Skocz do zawartości

Knack


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze zaczyna sie od zera. Chodzilo mi o to czy kontynuowac na normalu by zdobyc 7 brakujacych diamentow czy szybciej mi sie to uda na hardzie robiac od poczatku, poniewaz jest tu (chyba) wieksze prawdopodobienstwo zdobycia diamentowych krysztalow.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

To chyba jest po prostu loteria. Zacząłem kolejny raz na normalu i w pierwszej skrzyni od razu trafiłem na diamentowy kryształ, czyli już 4 sztuki zdobyłem na tym poziomie trudności bez farmingu. Bardziej mnie teraz ciekawi czemu od połowy drugiego przejścia nie wyskoczyła mi ostatnia część gadżetu.

 

EDIT:

 

No i udalo sie xD Mam wszystkie krysztalowe diamenty. Cale dwa i pol przejscia gry na normalu. Wspolczuje Maciomaniak, ze tyle sie z tym je.bales :P

EDIT 2:

 

Platyna wbita. Bylo prosciej niz myslalem ;]

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Widzę, że szybko platynę zrobiłeś ^^

 

Ja powoli zbieram przedmioty na normal i zastanawia mnie jedno. Aby odblokować Very Hard, wiem, że muszę ukończyć grę na Hard, ale mogę to zrobić wybierając po kolei dowolny chapter, czy przez new game ?  W poradnikach często piszą, aby zdobyć pierw diamentowego Knacka na niskich poziomach i dopiero podchodzić do Very Hard. Tylko jak to zrobić, jak wszelkie znajdźki i gadżety na new game nie przechodzą.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

To chyba jest po prostu loteria. Zacząłem kolejny raz na normalu i w pierwszej skrzyni od razu trafiłem na diamentowy kryształ, czyli już 4 sztuki zdobyłem na tym poziomie trudności bez farmingu. Bardziej mnie teraz ciekawi czemu od połowy drugiego przejścia nie wyskoczyła mi ostatnia część gadżetu.

 

EDIT:

 

No i udalo sie xD Mam wszystkie krysztalowe diamenty. Cale dwa i pol przejscia gry na normalu. Wspolczuje Maciomaniak, ze tyle sie z tym je.bales :P

 

EDIT 2:

 

Platyna wbita. Bylo prosciej niz myslalem ;]

 

(pipi)a no, kwestia szczęścia, bo te (pipi)ane diamenty wpadają losowo. Ja chyba tego nigdy nie zrobię, bo mam dosyć tej gry :P Może kiedyś do niej wróce jeszcze... ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

To chyba jest po prostu loteria. Zacząłem kolejny raz na normalu i w pierwszej skrzyni od razu trafiłem na diamentowy kryształ, czyli już 4 sztuki zdobyłem na tym poziomie trudności bez farmingu. Bardziej mnie teraz ciekawi czemu od połowy drugiego przejścia nie wyskoczyła mi ostatnia część gadżetu.

 

EDIT:

 

No i udalo sie xD Mam wszystkie krysztalowe diamenty. Cale dwa i pol przejscia gry na normalu. Wspolczuje Maciomaniak, ze tyle sie z tym je.bales :P

 

EDIT 2:

 

Platyna wbita. Bylo prosciej niz myslalem ;]

(pipi) no, kwestia szczęścia, bo te (pipi)ane diamenty wpadają losowo. Ja chyba tego nigdy nie zrobię, bo mam dosyć tej gry :P Może kiedyś do niej wróce jeszcze... ;)

Wrócisz jak wnuką odpalisz aby pokazać najlepszego platformera 8 generacji!

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę, że szybko platynę zrobiłeś ^^

 

Ja powoli zbieram przedmioty na normal i zastanawia mnie jedno. Aby odblokować Very Hard, wiem, że muszę ukończyć grę na Hard, ale mogę to zrobić wybierając po kolei dowolny chapter, czy przez new game ?  W poradnikach często piszą, aby zdobyć pierw diamentowego Knacka na niskich poziomach i dopiero podchodzić do Very Hard. Tylko jak to zrobić, jak wszelkie znajdźki i gadżety na new game nie przechodzą.

 

Jak zdobiecie sie juz tego diamentowego Knacka reszta jest banalna. Ogolnie gierka jest bardzo prosta, a naczytalem sie ze jest dosc trudna.

 

Gadzety nie przechodza, ale jezeli  np. na normalu zdobedziesz diamentowego Knacka to bedziesz mogl go pozniej wybrac przy nowej grze (na nowym sejwie) na trudniejszym poziomie, czasowkach i koloseum. 

Odnośnik do komentarza

Gra jest trudna tylko na początku. Wystarczy poznać zasady, przeciwników i reszta jakoś już idzie. Więc pewnie dlatego mamy tak niskie oceny. Redaktorzy często umierali, cofało ich 3 walki wstecz, powiedzieli (pipi)e i 3/10.

 

Mnie osobiście nawet checkpointy nie denerwowały, walki z 3 wrogami to zazwyczaj 10 sekund, bardzo szybko pokonuje się kolejne etapy.

 

Wczoraj kolejne granie z dziewczyną i gra ciągle nam się nie nudzi. Póki co,drugie przejście, do zmiany siga u Mazzeo jeszcze daleko. Generalnie spoko gra, jakoś nie narzekam na zakup.

