Skocz do zawartości

Knack


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Za dużo się męczyłeś żeby odpuścić. Na początku jakiegoś levelu, znajdź skrzynkę z sekretem. Gdy ją otworzysz i nie będzie diamentu, nie zatwierdzaj krzyżykiem tylko wyjdź z gry. Nie do menu gry, tylko całkiem do menu konsoli. Po kilku próbach wpadnie. Na początku gry gdy walczymy z robotami, mamy już blisko oddalone od siebie trzy skrzynki ;) .

Brakuje ci czterech diamentów. Także znajdź gdzieś cztery skrzynki na początku jakiegoś levelu i masz po problemie :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pogralem z dziewczyną 5 godzin w coopie, gra z pewnością jest zbyt powtarzalna, robi się praktycznie ciągle to samo, mini God of war, a nie platformer. Fabuła ssie i to mocno, dużo ratuje główny bohater, pomysł jest świetny, zbieranie reliktow ma świetny dźwięk wydobywający się z pada :)

 

Co do coopa to mam wrażenie, że został dodany na ostatnią chwilę.

Odnośnik do komentarza

Ja mam wrazenie ze na hard czesciej pojawiaja sie diamenty niz na easy.

 

Też mam takie wrażenie, ale męczenie tego na hardzie cały czas to dla mnie było zbyt wiele... ;)

 

Anarom, ten sposób mi wiele nie daje, wychodziłem z gry kilkanaście razy i diamentu nie było żadnego. A szkoda mi chyba czasu marnować, by ciągle tą grę wyłączać i włączać, skoro przechodzenie jej jest szybsze ;)

Odnośnik do komentarza

Zamiast przechodzić tyle razy gre na easy, trzeba było się dawno zabrać za najwyższy poziom trudności. No ale wiadomo, lepiej wykorzystać jakiś przekokszony strój i zrobić sobie z wyzwania easy :P Wnioskuje po tych trofikach, których Ci brakuje :) Jak masz problem z pucharkiem to już dawno temu trzeba było zapoznać się z ułatwiaczami jak go zrobić (więcej znajomych, restarty gry itd.).

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem grę na hard, ale nie dotarłem do informacji, że na easy relikty wpadają z mniejszą częstotliwością ;) Dlatego uznałem, że nie będę się męczyć z tym hardem, tylko przycwaniakuje i pozaliczam część rzeczy na easy ;)

 

Inna sprawa, że time-trial czy koloseum przechodziłem na hard i się trochę wymęczyłem, a mogłem to później na easy zrobić, ale teraz mam dwa save'y, z czego jeden na hardzie i chyba go odpalę i tutaj zacznę szukać diamentów sposobem podanym przez Anaroma... ;)

Odnośnik do komentarza

No dobra, pierwsze ukończenie za mną. Grę zabijają te same schematy.

Zaczyna się poziom, 10 metrów biegu i 2-4 przeciwników, 10 metrów, znów 2-4 przeciwników, jakaś uboga sekcja platformowa, znów 2-4 przeciwników. Przy każdym przecinku dopiszcie sobie jakiś krótką scenkę filmową.

 

Do tego jak pisałem, gra pod coopa nie była robiona, kamera źle działa i partnerka ciągle uciekała mi poza ekran.

 

Ale o dziwo bawiłem się świetnie. O ile moja partnerka akceptuje gry, to sama nie gra ( idealny deal :)). Zazwyczaj jak coś to tylko LBP, ale dopiero w Knacku poświęciła tyle czasu na granie. Prostota w sterowaniu bardzo pomaga.

 

O platynie będę się jeszcze zastanawiał :)

Odnośnik do komentarza

Pogralem troszke w Knacka i jestem milo zaskoczony. Bardzo przyjemny tytul. Wprawdzie gra jest dosc schematyczna i moglaby byc plynniejsza przy takiej oprawie, ale i tak gra sie dobrze. Jestem gdzies tak w polowie i na chwile obecna jest to solidne 7/10. Oceny ponizej 6/10 sa dla mnie kompletnie niezrozumiale (poki co ale watpie by druga czesc gry nagle stala sie niegrywalnym crapem).

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Na nowym poziomie trudnosci zaczynasz bez uzbieranych przedmiotow

 

 

Łee to ładna lipa, myślałem, że to jednak przechodzi dalej :confused:

 

 

Jak kontynuujesz to wtedy na tym samym poziomie trudności (i masz wszystkie zebrane przedmioty i diamenty). Jeżeli chcesz zacząć nową grę i zmienić poziom trudności, to wtedy zapisz na kolejnym slocie. Ale w takich okolicznościach zaczynasz od zera. Szansę na zdobycie wszystkich wersji Knacka czy gadżetów masz w zasadzie tylko wtedy, gdy grę będziesz cały czas kontynuować po jej ukończeniu.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem juz 2 razy na normalu i podtrzymuje swoja ocene, czyli 7/10. Po prostu dobra gierka i tyle. Bylaby lepsza gdyby nie zryte checkpoiny. beznadziejny podwojny skok, ktory w polaczeniu ze sztywna kamera (odleglosc od przeciwnika inna niz sie wydaje) czesto frustruje. 

 

Po tych dwoch przejsciach brakuje mi 7 diamentowych krysztalow i jednej czesci do gadzetu. Cisnac dalej na normalu czy przesiasc sie na harda jezeli chce wszystko uzbierac ?

 

PS. Framerate w ostatnim levelu wola o pomste do nieba.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chcesz kontynuować grę, to musisz grać dalej na normalu. Przy zmianie poziomu trudności konieczne jest rozpoczęcie gry od nowa :confused: W sensie, z nowym zapisem. Zapisują się wtedy tylko nowe wcielenia Knacka, ale całą resztę zbierasz od zera (razem z kryształami).

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...