Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu oddałem konsolę do serwisu w Saturnie, oni wysłali do kochanego przez wszystkich PRAMu. Okazało się, że konsola była do odebrania już tydzień temu, ale ktoś z Saturna zapomniał się ze mną skontaktować. Ze sporymi obawami otworzyłem pudełko, obawiając się po tych historiach najgorszego, no ale na szczęście jest inaczej, konsole jak i pady wymienili na nowe ( jednego pada rozkręcałem chyba z 10 razy ), z ciekawostek, konsola z rewizji 4B, więc w domu sprawdzę, czy jest jakaś różnica, a jest z pewnością w dotyku, konsola w ogóle nie skrzypi, gdzie ta premierowa miała z tym dość spory problem ( ale latały mi jakieś śrubki w obudowie, więc może to było przez to ).

 

Cóż, ja na szczęście jestem z serwisu bardzo zadowolony, no chyba, że wrócę do domu, podepnę konsolę, a ona nie będzie działać :D

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Witam was :)

 

Mam do was pytanie

Czy opłaca się teraz kupować konsole czy lepiej poczekać np na następną wersje np slim PS4 ?

Jak z awaryjnością tej konsoli ?

Jest jakaś różnica miedzy PS4 białą a czarną prócz farby ?

 

A jest na PS4 gra, w którą chciałbyś zagrać? 

 

Ja chciałem ograć AC4 Black Flag, i kupiłem na premierę. Potem doszło Resogun i grywam do dziś. Nagle niezapowiedziana wpadła odświeżona Lara w TR: Definitive Edition to też ograłem. Dwa miesiące później zawitał stary znajomy Joel, który przyprowadził ze sobą Ellie. I też bawiliśmy się nieźle. A teraz ogrywam Metro Redux. 

 

Opowiedz sobie na pytanie czy chcesz w coś zagrać na PS4 czy potrzebna ci tylko konsola. Gier jest dość sporo i z każdym miesiącem pojawia się nowa. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kupiłem PS4 i już zdążyło mnie poirytować... Czy konsola lubi się uprzeć i nie wpuszczać np. do Store'a, a jedynym sposobem namówienia jej na to jest reset? Kilkukrotnie miałem tego typu "blokady". Parę razy nie chciała dać mi wejść do sklepu, a i zdarzyło się odmowić pokazania znajomych na liście. Ot i wyświetla się tło i koniec - WTF?

Odnośnik do komentarza

ja jeszcze nie miałem takich problemów, dziś od 17 byłem prawie cały czas online i wszystko chodziło ok

zrestartuj profilaktycznie router, w ustawieniach PS masz sieć, odnów tam adresy i zrób jeszcze raz test połączenia

 

może masz chwilowe problemy i samo przejdzie, napisz czy coś pomogło

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kupiłem PS4 i już zdążyło mnie poirytować... Czy konsola lubi się uprzeć i nie wpuszczać np. do Store'a, a jedynym sposobem namówienia jej na to jest reset? Kilkukrotnie miałem tego typu "blokady". Parę razy nie chciała dać mi wejść do sklepu, a i zdarzyło się odmowić pokazania znajomych na liście. Ot i wyświetla się tło i koniec - WTF?

Ustaw sobie googlowskie DNSy, to tez pomaga trochę. Ale friendlista zwiechy i tak łapie czasami:/

Odnośnik do komentarza

Hehe. Mam 3DSa i laptopa do gier jak jestem poza domem. Co miałbym z Vitą robić :P.

 

Moja "rada" z Vitą była pół żartem - jako akcesorium do PS4; pół serio - bo ludzie nie doceniają tego sprzętu.

 

Co do kwestii pół serio - ja już kilka razy grałem przez Remote Play poza domem. Głównie w robocie (bo router), ale od biedy i na mieście można spróbować - zależy od jakości połączenia. Poza tym, wbrew temu co się mówi i pisze, Vita ma całkiem pokaźną bibliotekę gier i to nie tylko w temacie indyków. Jest kilka dobrych exów jak i parę konkretnych multiplatform, "darmowe" gry z PS+ a jak ktoś przy tym jeszcze lubi jRPG, tudzież japońszczyznę w ogóle - to niemal idealna platforma dla niego. A na upartego i za drugiego pada do "czwórki" też może robić.

Odnośnik do komentarza

ja jeszcze nie miałem takich problemów, dziś od 17 byłem prawie cały czas online i wszystko chodziło ok

zrestartuj profilaktycznie router, w ustawieniach PS masz sieć, odnów tam adresy i zrób jeszcze raz test połączenia

 

może masz chwilowe problemy i samo przejdzie, napisz czy coś pomogło

Ktoś mi powiedział, że ma to związek z aktualizacjami PS Store - wtedy sieć chodzi gorzej. Faktycznie, w kolejnych dniach nie zauważałem podobnych problemów (no... może raz czy dwa...).

Odnośnik do komentarza

Jakie akcesoria byście polecili do konsoli poza drugim padem :). Kamerki na razie nie potrzebuje chyba że Just Dance kupię. Te różne nakładki na gałki to dobra sprawa czy sobie darować?

Nie wiem czy nie kupić gałek od pada XOne i nie spróbować podmienić :P.

 

Vertical Stand i 55 calowy TV, niczego więcej nie potrzebujesz. Nowy wypust konsol podobno ma pady z lepszymi durexami na sutkach więc bez obaw można je szarpać na okrągło. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...