Skocz do zawartości

Killzone Shadow Fall


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo konsola wchodzi na wyższy poziom, ale obrotów wentylatora, w AC ani razu tak głośna nie była, a tu czasami zagłusza mi grę :S Co prawda mam cicho głośniki w monitorze, ale w AC żadnych problemów z usłyszeniem dialogów, w KZ często mam tak, że Helgastów przez te maski nie słyszę, jedynie jakieś mamrotanie.

 

Chyba będę musiał przestawić konsolę pod biurko lub założyć słuchawki, ale wtedy żałosny czas działania pada jeszcze bardziej się skróci...

U mnie jest praktycznie cisza jak makiem zasiał, co do multi to wciąga strasznie tylko póki co duża cześć graczy jest średnio ogarnięta Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Ja muszę przyznać, że po za jednym etapem, który mnie zanudził na maxa, reszta etapów oraz fabuła mnie bardzo wciągnęła. Przez długie przebywanie w multi, grę przeszedłem dopiero w niedzielę, ale dla mnie to 7+/8 w singlu i 9 za multi, które jest po prostu idealne;) Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, że na jakiej mapie byśmy nie grali, możemy bez problemu grać każdą klasą, to niesamowite, że można zrobić tak świetny balans, otwarta przestrzeń dla snajperów, oraz podziemne przejścia, lub przesmyki dla szturmowców i wsparcia. Zbliżam się do jednego miliona punktów i czuję, że jeszcze z kilka pyknie. Nie wiem czy dam radę zrobić tu platynę, na średnim poziomie było czasami trudno, a do tego nie zdobyłem nawet 50% "znajdziek", masakra jakaś jak dobrze je pochowali;/ Tak czy inaczej gra sama w sobie ma coś co zachęca do ponownego przejścia, jednak multi jest tak świetne, że nie mogę się oderwać i nie wiem kiedy znów wrócę do singla:P

Odnośnik do komentarza

Dawno nie grałem w multi z tam fajnym feelingiem.Ogólnie mimo że widziałem Battlefielda 4 na ultra i Crysisa 3 to żadna z tych gier mimo prawdopodobnie lepszej grafiki nie zrobiła na mnie takiego wrażenia.Gra wygląda świetnie i jedyne do czego można się przyczepić to spadki animacji.Jeżeli tak wygląda tytuł startowy to niech pokazują już tego Uncharted nowego.

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj skonczylem i jest ok, gra jak dla mnie na 7+.

najbardziej denerwowal mnie dubbing i niedorobione dialogowe sceniki przerywnikowe.

lepiej by to chyba wyszlo, przepuszczajac teks przez jakis syntezator mowy.

sama rezyseria scenek jest jakas mierna i haotyczna, guerilla powinni zatrudnic nowego kolesia na stolek rezysera, bo tego ogladac sie nie da.

grafika i miejscami klimat zasluzyly na plus.

Odnośnik do komentarza

No ja jestem po 4 rozdziałach i muszę przyznać, że po tych falach hejtu + tym że nie przeeeeeepadam za FPS, a trzeci Killzone to dla mnie straszne kupsko to sadziłem, że zagram 1 misjè ai będzie nara.

 

Jednak obecnie jestem na 5 rozdziale, gra daje radę. Graficznie to wiadomo, kozak staszny, audio na kinie urywa dup.ę ale co najważniejsze gameplay jest dość zróżnicowany jak na fps, a mega różnorodność miejscówek powoduje, że jak narazie jest to dla mnie największe zaskozenie generacji;) Może swoje też zrobiło to, że w tamtej generacji skończyłem ok 5-7 fpsów i poprostu nie jestem nimi przeżarty.

Polecam sprawdzić samemu z chłodnym podejściem, a nie sugerować się reckami czy opiniami narzekaczy.

Odnośnik do komentarza

To nic nowego, że na sam początek gierki stawiałem na niej krzyżyk, a później gdy się rozkręciła przecierałem oczy ze zdumienia że to wciąż ta sama produkcja. Gdzieś w okolicach właśnie 5-6 rozdziału robi się na prawdę intensywnie i jak dla mnie to bardzo miłe zaskoczenie po nudnej IMO trójce i trochę zawodzącym Mercenary na PSVita. Recek nie czytałem i nie wiem jakie są opinie w branży. Słyszałem, za to psioczenie na multi. Dla mnie ten tryb jest top of the world więc nie wiem o co biega. 

