Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

To ściąganie podczas stanu czuwania konsoli to piękna sprawa, kolega szczurek w temacie Outlast dał linka do gry która już jest dostepna w PS+, będąc w pracy wpadłem na PS Store z pod aplikacji mobilnej dodałem do koszyka i uruchomiłem zdalne pobieranie, wróciłem teraz to domu i gra czeka już zainstalowana na odpalenie :)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem konsolę we wtorek w sklepie MediaExpert za 1789 zł brutto. Do tego Tomb Raider, Battlefield 4 oraz AC IV BF. No i muszę powiedzieć, że jestem mocno kontent  :). Dobry zestaw na start.

 

Lara jest świetna i wygląda przepięknie, AC IV jest olbrzymie i ma świetny klimat.

 

Najgorzej z BF4. Wygląda bardzo dobrze, niestety w singlu nie zapisuje nadal stanu postępów. Natomiast w multi nie mogę się nauczyć trafiać we wrogów. Tragedia. Z jednej strony nie mam prawie żadnych ulepszeń, niemniej jednak chodzi o kontroler. Po prostu nie mogę się z celowaniem oswoić. Jestem za wolny, inni za szybcy  ;). No i wkurza akumulatorek. Poza tym, gra się dobrze.

Odnośnik do komentarza

Posiadam dwa pady do PS4. Oba używane naprzemiennie lub w intensywnych sesjach multiplayerowych z kumplami.. Jednemu( z zestawu z konsolą) już siada lewy analog (starła się guma....)Wyczytałem w necie żeby pada oddać do gwarancji. Znając polskie realia i ogólną zlewkę sklepów na klienta. Nie będę czekał na nowego pada dwa miesiące. A grać się chce Na allegro pojawiły się na szczęście nakładki na analogi i na razie zdają swój egzamin. Po za tym gra się teraz bardziej wygodniej-są większe wgłębienia na analogu na nakładce(to czego mi najbardziej brakowało). Nie mniej jednak jestem mocno zniesmaczony "jakością" padów. Są po prostu dziadowskie i tyle. Pady z PS 3 ( z zestawu z konsolą) mam po dzień dzisiejszy. I żadnym zmian nie zauwałem. A tu PS 4 kupiona w ciężkich bólach w połowie grudnia i po niespełna miesiącu pad się zużywa (analogi) .Masakra to mało powiedziane.

Odnośnik do komentarza

Posiadam dwa pady do PS4. Oba używane naprzemiennie lub w intensywnych sesjach multiplayerowych z kumplami.. Jednemu( z zestawu z konsolą) już siada lewy analog (starła się guma....)Wyczytałem w necie żeby pada oddać do gwarancji. Znając polskie realia i ogólną zlewkę sklepów na klienta. Nie będę czekał na nowego pada dwa miesiące. A grać się chce Na allegro pojawiły się na szczęście nakładki na analogi i na razie zdają swój egzamin. Po za tym gra się teraz bardziej wygodniej-są większe wgłębienia na analogu na nakładce(to czego mi najbardziej brakowało). Nie mniej jednak jestem mocno zniesmaczony "jakością" padów. Są po prostu dziadowskie i tyle. Pady z PS 3 ( z zestawu z konsolą) mam po dzień dzisiejszy. I żadnym zmian nie zauwałem. A tu PS 4 kupiona w ciężkich bólach w połowie grudnia i po niespełna miesiącu pad się zużywa (analogi) .Masakra to mało powiedziane.

Możesz podesłać na pw te nakładki? 

Odnośnik do komentarza

Właśnie kupiłem:

 

620375_0_f.jpg

Ciekaw jestem, jak będą się sprawować... Przetestuję każdą z nich. Jakoś trzeba te analogi ochronić, bo jednak nie bardzo chce rozkręcać kontroler i wrzucać analogi z pada od X360.

haha witaj w klubie :D Również zakupiłem 30min temu ^ ^ Niestety jakość pada od ps4 jest hmm.... poniżej krytyki. Padziora od 3 mam 4 lata i jest nie do zdarcia, a tu po 3 miesiącach już są cyrki ;/ 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie DS4 wykonany jest bardzo porządnie, znacznie lepszy od DS3, touchpad, głośniczek, spusty to rewelacja! D-pad i przyciski funkcyjnie w zasadzie się nie różnią (czyli stoją na bardzo wysokim poziomie). Jedyne, co solidnie s(pipi)o to właśnie gałki analogowe, które wołają o pomstę do nieba... Serio, nie zadbano zarówno o ich jakość jak i wyprofilowanie. Mam zastrzeżenia do bumperów (L1 mi trochę siada) i do tych (pipi)ych grzybków. Tak to świetna konstrukcja.

 

Starh - polowałem na nie od jakiegoś czasu :D Podzielimy się wrażeniami, ciekaw jestem czy będzie znacząca poprawa :)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...