Skocz do zawartości

Killzone Shadow Fall


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

.

 

Wyobraź sobie że w przerwie pomiędzy wyjściem do kibla a czekaniem na wiadomości TVP miałem czas na dobejrzenie do końca, w czym masz problem?

 

Gra wygląda chuyowo na ten moment, to chciałem przekazać w sumie.

W tym że co chwile piszesz jaki ten nowy KZ jest słaby, naprawdę raz by wystarczył, trolujesz już nieziemsko w CW, więc daj żyć w normalnych działach. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Tego gówna w ogóle nie powinno być. Żeby wallhacki dawać na full legal do gry to naprawdę są chore czasy :confused:

Nowy Killzone nie jest pierwszy (np.Dishonored ) i nie ostatni (np. nowy Thief) jeśli chodzi o ten patent , wystarczyło by ograniczyć go dość ostro by miał zastosowanie taktyczne (zastanów się dziesięć razy czy użyć go już teraz czy zostawić na trudniejszą sytuacje bo na odnowienie czeba w (pipi) czekać) a nie to co teraz.

 

Ciekawe jakie jeszcze inne "usprawnienia" wprowadzą w tym KZ...

Jak to jakie a dron ?

 

Niestety nowy Killzone od strony samej rozgrywki prezentuje się obecnie słabo :(

Odnośnik do komentarza

.

 

Wyobraź sobie że w przerwie pomiędzy wyjściem do kibla a czekaniem na wiadomości TVP miałem czas na dobejrzenie do końca, w czym masz problem?

 

Gra wygląda chuyowo na ten moment, to chciałem przekazać w sumie.

W tym że co chwile piszesz jaki ten nowy KZ jest słaby, naprawdę raz by wystarczył, trolujesz już nieziemsko w CW, więc daj żyć w normalnych działach. Z góry dzięki.

 

 

Wskaż mi posty w którym w ostatnim czasie jechałem po Shadow Fall, bo wydaje mi się że pisałem wyłącznie o KZ2/3 i to pisząc konkrety, a nie trollując.

 

Czekam na tą grę od pokazu z PS Meeting, natomiast to demo z E3 to dno i wodorosty - nuda, kretyński wallhack i debilne AI helghastów (które było bardzo dobre do tej pory, wtf?), ale rozumiem, pewno znowu trolluje bo raczę pisać o tym co mi się nie podoba, zamiast bezmózgo wrzucać gify i screeny i brandzlować się nad nimi jak yeti.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli to demko 1:1 do tego z targów, to jak to jest w zwyczaju - poziom trudności jest ustawiony na easy albo very easy, może dlatego SI jest taka głupia. Klimat jest ok, szkoda, że Sony nie udostępniło nagrania poza YT, bo nieźle to wykastrowane jest. Sowa całkiem fajna, ale patent z wallhackiem jak wspomniano - słaby. Chora moda gdzie BLOPS II to wypromował na potęgę :<

Odnośnik do komentarza

Mazzeo ma racje - ogolnie ziew, ale mam nadzieję, że to najnudniejszy fragment gry.

Moze na innych levelach beda dostepne jakies pojazdy, walka bedzie bardziej intensywna, bo inaczej otwarte levele moga im wyjsc bokiem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No, że ma rację to też się zgodzę. Mi w sumie licząc ME i serii Resistance nie podobał się żaden FPS na tą generację. Ja natomiast poprosiłem  tylko o to, żeby co chwila nie pisał jakie to słabe te KZ, raz wystarczy w zupełności :)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Może i wygląda fajnie ale nic po za tym, mi osobiście żaden gameplay z tej gry póki co się nie podoba nie tego chcę od nextgenowych produkcji, chcę aby skupili się na gameplayu i jakiś innowacjach, jakieś konkrety tak abym patrząc na to powiedział o (pipi)a to jest to !! Coś jak Titanfall grafa ok nie tak dobra jak w KZ ale za to cała reszta po prostu wymiata!

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawdę mówiąc, prawie żaden silnik nie jest do końca "nowy" :)

 

Anyway, tutaj nowy gameplay od kotaku, ale plansza dobrze znana ;] W tle koleś od Guerilla.

 

https://www.youtube.com/watch?v=jpm7L-oPLrY

 

 

I muszę przyznać, graficznie jest przeeeślicznaaa. Te kolory są cudowne, choć sama rozgrywka dalej sztampowa. Ale się zagra, w końcu to Killzone :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Game Informer wygrzebuje informacje o Killzone: Shadow Fall

 

W nadchodzącym numerze Game Informera znajdziemy garść informacji o najnowszym dziecku Guerilla Games - Killzone: Shadow Fall.

Oprócz samych informacji, redaktorzy dorwali parę ilustracji, niedostępnych nigdzie indziej.

 

Niestety na ilustracje musimy poczekać do premiery nowego numeru, jednak pewien internauta o nicku SolidSnakeX wydobył dla nas część zawartości artykułu:

 

Guerilla twierdzi, że o ile Killzone 2 i 3 były szalonymi jazdami na kolejce górskiej, tak Shadow Fall przypomina bardziej Disneyland. Co przez to rozumieją?

W dwójce i trójce byliśmy wrzucani w najgorętsze miejsca i tempo nigdy nie zwalniało, w trójce dostaniemy do dyspozycji spory teren i szereg zadań, także tych pobocznych.

Jeśli chcesz, możesz podążać tylko główną ścieżką, jak w poprzednich odsłonach.

 

Odnośnie misji pobocznych, Guerilla opowiedziało, że na jednym z poziomów będzie można najpierw uszkodzić wieżę komunikacyjną, by w razie podniesienia alarmu nie przybyły posiłki wroga.

W innym przykładzie można unieszkodliwić działka przeciwlotnicze, by w późniejszym etapie misji natrafić na zrzuconą przez sojuszników skrzynię zawierającą ciężką broń.

 

Jeśli chodzi o multiplayer, to brak konkretnych informacji. Guerilla tylko potwierdza jego obecność i to, że wielką uwagę przykładają do możliwości dowolnego skonfigurowania postaci, a także jej wyglądu oraz customizacji samych meczów i plansz.

 

Co ciekawe, Guerilla nie udostępnia w sieci ilustracji, którą użyczyło Game Informerowi, co trochę dziwi autora wycieku, bowiem samo zdjęcie dobrze obrazuje z jak wielką skalą poziomów mamy do czynienia w Shadow Fall, jeśli porównamy go do poprzednich odsłon. Shadow Fall ma oferować na prawdę ogromne lokacje.

http://www.ps3site.pl/game-informer-wygrzebuje-informacje-o-killzone-shadow-fall/163857

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...