Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu ściągnąłem za friko pierwszy odcinek Life is Strange 2, i teraz chciałbym wziąć cały sezon, i tutaj jest problem, bo pojawia mnie się komunikat:

"Posiadasz już poniższe produkty powodujące konflikt z produktem, który próbujesz kupić."

 

Próbowałem odnowy licencji i nie pomogło, a  zgaduje, że nie mógłbym skopiować sejwa na pendrive'a i zagrać na innym koncie, bo pewnie są jakieś zabezpieczenia trofikowo-pirackie. 

Pytanie następujące, idzie ten problem jakoś obejść inaczej niż kupując zamiast całego sezonu odcinki 2-5?.

 

Odnośnik do komentarza

Mam problem ze ściąganiem gier na konsoli Sony, Zakupiłem sobie PS4 pro aby ograć kilka exclusiwow. Ściągnąłem The last of us i następne w kolejce było Days Gone i TLOU part 2. Gdy zacząłem grac w Lasta to te dwie gry przestały się ściągać, jak wyłączyłem grę to pobieranie się wznowiło... czy to wina ustawień, czy po prostu grając na konsoli nie ma możliwości ściągania plików?  I jest jeszcze jedna dziwna sprawa, gdy ściągałem TLOU, było pobrane 23Gb i wyłączyłem konsole, następnego dnia uruchomiłem konsole i zamiast 23GB bylo 15Gb... nie wiem w czym problem. Od zawsze mialem Xboxa i nigdy takich „przygód” nie mialem. Mogłem grac i pobierać i nie znikały mi pobrane GB. 

Odnośnik do komentarza

Witam, potrzebuję porady w ww temacie. Zakupiłem pudełkową wersję gry Days Gone w języku ang, teraz postanowiłem nabyć wersję cyfrową w języku polskim. Usunąłem wersję pudełkową z dysku, zainstalowałem cyfrową, mam wszystkie trofea i nadal w menu pokazuje mi się stan 46 procent gry czyli tyle ile przeszedłem ale po odpaleniu wersji cyfrowej nie mogę skorzystać z mojego save. Czy jest możliwość żeby w jakiś sposób go odpalić? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No ten tytuł newsa to ewidentnie żerowanie na kilkach. PS4 będzie spokojnie produkowane jeszcze kilka lat, pewnie nawet doczeka się kolejnej rewizji, aby maksymalnie zjechać z ceny. Tak komfortowej sytuacji nie mieli od czasów PS1 i PS2 aby ciągnąć sprzedaż latami. Sprzęt mega tani w produkcji i świetną biblioteką gier. Obstawiam ,że sprzedadzą jeszcze 20mln konsol do końca produkcji. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie mam pytanie ostatnio siostra zaskoczyła mnie pytaniem czy da się sprawdzić kiedy dana gra została uruchomiona na konsoli?

Rzecz w tym,że wydaje się jej, że siostrzeniec zamiast się uczyć pyka sobie na konsoli i podejrzewa, że tak bo na pasku po włączeniu konsoli pojawiają się gry,w które grał dawno temu, z tego co kojarzę to układają się w kolejności od ostatniego uruchomienia, ale czy da się to jakoś faktycznie sprawdzić, że na przykład ta i ta gra była włączona dziś o np 13:45? Czy tylko można się sugerować kaflami po włączeniu konsoli?

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, grzybiarz napisał:

moze musisz konto utworzyc

 

Utworzyłem, zweryfikowałem. 

Problem leżał gdzie indziej. Mianowicie w ustawieniach prywatności. Udostępnianie gier i innych pierdół musiało być ustawione na "dla każdego".

 

13 godzin temu, Square napisał:

Nie trzeba tworzyć konta na exo aby zobaczyć staty. Ja u mitry normalnie je widzę.

W apce PS możecie też je podejrzeć.

Moja apka jest inwalidą. Po aktualizacji nie wyświetla mi w co grałem i jakie dzbany wpadły. No i do tej pory nie widziałem w niej statów aktywności, tzn. ile godzin siedziałem w danej grze.

 

Screenshot_2021-02-15-22-01-32-46_fff335ca613a5f557fcea787596aedca.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.02.2021 o 22:00, mitra napisał:

Utworzyłem, zweryfikowałem. 

Problem leżał gdzie indziej. Mianowicie w ustawieniach prywatności. Udostępnianie gier i innych pierdół musiało być ustawione na "dla każdego".

 

Moja apka jest inwalidą. Po aktualizacji nie wyświetla mi w co grałem i jakie dzbany wpadły. No i do tej pory nie widziałem w niej statów aktywności, tzn. ile godzin siedziałem w danej grze.

 

Screenshot_2021-02-15-22-01-32-46_fff335ca613a5f557fcea787596aedca.jpg

Mi tez coś od wczoraj apka zeswirowala 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...