Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna to jest generacja gdzie trzeba podpisywać petycje z prośbami o wskrzeszenie / remake dawnych dobrych gier. Brak nowego Ridge Racer, Wipeout, Syphon Filter, Gran Turismo szczególnie mnie boli. 

 

Podpisałem bo w Socom też bym pograł. 

 

 

Też uzupełniłem petycje, lepiej zrobić coś i liczyć, że może posłuchają głosu fanów niż siedzieć i konsumować papkę jaką rzuca się w oparciu o graczy niedzielnych, jednakże jak dobrze pamiętam Sony rozwiązało Zipper Interactive;/ No, ale jak pojawi się kilkanaście tysięcy podpisów może to obudzi w ich oczach $$ :P

Ps. Mroku333 tak to na serio, brakuje mi serii z którymi bawiłem się mając 17 lat. Brakuje mi gier niszowych o specyficznym odbiorcy jeszcze z mojego dzieciństwa takich jak Colony Wars Red Sun, vigilante 8, Kessen, Clock Tower, Suikoden, Blood Omen, C-12 Final Resistance, Dark Cloud, Front Mission, Destruction Derby, Dino Crisis, MediEvil, Parasite Eve, Ready 2 Rumble i wiele innych gdybym się dłużej miał zastanowić.

Żyjemy w czasach gdzie większość gier prowadzi za rączkę, co gorsza z roku na rok jest co raz więcej strzelanek, co raz mniej gier mnie zaciekawia, po za pojedynczymi perełkami. Za czasów psx/ps2 był tak ogromny wybór każdy znalazł coś dla siebie a teraz? Nie dziwię się, że pojawi się co raz więcej akcji z petycjami z prośbą o przywrócenia do życia jakiejś serii, każdy ma jakiś sentyment, każdy chce by wróciło coś co dawało mu mnóstwo radości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://segmentnext.com/2015/06/24/mgs-v-the-phantom-pain-ps4-bundle-will-feature-the-new-cuh-1200-model/


 

According to a new Tweet from Hideo Kojima, the amazing PlayStation 4 The Phantom Pain bundle will feature the newly announced CUH-1200 model.

The new model is less power hungry as it will demand 8% less energy. On top of that it weighs 10% less than the current PS4 model.

The new model doesn’t have the same glossy finish on the HDD cover, but it seems the console bundled with The Phantom Pain does.

 

The CUH-1200 model packed with MGS V The Phantom Pain bundle will feature the standard 500GB HDD space. However, Sony did recently announced a new PS4 with 1TB of HDD space.

It would have been better if The Phantom Pain bundle had the 1TB version. But it makes up for it with a beautiful grey DS4 controller which looks like the handgun used by Big Boss. The controller also has a Diamond Dogs logo on it.

The bundle will ship on September 1 across Europe, Australia and New Zealand. It’s the same day MGS V The Phantom Pain arrives in the market for PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 and PC.

Will you be picking up this gorgeous system? Let us know in the comments.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tymi regionami na PS4? Przy grach na PS3 zawsze zwracałem uwagę, czy coś jest PAL, by potem kupujący nie miał pretensji.

Na PS4 wszystkie moje obecne gry mają oznaczenie CUSA, jednakże wśród nich jedyny Wolf Among Us ma ikonkę globu na opakowaniu z numerem 4 (pozostałe - 2). Z tego co wiem, pochodził z polskiego Media Markt. To ma teoretycznie jakieś znaczenie?

Wiecie, chcę uniknąć potem region-gate w Pchlim Targu czy na Allegro.

Odnośnik do komentarza

ostatnio zauważyłem, chyba po ostatnim firmware to sie zrobiło, że zle wskazuje liczbe osób online

w dashu u góry pisze powiedzmy 20 przy tej ikonce, wchodzimy w to i pisze Online 17  (przykładowe liczby)

 

też wam sie tak zdarza ostatnio?

niby pierdoła, ale wcześniej nie było tego buga

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Nie wczytywałem sie bo nie mam z tym problemu, ale może komuś sie przyda -

How To Improve Connection Speed on PS4 (self.PS4)

zmieniałem te dns'y, nic to nie daje

 

EDIT:

pytania dot tych drzwi w Bloodborne:

 

 

kiedy możemy je otworzyć? co zrobić żeby je otworzyć? co się za nimi znajduję? strasznie mnie to ciekawi, a widocznie nie było jeszcze mi dane ich otworzyć :D

Edytowane przez JaZzXBF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...