Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Nic takiego nie potrzebuje. To rzeczy, które każdy kupuje świadomie, bo jest mu po prostu czy to wygodniej czy lepiej, ale jest również masa ludzi którym podoba się tak, jak jest oryginalnie od Sony. Kwestia gustu i fajnie, że dodatkowo mamy możliwość wyboru, bo nakładki były nawet na starsze kontrolery i również tam zwiększały komfort użytkowania.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że temat jakie słuchawki do PS4 się, przewijał przez ten wątek. Chyba "hameryki" nie odkryłem, ale ja problem headseta dodawanego do konsoli rozwiązałem w następujący sposób:

- podłączyłem zewnętrzną kartę muzyczną na USB, która posiada dwa wyjścia: mikrofon i słuchawki

- do tej karty podpiąłem słuchawki Plantronics, które na co dzień używam w PC

- wyżej wymieniony zestaw działa wyśmienicie. Problem jest jeden - kabel od słuchawek do konsoli. Mikrofon i słuchawki działają bardzo dobrze. Dźwięk jest znacznie lepiej słyszalny niż na słuchawkach dodawanych z konsolą. Jeśli ktoś siedzi blisko od konsoli i ma taką możliwość to polecam rozważyć takie rozwiązanie. Karta na USB nie bardzo się mieści w przedni slot bo jest za gruba ale kabel - przedłużacz rozwiązał ten problem.

Odnośnik do komentarza

Panowie, pod tym adresem można sobie sprawdzić jak nasz telewizorek radzi sobie z lagami :) .

 

http://www.displaylag.com/display-database/

 

Najlepsze wyniki mają mniejsze matryce, ja swojego nie zmienię. Nie gram na moje szczęście competitively i dla mnie musi być duży TV minimum 55 cali. Na gwiazdkę pewnie zmienię z 55 na 70*

Odnośnik do komentarza

Moje analogi są super. Nic się nie starło przez ten cały czas od premiery. Nie wiem jak trzeba grać i na chama szarpać te gumy żeby się zdarły. Ale widać są pacjenci co potrafią.

 

Skoro są nakładki to jest zapotrzebowanie.

trzeba grac w gry jak fifa czy fpsy, u mnie po 2 tygodniach widac niewielkie zuzycie, rece mam zawsze czyste, dbam o sprzet a paznokci praktycznie nie posiadam

Odnośnik do komentarza

 

Moje analogi są super. Nic się nie starło przez ten cały czas od premiery. Nie wiem jak trzeba grać i na chama szarpać te gumy żeby się zdarły. Ale widać są pacjenci co potrafią.

 

Skoro są nakładki to jest zapotrzebowanie.

dbam o sprzet a paznokci praktycznie nie posiadam

 

U ciebie luz, ale nie każdy obgryza paznokcie ;).

Odnośnik do komentarza

Nie mam PS4 więc mogę sobie jedynie teoretyzować :) Aby grać na swoim koncie, to konto z grą trzeba ustawić jako główne. Z tego co ja wiem, to konto może być główne tylko na jednej konsoli (poprawcie jeżeli jest inaczej). Jak ktoś zrobi reset hasła przez www to po 3 dniach możesz już np nie pograć (nie wiem jak to działa na PS4, odsyłam do instrukcji konsoli i PSN).

Odnośnik do komentarza

Jest tak jak pisze Square, logując się na swoje konto możesz konsolę na której się logujesz ustawić jako tak zwaną Home Console, czyli konsolę główną. Na tej konsoli wszystkie gry jakie zakupisz mogą być odpalane z innych kont, ponadto tez jeśli masz PS Plus to wszystkie konta na Home Console będą mogły korzystać z jego dobrodziejstw. Konsolę można w każdej chwili dezaktywować jako domową więc jeśli osoba sprzedająca takie konto ją u siebie dezaktywuje to ty po zalogowaniu się na te konto będziesz mógł ustawić swoją konsolę jako konsolę główną dla tego konta. Oczywiście warto by zmienić od razu po zakupie hasło do takiego konta. Co do legalności odsprzedaży konta to raczej jest to niezgodne z regulaminem PlayStation Network, ale z drugiej strony Sony nie ma też w sumie sposobu by wykryć ze 100% pewnością że ktoś odsprzedał konto. Ot. po prostu ktoś loguje się swoim kontem na innej konsoli. 

 

Cytat z regulaminu SEN:

 

  • You may not sell, buy, trade, or otherwise transfer your Online ID, SEN Account or any personal access to SEN through any means or method, including by use of web sites.

     

     

Edytowane przez RoninJackF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...