 

 

Widzę, że szybko platynę zrobiłeś ^^

 

Ja powoli zbieram przedmioty na normal i zastanawia mnie jedno. Aby odblokować Very Hard, wiem, że muszę ukończyć grę na Hard, ale mogę to zrobić wybierając po kolei dowolny chapter, czy przez new game ?  W poradnikach często piszą, aby zdobyć pierw diamentowego Knacka na niskich poziomach i dopiero podchodzić do Very Hard. Tylko jak to zrobić, jak wszelkie znajdźki i gadżety na new game nie przechodzą.

 

Jak zdobiecie sie juz tego diamentowego Knacka reszta jest banalna. Ogolnie gierka jest bardzo prosta, a naczytalem sie ze jest dosc trudna.

Gadzety nie przechodza, ale jezeli  np. na normalu zdobedziesz diamentowego Knacka to bedziesz mogl go pozniej wybrac przy nowej grze (na nowym sejwie) na trudniejszym poziomie, czasowkach i koloseum. 

 

 

 

Dobrze wiedzieć, u mnie póki co tylko 1 diament wpadł, ale nie śpieszy mi się.

Odnośnik do komentarza

Maciomaniak ile brakuje Ci diamentów? Ja wczoraj wróciłem do poziomu trudnego i.. sfarmiłem od wczoraj 6 diamentów, w sumie mam 9. Jedyna słuszna metoda i tylko na tym poziomie trudnosci. Kiedyś próbowałem na łatwym to żaden nie wpadł.

 

/Dziś sfarmiłem ostatniego za 2 podeściem  :teehee: polecam Ci rozdział 1-2 (3 jaskinie), tylko tak skończ 1-1 żebyś miał naładowane troche energii do superataków więc szybko wtedy będziesz przelatywał przez 1-2. W 3-4 też 2 jaskinie są bardzo blisko początku rozdziału.

Edytowane przez tomek1906
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam większy problem, przeszedłem grę 3 razy, a nadal nie wpadło mi trofeum za skrzynie z artefaktami;/ Z tym urządzeniem do wykrywania komnat nie powinno by z tym problemu, a tu taki zonk;/ Co do diamentów brakuje mi już tylko jednego. Na serio chyba szybciej jest po prostu przejść grę niż co chwilę po nie udanym otwarciu skrzyni ją gasić i odpalać na nowo;/ Faktem jest, że losowoś diamentów to chybiony pomysł.

Odnośnik do komentarza

Ja mam większy problem, przeszedłem grę 3 razy, a nadal nie wpadło mi trofeum za skrzynie z artefaktami;/ Z tym urządzeniem do wykrywania komnat nie powinno by z tym problemu, a tu taki zonk;/ Co do diamentów brakuje mi już tylko jednego. Na serio chyba szybciej jest po prostu przejść grę niż co chwilę po nie udanym otwarciu skrzyni ją gasić i odpalać na nowo;/ Faktem jest, że losowoś diamentów to chybiony pomysł.

Najłatwiej sie pomylić przy lvlu z

 

tym okiem, tam gdzie masz zbiór reliktów i zmagasz sie chyba po raz pierwszy z tymi większymi przeciwnikami. Skarby ukryte są w trudnodostępnych miejscach i zebrać je można tylko małym Knackiem. Masz ich łącznie 68.

 

Ogólnie, jak juz wiesz gdzie są, to przy kolejnych podejściach zbierasz je niczym z automatu ;)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

 

Ja mam większy problem, przeszedłem grę 3 razy, a nadal nie wpadło mi trofeum za skrzynie z artefaktami;/ Z tym urządzeniem do wykrywania komnat nie powinno by z tym problemu, a tu taki zonk;/ Co do diamentów brakuje mi już tylko jednego. Na serio chyba szybciej jest po prostu przejść grę niż co chwilę po nie udanym otwarciu skrzyni ją gasić i odpalać na nowo;/ Faktem jest, że losowoś diamentów to chybiony pomysł.

Najłatwiej sie pomylić przy lvlu z

 

tym okiem, tam gdzie masz zbiór reliktów i zmagasz sie chyba po raz pierwszy z tymi większymi przeciwnikami. Skarby ukryte są w trudnodostępnych miejscach i zebrać je można tylko małym Knackiem. Masz ich łącznie 68.

 

Ogólnie, jak juz wiesz gdzie są, to przy kolejnych podejściach zbierasz je niczym z automatu ;)

 

 

 

Nie no ok, ale w końcu z tym urządzeniem, które pokazuje ci gdzie są te ukryte komnaty nie powinienem opuści ani jednego skarbu;/ Zgadzam się co do możliwości pominięcia skarbów w opisanym przez ciebie etapie, ale akurat tam je podniosłem. Po za tym wiedziałbym, że coś jest nie tak gdy skaner pokazuje mi, że gdzieś jest komnata a ja nie mogę jej zlokalizowac;/

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Ja to w ogóle byłem zaskoczony, że wyjdzie druga część. Myślałem, że jedynka to takie tech-demo, pokaz możliwości PS4 w temacie zarządzania wieloma ruchomymi elementami i efektami cząsteczkowymi. W każdym razie nigdy nie brałem tego tytułu na poważnie, do tego stopnia, że ciągle stoi u mnie na półce i nigdy nie był w paszczy konsoli :)

Odnośnik do komentarza

Tytuł to może nie topoowa gierka. Jest ona mocno schematyczna, dość monotonna ale spokojnie do ogrania, szczególnie w co opie np z dzieckiem. Graficzka czasamo bardzo fajna (levele bajkowe/leśne). Pierwsz część się dość dobrzr sprzedała więc pewno dlatego druga część, tym bardziej że koszt zrobienia takiej gierki to nie kosmos. Ja się cieszę bo może poprawią wady jedynki i wyjdzie z tego mocno solidny platformer 3d.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...