Skocz do zawartości

Killzone Shadow Fall


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak inne wcześniejsze części Killzone przeszedłem, ale tego to już nie dałem rady, odpadłem chyba jakoś tak mniej więcej w połowie tej gry i już nigdy nie wróciłem. Takie to wszystko jakieś bezpłciowe to było. Klimat z tej gry całkowicie uleciał i żadnego feelingu ze strzelania nie było :/

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Przecież w Wolfie nikt nie zmusza do skradania, ale jest zayebiscie przyjemne jak zatapiasz kosę w czasce nazisty 

 

A z strzelanek to TF 2 jest przyjemny w singlu, z dwa razy lepszy niż SF

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Killzone? Zmusiłem się do ukończenia w myśl zasady "każdą kupiona gra w cyfrze, muszę ukończyć".
Chociaż graficznie wciąż może się podobać - a to tytuł startowy.
Z takich męczarni jeszcze muszę "zmęczyć" Mirror's Edge Catalyst, gdzie mimo nudy, dodatkowo save się usunął i trza się męczyć od nowa :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, grzybiarz napisał:

Killzone? Zmusiłem się do ukończenia w myśl zasady "każdą kupiona gra w cyfrze, muszę ukończyć".
Chociaż graficznie wciąż może się podobać - a to tytuł startowy.
Z takich męczarni jeszcze muszę "zmęczyć" Mirror's Edge Catalyst, gdzie mimo nudy, dodatkowo save się usunął i trza się męczyć od nowa :)

Pytanie po co? Nie lepiej usunąć z dysku i grać w cos co sprawia przyjemność?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Holendrzy poszukują pracowników. Nowe KZ w drodze? 

 

What Will You Do

  • You will build a robust backend that can scale up to serve many concurrent users;
  • You will work on systems like matchmaking, tournaments, clans and leaderboards;
  • You will cooperate with game designers to achieve the vision for the game;
  • You will work on systems to test and deploy a new server set without downtime;
  • You will integrate the game servers with the PlayStation Network and other third party services;
  • You will keep up to date with the Java world and introduce new technologies when they are relevant for Guerrilla;
  • If you are comfortable with C++, you can help integrate the back end services in the game client;
  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Ma_niek napisał:

Jak juz ma byc ten Killzone to niech robia calkowity reboot. A zreszta oni az tak sie powiekszyli ze moga pracowac na dwoma tytulami jednoczesnie?

Ciągle przyjmują nowych pracowników. W tym roku przenoszą się do nowego budynku, stawianego od podstaw. Studio w 2019 ma liczyć 400 osób (przy Horizon pracowało 250).

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...