Skocz do zawartości

Killzone Shadow Fall


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie mi najbardziej podoba sie właśnie zmiana otoczenia, jest jaśniej, co za tym idzie dużo ciekawiej, a nie ze szaro buro i walka tylko w nocy,

 

W sumie to nie moge sie doczekac aż położę dłonie na padzie i będę z radością na twarzy zabijał helgastow:)

 

Jedyne co mnie irytuje to widzenie przez ściany ( mam nadzieje ze nie bedzie tego w multi )oraz ten robocik co był pokazany na tym nudnym gameplay'u

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

No coś w tym jest, choć dalej wolę klimaty z KZ2, ten brud mi pasował. Rozumiem jednak, że kolorowy Killzone może się po prostu lepiej sprzedać.

 

 

Z początku byłem zachwycony grą, później trochę zniesmaczony, aż w końcu dochodzę do wniosku, że gra faktycznie może dać radę, zwłaszcza w multi, więc trzeba brać razem z konsolą. Najlepiej to i Fifa i można rozpocząć nową generację :)

Odnośnik do komentarza

Prawie nie skompresowany footage MP, prosto od GG. Ponad minuta, a zajmuje 500 mb - welcome to the next gen. And dat bit rate.

 

In order to properly demonstrate the framerate and resolution we achieve in Shadow Fall’s multiplayer, we’ve captured and lightly compressed new footage that we’re not offering through a video sharing service. Instead, we ask that you download and locally view the high-resolution, uncompressed footage directly from us.

Please use a video player with hardware acceleration when viewing the footage. We recommend Windows Media Player for Windows users and QuickTime Player for Mac users. Do not use a non-accelerated player (such as VLC Media Player) because the framerate and resolution of this movie are simply too high and will very likely cause choppy playback.

File Size: 541MB

 

 

AaIKCpN.jpg

 

http://www.killzone.com/kz3/en_US/blog/news/2013-11-04_new-hq-footage.html

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

N I E S A M O W I T E 

 

wygląda to niesamowicie, bardzo płynnie, HUD aż bije po oczach ostrością, animacja, tekstury masakrują twarz a to wszystko to jest multiplayer, nie storyline. Nosz kur urywacz jaj.

 

Jedyne do czego mogę się przyczepić to "sterylność" otoczenia, ale cała reszta (oświetlenie !!!! sic!) zrobiła na mnie kolosalne wrażenie. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie, że działa mega płynnie.

Ale graficznie no nie wiem, albo multi jest brzydsze od singla albo zwyczajnie nowy KZ nie robi takiego mocnego wrażenia jak BF4. No i nie wiem, ale taki kolorowy styl kojarzy mi się z Halo, którego nie trawię. :confused:

Gusta i guściki.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...