Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.02.2021 o 22:00, mitra napisał:

Utworzyłem, zweryfikowałem. 

Problem leżał gdzie indziej. Mianowicie w ustawieniach prywatności. Udostępnianie gier i innych pierdół musiało być ustawione na "dla każdego".

 

Moja apka jest inwalidą. Po aktualizacji nie wyświetla mi w co grałem i jakie dzbany wpadły. No i do tej pory nie widziałem w niej statów aktywności, tzn. ile godzin siedziałem w danej grze.

 

Screenshot_2021-02-15-22-01-32-46_fff335ca613a5f557fcea787596aedca.jpg

Na iPhonie wyświetla wszystko prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siedzę na sofcie beta, ale nie wiem czy to ma znaczenie, mianowicie odpaliłem wczoraj Tekkena 7 (mam 3 sezon passy) i mam błąd o niezgodności sejwa, że muszę pobrać zawartość z PSN, lub usunąć sejwa. No ja nie wiem... nowej wersji mi nie znajduje, nie wiem co mam pobrać z PSN, mam grę na płycie. Może usunąć grę i zainstalować ponownie? Może pobieranie tych postaci coś namieszało? Czy może to że siedzę na sofcie beta? Dziwne, bo w aktualnościach mam info że dopiero pierwszy raz uruchomiłem grę.
No i wczoraj też otrzymałem maila od sony:

Cytat

 

Ważne zmiany w PlayStation Communities na konsoli PS4:

Dziękujemy za korzystanie z funkcji Communities na konsoli PlayStation®4. Od kwietnia 2021 r. ta funkcja nie będzie obsługiwana ani dostępna na konsoli PS4™.

Jednak nadal możesz pozostawać w kontakcie i korzystać z funkcji przesyłania wiadomości oraz innych funkcji na konsoli PS4™ i w aplikacji PlayStation®App.

 

Nie wiem, czy to też ma akurat jakiś wpływ na to. Ktoś ma taki sam problem? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2021 o 14:01, BajaTroll napisał:

Witam, mam problem z funkcją share play mianowicie gdy chce udostępnić ekran Fify 21 znajomemu wyskakuje komunikat "gość nie może widzieć ekranu gry gdy widzisz ekrany inne niż gra" posiadamy ps plus

Niektóre gry na to nie pozwalają. Z Wiedźminem 3 były jakieś problemy, że nie działał Share Play.

 

18 minut temu, grzybiarz napisał:

Może usunąć grę i zainstalować ponownie?

Na pewno nie zaszkodzi. A ta aktywność o pierwszym odpaleniu to często wdziałem, zwłaszcza w tytułach, które odpalało się po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
15 godzin temu, mario10 napisał:

Panowie coś z tego jest ciekawego ?

Pobrałem i pograłem trochę w The Witness, Subnautice i Enter the Gungeon. No i The Witness wywalone po godzinie (rozwiązałem paręnaście zagadek i miałem dość), Subnauticę po 30min. (zbieranie śmieci żeby stworzyć inne śmieci, nie dla mnie) a Enter the Gungeon całkiem ok, zostało na dysku. Z tego co tam jest jeszcze do pobrania to wszystkie VRowe gierki są ok (w szczególności AstroBot) i Ratchet może się spodobać (do najlepszych części nie ma startu, ale graficzka ładna).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.