Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, karpiu1981 napisał:

Witam. Chcę kupić konsole do gier Dirt 4 Dirt 5 Wrc 8 Czy słabsza wersja wystarczy czy lepiej pro (chodzi też o grafikę) ?

  • Dirt 4 - Increased MSAA rendering, increased shadow map resolution, increased Image Based Lighting reflection resolution and accuracy. 
  • Zwiększone renderowanie MSAA, zwiększona rozdzielczość mapy cieni, zwiększona rozdzielczość i dokładność odbicia światła opartego na obrazie.

Zwykla wersja do tych gier w zupelnosci wystarczy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.11.2020 o 14:41, xtik napisał:

Jak myślicie wydadzą jeszcze PS4/pro w mniejszej, odnowionej wersji? Patrząc na ostatnie wersje wszystkich konsol sony czyli PSone, ps2 slim z wbudowanym zasilaczem czy PS3 super slim, z chęcią kupiłbym taką małą plejkę czwórkę pro :> 

Myślę, że doczekamy się wersji a'la "super slim" Nie sądzę żeby Sony zrobiło to z wersją pro, bo ludzie szukający wydajności kupią PS5, ale slim może otrzymać nowe wydanie.

Odnośnik do komentarza

Cześć

Mam takie pytanie do was...

Czy da się przenieść postęp/y gry z jednego konto PSN na inne konto PSN?

Mam jedno swoje konto od 4lat którego używałem z synem syn trochę podrósł i jak już znajdę chwilę czasu i chciał bym zagrać w coś to ciężko się mi dostac do konsoli:)

Więc postanowiłem kupić druga PS4 PRO i wszystko fajnie tylko na jednym koncie jednocześnie nie mogą być zalogowane dwie konsole bo wyrzuca. 

 Chciał bym utworzyć nowe konto i tylko przenieść stan gier na to nowe konto ze starego żeby nie zaczynać gry od zera czy ktoś z was się orientuje czy jest taka możliwość? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej  :) Planuję kupić synowi (10 lat) konsolę do gier (dokładnie PS4 500 GB) i zastanawiam się, czy bezpiecznie jest zainwestować w używany sprzęt? Różnica w cenie jest znaczna, jednak boję się, że otrzymać wyeksploatowany egzemplarz, do którego będzie trzeba dołożyć kupę kasy. Zbliżają się promocje na Black Friday (na https://www.wydawajdobrze.com/okazje-promocje/ps4-black-friday-2020-34503 wyczytałam, że zniżki mogą być spore na starsze modele), więc nie wiem, czy jest sens ryzykować. Planuję jeszcze zakupić jakieś akcesorium - czy kontroler ruchu to fajna sprawa tak w praktyce? 

Odnośnik do komentarza

Raz w życiu kupiłem używaną konsolę i żałowałem, no ale wtedy miałem bardzo ograniczony budżet. Używany sprzęt to zawsze loteria, tym bardziej, jak jest po gwarancji. Nawet jeśli technicznie jest ok, to czasem chociażby kwestie wizualne są dyskusyjne. No jednak wyjęcie z pudełka czystej, pachnącej konsoli i nieużywanego pada to rzecz bezcenna.

 

W polskich sieciówkach PS4 w czarny piątek nie powinno być droższe, niż 850-900 zł (za tyle latało już kilka lat wstecz). Zresztą, nie ma co gdybać, dowiesz się jutro. Sprawdzaj stronki typu lowcygier.pl i pepper.pl. Obstawiam, że za mniej niż 700 nie złapiesz sensownej używki, a tutaj masz jeszcze rok gwarancji. Sam sobie musisz odpowiedzieć, czy taka oszczędność jest warta ryzyka.


Pisząc o kontrolerze ruchu masz na myśli PS Move? Jeśli tak, to na dzień dzisiejszy przydaje się praktycznie tylko do grania w gry VR.

Edytowane przez kotlet_schabowy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cześć, niedawno ukończyłem RDR2 na ps4. I jakoś mnie ciągnie by zagrać w RDR1 - tym bardziej, że nigdy w tą część nie grałem. Mam pytanie czy jestem w stanie uruchomić RDR1 na ps4? Niby na yt widzę filmiki tej gry na ps4. Ale w googlach nie mogę znaleźć żadnej wersji gry na ps4 (np remake'a)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, hitback napisał:

Cześć, niedawno ukończyłem RDR2 na ps4. I jakoś mnie ciągnie by zagrać w RDR1 - tym bardziej, że nigdy w tą część nie grałem. Mam pytanie czy jestem w stanie uruchomić RDR1 na ps4? Niby na yt widzę filmiki tej gry na ps4. Ale w googlach nie mogę znaleźć żadnej wersji gry na ps4 (np remake'a)

 

Tak, ale tylko przez niedostępny u nas Playstation Now czyli streaming gry przez internet.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...