Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Powtórzę kolejny raz: pokaż mi te posty. Chociaż nie, teraz mi nie pokażesz, bo temat właśnie został wyczyszczony. To ci powiem co tam było: na ostatnich trzech stronach był jeden post blantmana mówiący o tym, że są też posiadacze PS4 których grafika nie interesuje i zero postów asaxa. Piszesz o rzeczach, których nie ma.

Zaczniesz mówić o rzeczach mających byt w rzeczywistości czy mam po prostu uznać, że masz urojenia i tym samym potwierdzić swoją tezę postawioną w ostatnim poście?

Pragnę się nie zgodzić - asaxa było tam całkiem sporo i całkiem prowokacyjnie :lapka:

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z tym, że mógł prowokować/trollować (tak jak blantman, przyznałem to już), nie zgodzę się z tym, że te posty miały coś do dzielenia graczy na tych z jednym czy drugim modelem. Robił to balon jak już, a w dyskusję włączyli się inni niż asax czy blatnman właśnie. Przynajmniej nie na ostatnich stronach tematu, gdzie tego mi się wydaje ta wątpliwej jakości dyskusja dotyczy. Więcej jest pier,dolenia o samym zjawisku niż samego problemu moim zdaniem, co dość wyraźnie widać po tym jaki problem jest potem ze wskazaniem konkretnych postów gdzie niby te xboty sieją zamęt. No, ale ten temat chyba już się wczoraj wyczerpał.

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem. Zakupilem PS4 Slim i zauwazylem pewna przypadlosc. Na starej konsoli, gdy gram w Nioha plyta przestaje sie krecic po minucie gry i jest cisza, natomiast Slim ciagle mieli plyte i nie chce przestac. Oczywiscie wydaje przy tym halas niczym zalaczona suszarka. Trafilem na jakis odosobniony przypadek, czy wszystkie tak maja?

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

ale instalacja trwa doslownie pare sekund tylko chyba? przynajmniej tak mi sie wydaje

Bardzo źle Ci się wydaje. Napęd musi przekopiować od kilkunastu do kilkudziesięciu GB danych i nie trwa to parę sekund. To że można grę uruchomić od razu to zasługa sprzętu i devów. 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Mam wiekszosc indyczkow, w tym stardew valley na stemie, ale chcialbym kupic jakiegos. polecicie cos? gatunek obojetny, byleby byl dobry :cool: w koszyczku juz N++ wisi i Risk of Rain

 

obecnie mam z plusa isaaca, meatboya, spelunky i pewnie pare innych plusowych indyczkow ;) 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Mam wiekszosc indyczkow, w tym stardew valley na stemie, ale chcialbym kupic jakiegos. polecicie cos? gatunek obojetny, byleby byl dobry :cool: w koszyczku juz N++ wisi i Risk of Rain

 

obecnie mam z plusa isaaca, meatboya, spelunky i pewnie pare innych plusowych indyczkow ;)

 

SOMA, Amnesia: Collection, White Night, Stick It To the Man, Trine 3: The Artifacts of Power, Zaginięcie Ethana Cartera.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Na PS Vicie, przypisywanie przycisków można wrzucić pod konkretna gre, a wychodząc do menu wszystko wraca do normy. 

 

PS4, niestety tego nie posiada i za każdym razem, gdy na chwile zmuszony jestem wyjść do home menu, muszę przypominać sobie, jak przypisałem przyciski. Ta opcja jest tylko i wyłącznie zdezaktywowana przy pierwszym logowaniu w miejscu, gdzie wpisujemy kod dostępu. Trochę lipa z tym, jezeli dłużej bawimy sie z jedna gra. 

Odnośnik do komentarza

Napisałem posta w PT, ale tutaj też wspomnę - chyba szykuje się większa promocja w EU na Slimkę (199€) i bundle Slim+Horizon+3 miesiące PS+ (249€).

Edit:

I chyba tylko jutro, pewnie wyprzeda się szybciutko, w sklepach, które się pośpieszyły już się wyprzedało (w Holandii i Belgii) :v

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...