Skocz do zawartości

Killzone Shadow Fall


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie wbilem platyne. Jezeli mialbym ocenic jej poziom trudnosci to tak z 5/10. Najwyzszy poziom trudnosci dzieki mozliwosci pomagania sobie OWLem wymaga jedynie troche cierpliwosci i nie grania na pale. Gra graficznie robi super wrazenie. Poziom inteligencji przeciwnikow juz nie bardzo. Jest kilka momentow gdzie teoretycznie musimy zachowywac sie cicho i uwazac na patrole. Niby mozna tak grac, ale wiele razy sprawdza sie przebiegniecie na pale za plecami przeciwnikow - o dziwo ci nawet nas nie slysza. Rozumiem, ze to nie skradanka ale grzmocenie buciorow to juz mogloby powodowac wykrycie. Znajdzki daja rade - audiologi, komiksy i dosier sa zdecydowanie lepszym rozwiazaniem niz niewiele wnoszace strzelanie do emblematow w KZ2.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rewelacyjne panoramy ze świata Shadow Fall. Wygląda to świetnie. UWAGA! MOŻLIWE SPOILERY!:

 

 

 

i5ofmVngK4mct.jpg

 

i9fyzqMTyPJZ5.jpg

 

ibsJwOh6hVKPvi.jpg

 

iVoJ2hQtSB7Vp.jpg

 

iym9F6LLF4am4.jpg

 

 

 

Mają tak rewelacyjne i klimatyczne miejscówki, że samo uniwersum robi wspaniałe wrażenie. Szkoda, że Shadow Fall jest po prostu nudny. Niby prosty FPS, niby "najlepszy w historii Guerilla Games", ale całościowo nudny. Etapy świetne i znakomite przeplatają się z nudnymi i słabymi. Szkoda, może w kolejnej części coś zmieni się na lepsze.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie nie zupełnie związane z KZ, ale czy jak ściąga Wam się patch na ps4 (np. dziś takowy wyszedł do KZ - ok. 380 MB) to nie robi tego w tle jak to było na PS3 (z plusem oczywiście)? Bo u mnie na PS4 jest tak, że system dodaje do ściągnięcia dopiero po odpaleniu konsoli, a nie jak miałem na PS3, które ściągało wszelkie patche o ustalonej przeze mnie porannej godzinie i po odpaleniu konsoli wieczorem wszystko było już ściągnięte i zainstalowane.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak kupiłem passa i ma być jeszcze na pewno tryb coop a`la horda, ale nie wiem co jeszcze konkretnego będzie. Na pewno w passie taniej wyjdzie trochę, niż kupowanie wszystkiego po kolei. Ryzyko takie, że coś może Ci nie podejść i normalnie byś nie kupił. Jak z każdym passem :P Majątek to nie jest, ja planuję grać w to multi regularnie bo mi pasuje, ten buntownik też - najczęściej nim gram :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Mam pytanko, otóż na dniach najprawdopodobniej przyjdzie mi killzone i ogladając recenzje dowiedziałem się, że lepiej nie wyłączac gry do póki nie przejdzie sie danego etapu, bo sejwy szlag trafia i trzeba rozpoczynać go od początku. Czy wyszła jakaś aktualizacja, która robi coś z tym archaicznym sposobem zapisywania i chackpointy są "prawdziwe" ?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko, otóż na dniach najprawdopodobniej przyjdzie mi killzone i ogladając recenzje dowiedziałem się, że lepiej nie wyłączac gry do póki nie przejdzie sie danego etapu, bo sejwy szlag trafia i trzeba rozpoczynać go od początku. Czy wyszła jakaś aktualizacja, która robi coś z tym archaicznym sposobem zapisywania i chackpointy są "prawdziwe" ?

Grę przechodzę po raz drugi i nie miałem żadnych problemów z tym, co piszesz.

