Skocz do zawartości

Killzone Shadow Fall


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Recka AngryJoe

 

 

 

 

6/10 ostro pojechał

 

Podsumowując jego recke (no offence, ale Amerykanie oceniają tę grę niżej niż recenzenci w EU - pierwsze przecieki):
oldschoolowa strzelanka (gra nie mówi gdzie masz iść oraz co masz robić) - jeżeli ktoś lubi cody etc, to Killzon mu się nie spodoba. Tutaj nie ma masy skryptów, trzeba czasem pomyśleć, oflankować wrogów.
Dodatkowo Joe mówi, że jest tam spora liczba fal przeciwników (w niektórych poziomach), która po prostu wydłuża sztucznie gre... 
Widać jednak na materiale, że Joe po prostu jest bardzo wkur.. za to, że gra nie ma mini mapy, nie wskazuje celu, wymaga lekkiego skila, a nie biegu niczym rambo. 
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niesamowicie ta gra sie prezentuje. Tekstury, gra swiatel, przerozne efekty. Cos pieknego. No i nie dosc, ze smiga to 1080p to w singlu non stop 40 lub wiecej klatek (no ale to poczatek gry, jeszcze nie mialem wiekszej rozpierdziuchy). Strach odpalac teraz cross-genowego asasyna by nie puscic pawia ;P

Odnośnik do komentarza

ja prdl geniusz. wczoraj klimat pierwsza klasa, chłopaki ciupią spokojnie w multi bfa, ja w single kz i na bieżąco gadamy o wrażeniach. graficznie miażdży, ta gra to studio produkcyjne tapet na kompa w pracy:

 

1459686_1387727521474573_1862494998_n.jp

 

1477935_1387661571481168_164806126_n.jpg

 

wszystko opcją share robione. rozdział 3 - fajny klimat :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak opcja share zrobic screena i nastepnie go tak jak Ty wrzucic na przyklad na forum???

 

dokładnie jak szprota pisze, robisz screeny, wybierasz ktore z nich chcesz wrzucić  na FB i potem linkujesz na forum.

 

ps. mazzeo jak robisz, ze te screeny masz takie duże? moje takie malutkie są :(

 

ps. dobra juz wiem, wina zyebanego facebooka. na imageschaku wszystko jest ok.

 

nua8.jpg

 

kurcze kiedys takie graficzki to były złotej galerii na stronie 3dsmax.pl 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...