Skocz do zawartości

Killzone Shadow Fall


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Po obejrzeniu recki na IGN mogę stwierdzić, że czekam jeszcze bardziej na ten tytuł. Wszystko wygląda pięknie!!!! Ci co mówią, że brak innowacyjności i hejtują ich sprawa, to jest fps i ciężku by nagle wymyślili coś czego wcześniej nie było. Czekam tylko na konkretną reckę multi i liczę, że będzie takie jak w KZ2, które do tej pory uważam za najlepsze:) Mam nadzieję, że wiele osób kupi to na starcie i będzie z kim grać :P

Odnośnik do komentarza

to jest fps i ciężku by nagle wymyślili coś czego wcześniej nie było.

Bulletstorm, Bioshock, The Darkness, Mirror's Edge, Prey, Portal 2...

 

I jak sprzedały się te gry? Po to zmiany w grafice i użycie sprawdzonych patentów by zdobyć większą liczbę odbiorców niż 1,5m.

No tak najlepiej żeby wszystko było codem i sprzedawało sie w 10mln

Odnośnik do komentarza

Po twitchu zabaralem sie tak na powaznie za tego single player i trzeba przyznac, ze dosyc krotki jest, ale miodny. Absolutnie nie rozumiem niskich ocen dla gry. 

 

Gdybyśmy mieli do czynienia z tytułem który wychodzi w środku albo pod koniec cyklu konsol to rozumiem doczepianie się do paru rzeczy, ale mamy do czynienia z nową generacją. Pewne niedociągnięcia moim zdaniem należy puścić bokiem. Nie jest to z pewnością tytuł idealny i w środku cyklu pewnie zasłużyłby na niskie oceny, ale kurde na start konsol... 

 

Jak skończę to wystawię końcową ocenę, ale jeżeli poziom będzie utrzymany to 8+ albo 9-. 

 

Zdarzało mi się, że po przejściu gry miałem o niej niższe mniemanie, więc tej oceny nie trzymajcie się kurczowo. 

Odnośnik do komentarza

Da sie, mozna wykorzystac headset ktory jest dolaczany do PS4, ale testowalem to i niestety nie wypada to za dobrze. Wydaje mi sie ze potrzebny bedzie lepszy headset i duzo zabawy z ustawianiem glosnosci gry i mikrofonu, jako, ze nie znalazlem opcji ktora by sciszala lekko gre w chwili gdy mowie. 

 

Generalnie opcja istnieje, ale trzeba w nia zainwestowac duzo czasu by uzyskac jakies fajne rezultaty. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...