Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałeś ile może być aktywnych kont na konsoli (jednej) xD Taki był sens Twojego pierwotnego pytania. Ale już mniejsza z tym :D

 

Główne konto możesz ustawić na jednej konsoli. Wtedy na takiej konsoli można grać na dowolnym profilu w gry z tego konta. Zeatul na nowej konsoli może grać w gry tylko na swoim koncie. 

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps4/settings/activation.html

Odnośnik do komentarza

Dzieciaczki, czy też tak macie czasami, że podczas ładowania danych z sieci, np podczas przeglądania PS Store, konsola nie ładuje elementów do wyświetlenia?? Albo znaczek ładowania wisi w nieskończoność?

 

Zastanawiam się, czy to moja konsola, czy po prostu geniusz inżynierów sieciowych Sony?

Odnośnik do komentarza

po zakupie ps4 tak miałem, potem minęło na kilka miesięcy i jakiś czas temu znowu wróciło

u mnie to wygląda tak ze zaraz po włączeniu wszystko buja aż miło, sklepik, co nowego itd. a po kilkunastu minutach wyżej wymienione funkcje ładują się wolno lub wcale. przegladarka, lista znajomych, sciaganie, wysyłanie wiadomości itp. działają normalnie

konsola po wi-fi

Odnośnik do komentarza

No ja Slima kupiłem niedawno i właśnie po pierwszym uruchomieniu taki kwiatek , że konsola ładuje ładuje coś z neta i ruszyć nie da rady, jedyne rozwiązanie to wyjąć wtyczkę z kontaktu. Teraz od czasu do czasu zdarza się że nie chce ładować danych z neta i pokazuje np puste strony PS Store. Nie bardzo mi się to podoba :>

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sucker Punch dłubie ponoć przy zupełnie nowym IP, nie będzie to Infamous, zapowiedz na E3 - ploteczki Shinobi wpis z neogaf.

Siedzą przy tym już prawie 3 lata, więc po zapowiedzi pewnie ok 1 rok max  do wydania.

 

Troche zawiało :P

 

_jasnowidzenie.jpg

 

Sony zostało skrytykowane za wczesne zapowiedzi i jak mówili zmieniają teraz polityke na pozniejsze prezentacje.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...