Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mowię o slimie ;) z tego co wiem u nas oficjalna premiera w październiku. Mowię o tej matowej podstawowej wersji ;)

 

Dobra pierwszy test z płyta w napędzie był no i mam lekki dylemat czy wszystko gra. Po włożeniu płyty słychać jakby cos w środku lekko skrobało, to chyba najlepsze określenie. Dodatkowo jak lekko uniose konsole zeby nie stykała cała powierzchnia z podłożem to ten dziwek ucicha. Miał ktoś podobnie? Co prawda jak gra juz sie odpali i konsola zaczyna korzystać z hdd to jest cichutko

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Rok temu testowałem to na moim PS4 z telefonem SONY Z3 podczas włączonego wiedźmina i działało. 

 

 

Ludzie zminusowali materiał bo sądzili, że to troll (w opisie filmu było zaznaczone przez przypadek kanał satyryczny zamiast kanał naukowy).

U mnie poprawiło to grafike w taki sposób jak koleś prezentował : kolory bardziej nasycone, więcej odbić świateł itp.

Odnośnik do komentarza

Rok temu testowałem to na moim PS4 z telefonem SONY Z3 podczas włączonego wiedźmina i działało. 

 

 

Ludzie zminusowali materiał bo sądzili, że to troll (w opisie filmu było zaznaczone przez przypadek kanał satyryczny zamiast kanał naukowy).

U mnie poprawiło to grafike w taki sposób jak koleś prezentował : kolory bardziej nasycone, więcej odbić świateł itp.

LOL... nawet tego nie odpalam :D

Odnośnik do komentarza

Kurde nie udało mi sie znalezc dzis tego linku YT, poggoglowałem troche i to teoretycznie powinno pobierać wszystkie updejty, 4 opcja, miałem to właczone wcześniej i tak. Zaznaczyłem dziś wszystkie opcje z tego, uspałem konsole, ale nadal nie pobiera łatek do gier, a znalzłem dziś COD3 który też bez patcha wiele miesięcy.

 

Grześ sam już nie wiem :?  poszukam jeszcze tego video.

edit: no ale to pewnie o tą opcje chodziło na tym video podejrzewam, bo nie ma nic więcej w ustawieniach, pewnie nie działa to po prostu tak jak powinno :/

 

 

Application Update Files refers to games and other applications that you have installed, so if an update comes out for an application, it will automatically download while in standby/rest mode, but can only install with the console on.

 

 

ps4-automatic-updates-6.jpg?w=2400

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...