturę sprzętu i teraz jest okres testów dzięki którym PS4 ma być bardziej niezawodny, jednak jest inaczej. Żeby to się źle nie skończyło przypadkiem.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

ehh a jak w przypadku ps2 pokazali Reiko biegającą po wybiegu, pomarszczoną mordę dziadka i jakieś iskry to się ludzie bardziej cieszyli (przynajmniej po relacjach w gazetkach można było odnieść takie wrażenie ;d), a tego że niby miało obliczać efekty specjalne jak w T2 nawet nikt po czasie nie wypominał;]

 

imo konfa na plus, nawet jak szło wszystko na pc'tach

Odnośnik do komentarza

Czepiałem się Nintendo, że najpierw zapomniało pokazać konsoli tylko pada albo konsolę w padzie a potem, że na WiiU będą jechać na pierdyliardach części swoich flagowych Mario,Zelda etc. a tu Sony wyleciało z tym samym.

Tak bardzo chcieli wyjść przed szereg, że w sumie wyszło średnio. "Panowie oto nowy model Lamborghini ale prezentujemy wam tylko koło i kilka prospektów bo sprzęt pokażemy wam dopiero później". Liczyłem na konkretną bombę a wyszło jak spotkanie dla inwestorów. Dual Shock prezentuje się ładnie, 8Gb pamięci też, no i Killzone. Poza tym nic specjalnie nowego czy odkrywczego. A ile tych gier wyjdzie na premierę lub niedługo potem? Knack? Ciśnienie na dzielenie się wszystkim co mamy to chyba uderzenie w pokolenie facebooka. Może młodzież tego oczekuje, nie wiem...ja bym pograł w dobre gry.

Poza tym dopiero po konferencji wyszło, że nowa konsola nie będzie blokować używanych gier a potem, że może będzie ale to zależy do wydawców którzy nam wszystko zablokowują jak będą chcieli.

Czekamy na Microsoft.

 

ale po jaki ch... Ci wiedzieć jak wygląda konsola ? To baby kupują sprzęt elektroniczny pasujący do koloru mebli. Pokazali najważniejsze, PADA, SPECYFIKACJE, GRY. Konsola może wyglądać jak męski murzyński zwis, co za różnica ? A jak ktoś oczekuje od każdej kolejnej konsoli wynalezienia prochu na nowo, to jest chyba niepoważny.

Odnośnik do komentarza
to coś pod spodem to chyba jednak nie guma tylko dziurkowany plastik

 

 

 

 

 

 

ogolnie spoko wyglada, ale troche mi sie jednak nie podoba nachalność guzika "share" , pewnie czasem sie rpzyda, ale jego pozycja zaraz obok innych guzikow wydaje mi sie zbedna, mogly byc troche zboku bo raczej nie bedzie jednak aż tak czesto używany przez zwykłego gracza (pomijam dziennikarzy i jutubowców)

 

powiem nawet ze pewnie równie dobrze wystarczyło by gdyby funkcja share była wybierana z menu po naciśnieciu guzika PS, było by to ze 3 klikniecia więcej ale raczej spokojnie dało by sie to znieśc, a miejsce guzika share moglo by zastapic cos naprawde przydatnego w czasie gry

Swoją drogą na pawia mi się już zbiera od sfejsbukowania wszystkiego dookoła. Równie dobrze mogą tam wstawić przycisk "Lubię to", bo przecież głównie do tego będzie on służyć.

Odnośnik do komentarza

 

Czepiałem się Nintendo, że najpierw zapomniało pokazać konsoli tylko pada albo konsolę w padzie a potem, że na WiiU będą jechać na pierdyliardach części swoich flagowych Mario,Zelda etc. a tu Sony wyleciało z tym samym.