Odnośnik do komentarza

Co do tych sejwów to usłyszałem o tym w recenzji na yt i może była to jedna z pierwszych po premierze i być może tak właśnie wygladała sytuacja. Recenzent mówił ze specjalnie nie wylczal konsoli jeśli musiał kończyć sesje a szkoda było mu tracić progress wiec trochę mnie to zmartwiło ;o

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Tak wiec kampania ukończona. Ile mi to zajęło to nie wiem(grałem na średnim) bo żadnych statystyk nie znalazłem. Ogólnie rzecz biorąc to poprostu dobra gra z zdazajacymi się irytujacymi etapami. Początkowe misje, zwłaszcza ta w lesie gniecie nam galy oczne, ale niestety pózniej jest gorzej. Lokacje nie robią już takiego wrażenia, choć nadal jest ładnie i klimatycznie. W grze irytowały mnie misje nastawione na skradanie tym bardziej, ze grałem świeżo po dwukrotnym przejściu TLoU i dla odmiany chciałem poprostu przeć przed siebie i siać krwawa sieke, która w tej grze jak już jest to jest bardzo przyjemna:d czasem niestety zdarzały się etapy, gdzie było sztuczne podnoszenie poziomu trudności i wrogowie wyskakiwali jak z chińskiej fabryki, zwłaszcza ostatnie misje, co raczej zniechęca mnie to przechodzenia na wysokim, a początkowo zamiar był no ale zobaczymy. Ok niby podałem prawie same wady, ale mimo wszystko grało się całkiem przyjemnie, grafika rok po premierze a nadal zamiata konkurencje, co prawda w premierę ponad 200zl bym nie dał a ze wyrwalem teraz za 50 zł to nie ma co żałować a jeszcze będzie multi do przetestowania, jak już kupie plusa.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Niestety to najgorszy Killzone.

Pierwsza część zachwycała w sferze graficznej, prezentacji świata i przeciwników, była przy tym znakomitą grą. Podobnie było z kontynuacją, jak dla mnie jedną z najlepszych pozycji poprzedniej generacji.  Trzecia odsłona, choć dalej piękna, to już zaczęła nieco nużyć. Spodziewać się można było po SF nowej jakości.  Ale ta nie nadeszła. Graficznie to czołówka najlepiej prezentujących się gier. Dzienniczki czytane przez DS4 to świetny bajer, OWL jest kapitalny, ale cóż z tego skoro tryb dla pojedynczego gracza jest przekombinowany i nudny zarazem. Tylko zakończenie jako tako ratuje sytuację, bowiem zapada w pamięci. Marne to jednak pocieszenie. Dobrze, jednak, że jest tryb wieloosobowy, który jest całkiem dobrze skonstruowany i miodny zarazem, dzięki temu po średnim podstawowym trybie, można kilka godzin się zatracić w niezwykle przyjemny sposób. Polonizacja rodem z Kz II – średniak.

9/10 – grafika
7/10 - audio
7/10 - grywalność

7/10 – ocena końcowa

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jestem po czterech etapach.Bałem się ze będzie tragedia czytając opinie o singlu ale nie jest źle, przyjemnie się w to gra oglądając cudowne widoczki. Przy czym to zadne skarby nie powinno się nazywać killzone, zabrali wszystko co bylobcharakterystyczne dla tej serii: brudny industrialny klimat, ciężkości broni i ociezalosc sterowania, a nawet dostępny arsenał. W zamian dostałem jak na razie kolorowe sf jakich wiele z nijakimi pukawkami

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem dziś singla. Pierwsza gierka na PS4, którą ograłem i jestem bardzo zadowolony. Ostatnia misja robiona 100% po cichu naprawde fajna.  Grałem na normal a mimo to były ze 2-3 momenty gdzie się naprzeklinałem. O dziwo bardzo spodobala mi się fabuła (dużo bardziej niż w częsciach 1-3). Dobry tytuł na takie długie weekendy jak ten co się właśnie kończy. Polecam jak ktoś chce odpocząć od myślenia i sobie po prostu postrzelać.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Killzone Shadow Feil jest jak pięknie zapakowany cukierek po którego rozpakowaniu otrzymujemy kawałek gówna.

To co goryle zaczeli robić z tą serią  poczynając od Killzona Najemnika, który przy Killzon Feilu nie był  aż taki zły, to się  w pałach największych formowych betonów nie mieści.

Zdołałem dowlec się  do szóstego chaptera, a po drodze nudziłem się jak wykastrowany kot w stadzie kotek w rui.

Tak gra wygląda tak jak by ją ktoś wrzucił do pralki i pozbawił wszystkich drogocennych składników - naleciałości, brudek z Kila 1, 2ki 3i czy Liberation poszedł się walić w rurze odpływowej. Killzone Najemnik ma u mnie 6/10, a to dzieło 4/10. Ograłem 6 chapterow, bo do końca nie dotarłem, z premedytacją należałoby dodać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...