Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest tak, że w tym trybie uśpienia jest tak jak mówisz, bo konsola się schładza po giercowaniu. Po jakiś 10min się wycisza zupełnie.

 

A jak włączę ją i od razu uśpie to nie włącza się wentylator.

 

Konsola jest mądrzejsza niż Ci się wydaje  :usmiech:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

U mnie tak samo było, ale ten wiatrak to chodził na niskich obrotach tylko przez krótki czas po wyłączeniu, później cisza.

Dokładnie. Konsola wyśle savey na chmurę, posprawdza aktualizacje, zrobi synchro trofek i cisza. Z tym że u mnie żeby słyszeć ten wentylator na początku to muszę praktycznie uchem dotykać konsolę. Max kilka minut i przestaje.

 

Qvstra: jak dajesz w tryb uśpienia to przed tym zamykasz app/gry?

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że PS4 się nagrzewa, ale bez przesady. Zagrałem jeden mecz w Rainbowa o 16, a wiatrak było słychać o 22 jak kładłem się spać, więc do tej godziny powinna ostygnąć. Nie stoi w szufladzie, ma miejsce na "złapanie powietrza". Problem pojawił sie po najnowszej aktualizacji.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Władca Marionetek

Jak coś to znalazłem PS4 za 850 zł w wersji 500 giga:

 

 

 

Od razu piszę, że nie znam tego sklepu, więc przy zakupie dokładnie przeczytałbym wszystko i zachował ostrożność. Ten sklep pojawił mi się w proponowanych postach na FB.

Edytowane przez Władca Marionetek
Odnośnik do komentarza

Chcę kupić w prezencie kamerę PlayStation. Widzę, że wyszły teraz te V2. Do grania w Just Dance wystarczy tylko kamera i gra, czy jeszcze wymagane są te kontrolery ruchowe?

 

EDIT:
Przypadkiem na jednym z gameplayów zauważyłem, że jest do wyboru dance with camera czy dance with motion sticks. To w zasadzie odpowida na moje pytanie.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam graczy,

kiedyś byłem zapalonym graczem, ale przyszedł czas kiedy gry przestały mi sprawiać frajdę, więc ps4 poszło na sprzedaż jakoś rok temu. Przy premierze pro myślę, czy aby nie nabyć ponownie konsoli ; ) Co prawda nie mam odpowiedniego tv, ale jestem w 100% oddany swojemu EIZO. Pytanie do osób które są na bieżąco, bo jak pisałem, na rok wypadłem z obiegu. Czy pojawiło się coś tak fantastycznego, żeby faktycznie znów mnie pochłonęło jak kiedyś? Wiem, że na pewno na tej liście jest nowy Uncharted, wszystkie poprzednie części wciągnąłem z wypiekami. Może wróciłbym do Wiedźmina, wcześniej pograłem tylko kilka godzin. Zastanawia mnie czy nowa Mafia jest warta ogrania, czy nowy Watch Dogs w jedynkę nie grałem) robi robotę, czy warto ograć Dishonored 1 czy od razu zabrać się za "2"? Tak samo, myślałem o The Division, pamiętam jeszcze piękne gamneplaye z E3, ale coś mi się obiło, że jednak wyszedł delikatny kotlet. Chyba, że jest coś jeszcze na PS4 czego nie wymieniłem, a WARTO. Z góry dzięki bracia gracze. 

Odnośnik do komentarza

Wiedźmina polecam z całego serca, jak dasz szanse tej grze to wciągniesz nosem z dwoma dodatkami.

MGSV GZ oraz PP gameplayowo to jest najlepsza gra generacji, fabularnie do pierwszego aktu.

U4 obowiązkowo ograć przynajmniej raz - historia w końcu nie jest infantylna

The last of  us

Forumek Ci poleci Bloodborne - najlepsza gra souls like

Odnośnik do komentarza

No właśnie w metal geara nigdy nie grałem, nie wiem czy jest sens sięgać po tytuł, który miał x poprzedników a ja zadnego nie ograłem. Chwile miałem chyba przy piątce czy czwórce jeszcze na ps3, ale ilośc i długość cut scenek mnie totalnie odrzuciła. W bloodborne grałem jak miałem wcześniej plejaka, co prawda nie skończyłem, ale nie wiem czy chce do niego wracać :) the last of us ograne jeszcze ma starej generacji. A czego to skrót PP?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...