Tak bardzo chcieli wyjść przed szereg, że w sumie wyszło średnio. "Panowie oto nowy model Lamborghini ale prezentujemy wam tylko koło i kilka prospektów bo sprzęt pokażemy wam dopiero później". Liczyłem na konkretną bombę a wyszło jak spotkanie dla inwestorów. Dual Shock prezentuje się ładnie, 8Gb pamięci też, no i Killzone. Poza tym nic specjalnie nowego czy odkrywczego. A ile tych gier wyjdzie na premierę lub niedługo potem? Knack? Ciśnienie na dzielenie się wszystkim co mamy to chyba uderzenie w pokolenie facebooka. Może młodzież tego oczekuje, nie wiem...ja bym pograł w dobre gry.

Poza tym dopiero po konferencji wyszło, że nowa konsola nie będzie blokować używanych gier a potem, że może będzie ale to zależy do wydawców którzy nam wszystko zablokowują jak będą chcieli.

Czekamy na Microsoft.

 

ale po jaki ch... Ci wiedzieć jak wygląda konsola ? To baby kupują sprzęt elektroniczny pasujący do koloru mebli. Pokazali najważniejsze, PADA, SPECYFIKACJE, GRY. Konsola może wyglądać jak męski murzyński zwis, co za różnica ? A jak ktoś oczekuje od każdej kolejnej konsoli wynalezienia prochu na nowo, to jest chyba niepoważny.

 

Być może jestem estetą?  Już widzę milionową sprzedaż konsoli w kształcie murzyńskiego fallusa... (poza tym wysil trochę mózgownicę bo przekleństwa w tekście nie robią dobrego wrażenia)

Pokazali pada i on wyszedł fajnie.

Jeśli chodzi o specyfikację to fakt, pełen konkret: jakiś procesor główny, jakiś graficzny, jakiś dysk no i 8Gb jakiegoś ramu.

No i te gry...

Liczyłem na większą ilość konkretów. Takie moje zdanie i nie będę go rozwijał. Jest grono któremu się taki obrót podoba i ok.

 

Odnośnik do komentarza

Nie ma co wsiadać na ludzi, którym nie pasuje, że konsoli nie pokazano, ładnie to podsumował da$io, no ale z drugiej strony śmieszne są te narzekania na konfę w świetle tego, że jakieś dwa tygodnie wstecz całkiem serio ludzie spodziewali się na tej imprezie zapowiedzi nowego modelu Vity czy czegoś w ten deseń. Nie udawajmy teraz, że zapowiedź next genowej konsoli, pokaz pada i kilku gier to taka oczywistość i nudy.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony dobrze, że nie pokazali samej konsoli, bo dzięki temu będą mieć asa w rękawie podczas E3, które pewnie i tak zostanie zdominowane przez MS. Dlaczego? Bo o PS4 już wiemy odpowiednio dużo, o następnym XB absolutnie nic więc gdyby w tej chwili były dwa równoległe pokazy to ten od MS by zgromadził więcej ciekawskich.

Z drugiej strony to, że nie pokazali samej konsoli sprawia, że obecnie PS4 jest bezpłciowe i klient nie może sobie go zwizualizować. Np. teraz myśląc o PS4 mam przed oczami jakąś zamazaną tabelkę, której zawartości nie pamiętam oraz logo konsoli. Za jakiś miesiąc w pamięci zostanie tylko logo i pad.

Wy patrzycie na to z zupełnie innej perspektywy - perspektywy osób, które się tym interesują. Ja patrzę na to z perspektywy kogoś dla kogo konsola jest towarem drugorzędnej potrzeby i przyznam szczerze, że konferencja, mimo bycia poprawną, nie rozpaliła we mnie jakiegoś zainteresowania. Osobiście bym wolał obejrzeć prezentację obudowy i funkcji systemu niż gier, które nie były jakąś niespodzianką, bo każdy zdrowo myślący wiedział, że te będą ładne.

Odnośnik do komentarza

MS niby organizuje swój pokaz w kwietniu, jeżeli pokaże tam konsole to na E3 wg twojej teorii Sony będzie bardziej oblegane. Jak nie pokaże to na E3 mamy podwójny nokaut w postaci prezentacji konsol i gier na oba systemy.

Podwójny nokaut i pewnie Nintendo z tego skorzysta ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...