Skocz do zawartości

Knack


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Kończę tą cholerną grę już czwarty raz, mam 12-3 i zbieram te piekielne diamenty i dalej mi brakuje 6 jeszcze. Zakładam, że do końca gry nie wpadną, masakra jakaś. Dosłownie bokiem mi ten Knack wychodzi, uparłem się na tę platynę i brakuje 4 trofeów. Kiedy wreszcie zdobętę wszystkie diamenty i ostatni raz będę ją przechodzić na very-hard, to zaraz po wbiciu platyny chowam to głęboko i nigdy więcej nie odpalę...

 

Zostawię w kolekcji jedynie. Masakra.

Odnośnik do komentarza

Kończę tą cholerną grę już czwarty raz, mam 12-3 i zbieram te piekielne diamenty i dalej mi brakuje 6 jeszcze. Zakładam, że do końca gry nie wpadną, masakra jakaś. Dosłownie bokiem mi ten Knack wychodzi, uparłem się na tę platynę i brakuje 4 trofeów. Kiedy wreszcie zdobętę wszystkie diamenty i ostatni raz będę ją przechodzić na very-hard, to zaraz po wbiciu platyny chowam to głęboko i nigdy więcej nie odpalę...

 

Zostawię w kolekcji jedynie. Masakra.

 

Potwierdzam irytujące jest zbieranie diamentów;/ Ten kto wymyślił losowe wpadanie przedmiotów w tej grze powinien spłonąć:D

Odnośnik do komentarza

Mogłyby i wpadać losowo, ale jak mam już wszystko i brakuje jedynie diamentów, to już twórcy mogli dać skrypt, który losuje tylko je i ułatwia całą zabawę... a nie teraz będę musiał pewno raz jeszcze grę zaczynać i znowu łazić jak debil i szukać tych diamentów cholernych :(

 

Miałem nadzieję, że jak zostaną tylko diamenty do odkrycia przy każdym otwieraniu skrzyni będą wpadać za każdym razem, a tu niespodzianka, powtarzają się w nieskończoność kryształy różnej maści:D jedyny plus, że nie wpadają już części urządzeń:D

Odnośnik do komentarza

To jak to jest, jak już wbijesz platyne, a mam Cię w znajomych, to dla mnie platyna będzie łatwiejsza? Chcę zakupić knacka, aby pograć z dziewczyną, wiec i może platyną się zainteresuje. :-)

Chyba będziesz mógł wymieniać swoje artefakty i kryształy za moje i prawdopodobnie będziesz miał łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza

Mam już 6-1 przy piątym podejściu i na 30 skarbów wpadł... 1 (jeden!) diament! Mam 5/10, znam te gre na pamięć, przeciwników i skarby też na pamięć, na very-hard to chyba będzie kaszka z mleczkiem, bo wtedy oleje wszystko i będę biegł na pałe ile mogę...

 

Btw. Moldar, z tych rzeczy które mam to już możesz się wymieniać. Niestety chyba w przypadku diamentów jest jeden jedyny wyjątek, że te musisz zebrać sam :confused: Więc możesz korzystać bo wszystko inne pozbierane ;)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Mam już 6-1 przy piątym podejściu i na 30 skarbów wpadł... 1 (jeden!) diament! Mam 5/10, znam te gre na pamięć, przeciwników i skarby też na pamięć, na very-hard to chyba będzie kaszka z mleczkiem, bo wtedy oleje wszystko i będę biegł na pałe ile mogę...

 

Btw. Moldar, z tych rzeczy które mam to już możesz się wymieniać. Niestety chyba w przypadku diamentów jest jeden jedyny wyjątek, że te musisz zebrać sam :confused: Więc możesz korzystać bo wszystko inne pozbierane ;)

 

 

Dokładnie. Pomocne jest mieć w znajomych ludzi grających w Knacka, gdyż mamy wiekszy wybór przedmiotów ze skrzyń, jednak nie dotyczy to kryształów diamentowych;/ Szkoda, że nie pomyśleli by zrobić tak by wyskakiwały po odkryciu wszystkich innych. A tak trochę wymuszanie na siłę długości rozgrywki;/

Odnośnik do komentarza

Ja chyba powoli się poddaje. Przeszedłem grę 6 raz (na easy), raz na hard i dalej mnie czeka ten very-hard i przez całą grę wypadł 1 diament. Na samym początku. Mam 6/10. W dalszym ciągu. To jest jakaś (pipi)ana porażka, szkoda życia i czasu na ten syf, chyba lepiej grać w cokolwiek innego... Wrócę do Knack kiedyś, żeby tą platynę jednak wbić, ale z pewnością prędko to nie nastąpi...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...