Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Kazub napisał:

że nie dali opcji do dodania do biblioteki tylko automatyczny download :dunno:

Rób to przez przeglądarkę na PC. Pewnie w apce tez da radę tylko dodać.

—-

Thumper widzę ma w opcjach możliwość wyłączenia VR. Może niech ktoś pobierze i sprawdzi czy działa bez tego. Gierka tez wyszła na telefony - bez vr.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Szybkie, ogólne zapytanie z mojej strony:

 

Czy kupując, przykładowo, abonament "EA Play" na 1 miesiąc, 2 lub na cały rok (nieważne na ile), za darmo do pobrania - po wykupieniu usługi - miałbym wszystkie

tytuły z listy EA Play, na konsolę Ps5? Czy podane w ofercie gry dotyczą jedynie jakiejś promocji, czy rzeczywiście są one po prostu ,,za darmo"? Jest to ciekawe: płacę 80zł za rok usługi a miałbym wiele tytułów ,,za friko", w tym starwarsowe gry, NFSy, FiFy, i całą, całą resztę. To, jak to w końcu jest z tym abonamentem. Byłbym wdzięczny za prostą, kulturalną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Kraboburger_SpongeBoba napisał:

Szybkie, ogólne zapytanie z mojej strony:

 

Czy kupując, przykładowo, abonament "EA Play" na 1 miesiąc, 2 lub na cały rok (nieważne na ile), za darmo do pobrania - po wykupieniu usługi - miałbym wszystkie

tytuły z listy EA Play, na konsolę Ps5? Czy podane w ofercie gry dotyczą jedynie jakiejś promocji, czy rzeczywiście są one po prostu ,,za darmo"? Jest to ciekawe: płacę 80zł za rok usługi a miałbym wiele tytułów ,,za friko", w tym starwarsowe gry, NFSy, FiFy, i całą, całą resztę. To, jak to w końcu jest z tym abonamentem. Byłbym wdzięczny za prostą, kulturalną odpowiedź.

Jak wejdziesz w apke ea play to tam jest lista gier do których masz dostęp po opłaceniu abonamentu. Do abo nie wpadają nowości na premierę ale wersje próbne dzięki czemu masz grywalne demo.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Czoperrr napisał:

Ne wygląda to dobrze:

 

Z PS5 będzie podobny problem

https://www.resetera.com/threads/cmos-battery-issues-for-the-playstation-5-tested-by-doesitplay-better-than-ps4-but-with-caveats.411687/

 

 

Moja czysto subiektywna opinia na ten temat(pozwolę sobie skopiować moje słowa z innego miejsca)

 

Zanim padnie ta bateryjka to PS jak i Xbox będa już tylko ikonami na Smart TV i lodówkach. Płakać mogą jedynie Mejmy trzymające sentymentalnie graty w domu (sorry mejm, musiałem)
Poza tym z gierkami zaczynając od PS4 w 99,9% już nie powinno być problemów ze wsteczna kompatybilnością. Dobrej emulacji Cella nie będzie nawet w 2050 roku tak sony odjebało z PS3 ( tu minie jeden kolega naprostwał że emu PS3 wygląda lepiej niż X360)

 

unknown.png

 

 

Tak szczerze to jak dla mnie niech remasterują czy portują tam te gierki z PS360 które nie ukazały się na PC, bo na oryginalnych konsolach przy dzisiejszych standardach to oczy krwawią. Świetną robotę MS zrobił ze wsteczną z X360 ale to też kosztowało ich w chuj zasobów dlatego pewnie zaprzestali.

Rozumem entuzjastów retro, ale ja imo wole żeby klasyki były przystosowane do dzisiejszych czasów. Wystarczy że będą to porty czy remastery na wzór Yakuz od 3 do 5 i będzie spoko.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No to jest tak samo "problem" obu next-genowych konsol (I mean, jest jeszcze gorzej na XSX, bo nie da się zrobić set-upu bez internetu, więc jak kiedyś serwery zostaną wyłączone, to kaput: jeśli będzie trzeba zrobić reformat albo zainstalować grę z X1)

Tylko no, te problemy dotyczą raczej fanów konserwacji growej historii, niż grona zwykłych użytkowników. Takie minusy ery internetu.

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego konsolę, które kupiłem trzymam i nie sprzedaje, ale obecna generacja czyli XSX i PS5 na pewno poleci na handel po przesiadce na kolejne sprzęty. Faktycznie nie ma sensu magazywac sprzętu skoro za kilka lat mogą być bezużyteczne. Jeśli zbieractwo to tylko retro :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...