Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kilka dni temu kupiłem PS4 Pro i pojawił się problem ze ściąganiem gier z PSN. Po włączeniu ściągania idzie z pełną prędkością, po jakimś czasie strasznie spada i z powiedzmy 40 minut robią się 4 godziny. Pomaga jedynie pauza i wznowienie, ale to żadne rozwiązanie, bo nawet nie mogę zostawić konsoli w trybie czuwania tylko muszę koczować i patrzeć czy przypadkiem ściąganie nie stanęło. Mieliście/macie podobny problem? Co może być przyczyną? Zmieniałem DNS na google, grzebałem w ustawieniach routera, ale niestety nie pomogło. Na Wii U nie mam tego problemu. Co ciekawe jakiś czas temu ściągałem Child of Light na PS3 i problem też występował. 

Odnośnik do komentarza

Połaczenie kabel?

jaki dostawca netu?

ustawienia DNS googla a reszta AUTOMAT?

jaki router?

ile urzadzen podpietych do routera?

sprawdz jeszcze raz wszystkie ustawienia i te w trybie uśpienia, może coś pominąłeś.

 

to na poczatek :)

ja na Pro mam minimalnie lepsze predkości niż na PS4, bardziej wysysa max z łącza.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Wifi, neostrada, router Funbox (syf, już od dłuższego czasu planuje wymienić na coś lepszego). Podpięte dwa telefony i lapek. Tak, wklepałem tylko DNS, wszystko inne ustawione na auto. Randomowo zwalnia, raz po ściągnięciu 2gb, raz po 5, a kolejnym razem po 2 minutach. Wiem, że PSN nie jest idealny i są z nim często problemy, ale skoro u Was jest wszystko w porządku to coś musi być nie tak u mnie. Pytanie tylko co, bo Wii U, 3DS, telefony pobierają wszystko elegancko :P Na PS3 ostatnio też to miałem. Lipa z tym wznawianiem i liczeniem, że w końcu trafi się na jakiś porządny serwer i pociągnie. 

Odnośnik do komentarza

Wifi, neostrada, router Funbox (syf, już od dłuższego czasu planuje wymienić na coś lepszego). Podpięte dwa telefony i lapek. Tak, wklepałem tylko DNS, wszystko inne ustawione na auto. Randomowo zwalnia, raz po ściągnięciu 2gb, raz po 5, a kolejnym razem po 2 minutach. Wiem, że PSN nie jest idealny i są z nim często problemy, ale skoro u Was jest wszystko w porządku to coś musi być nie tak u mnie. Pytanie tylko co, bo Wii U, 3DS, telefony pobierają wszystko elegancko :P Na PS3 ostatnio też to miałem. Lipa z tym wznawianiem i liczeniem, że w końcu trafi się na jakiś porządny serwer i pociągnie.

Upatrywalbym winny w ruterze...tez na neostradzie miewalem problemy z siecia cale szczescie nie dostaną juz moich pieniazkow. Zdarzało sie ze zrywalo sciaganie w tle natomiast jak zassysalo to z normalna predkoscia

Od kiedy jestem w netii problem zniknal. Niezbyt to moze pomocne ale możesz wziac ten ruter pod uwage ;-)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

https://www.gamefaqs.com/boards/691087-playstation-4/74673958

 

Jeśli to nie jest taki fejk, gdzie 3 gry okazały się prawdą, a dziś mamy czwartą grę Skyrim.

 

Rise of the Tomb Raider
Fallout 4
Dishonored II
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
Battlefield 1
Uncharted 4
Titanfall 2
Call of Duty: Infinite Warfare
FIFA 17
Grand Theft Auto V
Watch Dogs 2
Final Fantasy XV

 

To możemy się spodziewać FF, Titanfall, BF1 po kosztach.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam mam prośbę o rade żona chce kupić konsole ps4/ps3/xbox  chodzi jej o konsole do gier głownie( choć wykorzystam ja do własnych celów)w dwójkę ona kompletny laik ja hardcore pc lata temu ps która konsolę polecacie jeżeli chodzi o zasób gier na 2 jakieś monopoly crash czy inne gry na 2 czy ps4 takie oferuje jeżeli chodzi o indyki itp czy  lepiej kupić ps3 i jakie tytuły polecacie

Odnośnik do komentarza

Witam mam prośbę o rade żona chce kupić konsole ps4/ps3/xbox  chodzi jej o konsole do gier głownie( choć wykorzystam ja do własnych celów)w dwójkę ona kompletny laik ja hardcore pc lata temu ps która konsolę polecacie jeżeli chodzi o zasób gier na 2 jakieś monopoly crash czy inne gry na 2 czy ps4 takie oferuje jeżeli chodzi o indyki itp czy  lepiej kupić ps3 i jakie tytuły polecacie

 

kupuj PS3 oraz Buzz z padami. Buzz z czterema padami kosztuje ponad 300zł ale warto. Singstar również jak najbardziej podłączacie sobie smartphony przez apke lub kupujecie dedykowane mikrofony do PS3 i też jest fun. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sprzedałem szwagrowi swoje stare PS4 jako, że kupiłem PS4 Pro... ustawiłem na PS4 konto jako domowe żeby chłopak miał dostęp do gier które kupiłem plus mojego PSPlus i powiedziałem mu, żeby założył swoje własne konto i na nim grał bo i tak dostęp do gier i PSPlus będzie miał przez moje konto. On mi mówi, że nie działa. Powinno działać?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy aktywowanych ale podejrzewam że tak - więc na jednej PS4 można mieć 16 profili (w tym 4 online - np. do multi). W którymś FAQ wiedziałem to info jakiś czas temu.

Nie wiem, ale sie wypowiem xD

 

Jak inaczej wytlumaczyc pobieranie gier na 2 rozne sprzety z tego samego konta jednoczesnie??

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

No ale czego niby nie wiem ale się wypowiem? Napisałem wyraźnie że nie wiem czy 16. Super że staram się pomóc a dostaję "xD"

Osobiście miałem aktywowanych 5 (Podstawowe, USA, żony, siostrzeńca i kolegi). Tak jak wspomniałem: nie wiem czy 16 da radę aktywować bo nie kupuję kont na allegro. 

 

Poza tym fajnie że edytowałeś (teraz zauważyłem) i zmieniło to kompletnie kontekst Twojego pierwotnego pytania... No ale pisanie ze zrozumieniem tak trudne przecież...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...