Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Joos napisał:

Middle Eastern Version :ermm:

To akurat nic innego jak region świata, dla jakiego został wyprodukowany ten egzemplarz. Może się to przekładać na języki dostępne w grze, czy blokady regionalne (możliwość uruchomienia gry na konsoli z danego regionu).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Pewnie kwestia nomenklatury, związana z wersją regionalną. Skoro chodzi to po co zakładać nowy temat i robić śmietnik na dziale PS4?
Nie wszystkie wersje mają numer "CUSA" (choć akurat mam The Order 1886 przeznaczone na Middle East & Africa i takowy jest). Np azjatyckie Shadow of the Beast ma "PCAS" i ciąg cyferek, więc jest z tym różnie i nie widzę potrzeby zakładania bzdurnych tematów.

Odnośnik do komentarza

Dobra, mam prękość uploadu 9mb/s, ustawione 1080p podczas transmisji, a i tak jest pikseloza. Żeby było ciekawiej - tylko kiedy dzieje się coś na ekranie, natomiast jeżeli obraz jest statyczny (i nie mam na myśli pauzy, tylko np. kiedy postać stoi nieruchomo albo dzieje się bardzo niewiele), to wtedy jest żyleta. Ch*j jeden wie o co chodzi, może coś zakłóca stream. 

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem wszystkie opcje, od najgorszej jakości do najlepszej. Im wyżej tym było lepiej, ale i tak na każdej straszyły piksele podczas ruchu. Dodam jeszcze, że pół roku temu też bawiłem się w transmitowanie rozgrywki na ZNACZNIE wolniejszym necie i to w dodatku wifi, a obraz był czyściutki. Teraz mam szybki internet, po kablu, sprawiłem sobie ps4 pro i dupa. Nie wiem, może mam coś pokiełbaszone w ustawieniach konsoli co kłóci się z YT. Twitch to już w ogóle mi się nie odpala, dostaję tylko info że usługa jest tymczasowo niedostępna (tymczasowo w sensie: cały czas) xD zrobię formata konsoli, chociaż nie sądzę, żeby to pomogło, najwyżej trzeba będzie ogarnąć tę Averdmedię. Nie powiem, denerwuje mnie to, bo nawet nie wiem co sprawia, że obraz podczas streamingu jest tak kiepski, raczej nie chodzi o neta. 

Odnośnik do komentarza

Witam.

Kilka dni temu mój syn zakupił grę Sebastien Loeb Rally Evo na PS4 .

Niestety gra nie działa.

Załącza się, po zatwierdzeniu zespołu itp. i pytaniu o konto w PLAYSTATION NETWORK (obojętne czy się połączy lub ominie) gra ładuje się bez końca.

Może mi ktoś jakoś pomóc, bo syn mi dziurę w brzuchu wierci :)

Odnośnik do komentarza

Posiadam wersję pudełkową gry Nioh CUSA-07123, okładka polska, czy jeśli kupię Season Pass zawierające wszystkie trzy DLC w Playstation Store, to będą one działać z moją wersją gry? I jak wygląda procedura kupna, aktywacji i pobierania? Mam limitowany internet, czy będę mógł pobierać dodatki pojedynczo?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

witam 

jestem tu nowy i mam problem z ps4

a raczej z podłączeniem do monitora

kupił sobie mój syn monitor z wejscie hdmi 

podłączyłem pleya i mam problem

wszystko działa , ale nie mogę połączyć się z netem 

sprawdzam stan połączenia i wyskakuje mi 

wpis do sieci playstation Network - Niepowodzenie

myslałem że coś z ps4 jest nie tak , ale odłączyłem od monitora , ponownie podłączyłem pod telewizor i tam było wszystko ok

wróciłem na monitor i znowu to samo 

co zrobić nalezy?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...