Odnośnik do komentarza

no i wkońcu dorwałem się do killzone shadow fall ( pozdrawiam chłopaków z pchlego targu, którzy tak nie chcieli sprzedawać za pobraniem, widzicie ja już gram, ziomek z innego forum od którego kupiłem już dostał kase z pobrania, a wy dalej obniżacie cene ), no i muszę przyznać, że teraz widzę, że to next gen, grafika daje rade, rozgrywka w singlu ( bo tylko taką uznaje w fps ) troche odmóżdżona ale wciągająca, gre się przejdzie puści dalej w obieg i gitara. Ja bym jej dał 7+/10 no i głośnik w padzie i panel dotykowy super

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Panowie mam lipną sytuacje na koniec rozdziału 7 wszedłem do działka żeby zniszczyć drony nietety checpoint tak zapisał, że jestem już w tym działku niestety jest tylu przeciwników na ziemie że nie ma bata żeby mnie nie za.je.bali. Niestety z wieżyczki nie mogę wyjść. Macie jakiś patent na to?

 

Edit: dobra powtórzyłem całą tą sekcję. Trzeba było pierw wybić piechotę, zanim usiądżiemy do działka na drony ;)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Skopiuje z "właśnie ukończyłem"

 

Z reguły nie gram w FPS (obadam ale nudzą mnie po 1-2 h), a jedyne jakie mnie naprawdę wciągneły to Mirrors Edge, Portal 2 i nie wiedzieć czemu seria Resistance. Jednak dzieło GG obiecałem sobie, że przejdę bo to tytuł startowy, bo był wbundlu, którego wywalczyłem w dzień premiery itp. Itd.

 

Jakie moje było zdziwienie jak każda kolejna misja to coś innego. Niby strzelanie przez 70% gry to jednak na różne sposoby i konwencje. Nie wiem jak np Butcher, który lubi FPS lekko się zmuszał aby skończyć singla (może za dużo fps, może miał inne tytuły do ogrania i zaintensywnie go ogrywał?). Może mnie nie zmuliło bo bardzo rzadko gram w fps, a może dlatego, że grałem na przemian w Mario 3d Wrold, nie wiem ? ale wiem, że za tego singla spokojnie wystawię 8 -/10, a co najlepsze, bardzo fajnie się to wszystko kończy;), a skończyło się to u mnie po 12-13 h ( trochę razy mnie zgnoili, nie mam skila w fpsach). Grafika i muza pierwsza klasa, można poczuć, że to next gen ale to każdy chwali.

 

Polecam, warto dać szansę aaa i nie starać się przejść na szybko, ja miałem z 7 sesji średnio po 1,5 i naprawdę miło zapamiętam ten tytuł.

 

Edit: sorra za post pod postem. Myślałem, że edytuje stary, a to był nowy wpis.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Warto brac za 89zl ( z wysylka) jako pierwszy tytul ?

Dla nuba, ktory w fps gral tylko na pc ?

  

Warto, gra jest naprawdę spoko, fabularnie trochę kuleje, ale strzelanie daje mnóstwo radości. Do tego dochodzi świetny multiplayer.

 

 

A skill kiedyś sam przyjdzie

Opłaca, opłaca. Ja nie lubię fps, nie mam skilla, a bawiłem się dobrze. Z drugiej strony przez zakończenie to fabularnie dla mnie najlepszy KZ.

Odnośnik do komentarza

wlasnie zaczelam zabawe z SF i taka dziwna rzecz sie stala - pogralam moze z 5 min, po czym musialam isc i wylaczylam gre w taki sam sposob jak zawsze ps3. I co sie stalo? wchodze znowu do gry i okazuje sie, ze musze grac od poczatku, mimo, ze widzialam juz checkpointy wielokrotnie. O co chodzi? Recznie musze jeszcze zapisac, czy jak? albo moze dluzej pograc zeby sie zapisalo czy cos jest nie tak? stracilam co prawda tylko 5 minut, ale nie chcialabym, zeby sie to powtorzylo, a przeciez do tej pory na poprzedniej generacji checkpointy byly najwyzej co kilkadziesiat sekund ;)

 

doradzcie cos prosze, ps4 objelam w posiadanie dopiero z godzine temu :D a nie chce, zeby sie okazalo ze ja tu gram 5h i caly save poszedl sie kochac :<

 

EDIT: Ok, problem zażegnany, sorki za aferę :D

Edytowane przez chionae
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wychodzi (wyszedł) nowy patch do Shadow Fall, który wprowadza takie rzeczy jak:

 

- Campaign hint system to help players
- Mortally wounded enemies no longer show red crosshair
- Improved multiplayer menu
- Clan tags for clans created on shadowfall.killzone.com
- Option to lock at 30fps in campaign
- All checkpoints are now saved to disk

 

Szczególnie interesująca jest ta informacja o blokadzie na 30 klatkach w kampanii, jeżeli kogoś drażnił "pływający" FPS.

 

http://www.justpushstart.com/2014/02/killzone-shadow-fall-update-1-09-patch-notes/

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...