Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie mieliście pytania?

Cytat

How many years pass between the initial pandemic and the main story of The Last of Us? Subtract 3 from this number, then add the number of Hoysala Tokens found in Uncharted: The Lost Legacy.

 

Może chodzi o nagrodę główną, a nagród jest więcej. Może coś nam skapnie. 

Mi wyszło XIII:kaz:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Witam, zakupiłem grę na PSN. Oczywiście wcześniej już tak robiłem i nie było problemu. Zakupiłem grę i dostałem potwierdzenie wpłaty, ale teraz nie mogę ściągnąć/pobrać gre na konsolę. Robiłem testy czy działa PSN i niby wszystko oki. Pisałem do PS i bez odzewu, ktoś mi jakoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza

Witam. W ofercie z lombardu zauwazylem PS4 w super cenie . Szpopul polega na tym że napęd jest zepsuty ale sprzedawca mówi że będę ws tanie grać we wszstkie gry ściągają je z Sony store . Moje pytanie brzmi czy rzeczywiście jest to dobre rozwiązanie bo jak dla mnie to spoko , nawet jakby miał możliwość z płytami to wolałbym kupywac i ściągać .

Pytanie drugie to wspominał coś o tańszym legalnym źródle do kupywania gier na PS4 .

Czy ktoś może mnie pokierować ?

Odnośnik do komentarza

Jak konsola bez napędu to tylko Xbox One S All Digital. Gamepass, masa promek i kodów dostępnych w na różnych stronach. Najtańszy sposób na granie w wersje cyfrowe. 

 

Ewentualnie konto na amerykańskie PSN i kupowanie kodów na ten region. Horizon czy God of War można dostać za grosze.

Odnośnik do komentarza

Panowie nie wiem czy dobre miejsce, ale zapytam. Kupił siostrzeniec od kolegi ps4 slim. I prosił żeby usunąć jego użytkownika z konsoli. Tylko przy próbie usunięcia użytkownika konsola prosi o zalogowanie do psn, a nie ma hasła. Da się to jakoś obejść tak żeby się pozbyć tego użytkownika z konsoli? Czy jednak wymagane jest to hasło do psn?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mario10 napisał:

Panowie nie wiem czy dobre miejsce, ale zapytam. Kupił siostrzeniec od kolegi ps4 slim. I prosił żeby usunąć jego użytkownika z konsoli. Tylko przy próbie usunięcia użytkownika konsola prosi o zalogowanie do psn, a nie ma hasła. Da się to jakoś obejść tak żeby się pozbyć tego użytkownika z konsoli? Czy jednak wymagane jest to hasło do psn?

 

Ten kolega może przez stronę sony usunąć konto z każdego sprzętu 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Ola9595 napisał:

Cześć! 

Wiem, ze to najgłupsze pytanie pod słońcem, ale jak grać w fifę 20 na dwa pady na jednej konsoli?:facepalm:

Z góry dzięki!

 

Musisz utworzyć konto gościa, albo drugie konto na konsoli i przy wyborze stron przed meczem włączyć drugiego pada - wtedy odpalasz drugie konto. Następnie wpisujesz (lub wybierasz) nazwę użytkownika w menu wyboru stron w FIFA 20. 

Odnośnik do komentarza

Z tych które wymieniłeś i które ograłem:

  • Horizon ZD2, bo graficzka jak życie, HDR topowy i świetna wydajność. Najładniejsza gra w jaką grałem
  • SotC jest OK, ale tylko OK, żaden graficzny orgazm, a w trybie 60 klatek to już mocne PS3
Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Chyba nie zrozumiałeś :D Ja chcę źle zoptymalizowaną grę która spoci prosiaka aby zobaczyć czy mam głośnego czy nie. Jak będę miał głośnego to szybki zwrocik :) Na razie na nioh 2 miałem załamke w edytorze postaci bo prosiak wszedł na obroty mi nieznane od czasów ps4 fat. Po prostu jestem przyzwyczajony do cichych konsol (switch xbox one x). Na szczęście po edytorze już przez prawie 4 h ciszej było. Chociaż i tak nie jest to komfort z innych konsol ale cały czas porównuje do suszarki ps4 fat a przy tym to niebo a ziemia. Jeżeli tylko tak będzie chrumkał to mam szczęście :). Za to ten pad jeeeeezuuu strasznie źle mi się na nim gra muszę się na nowo przyzwyczaić. Są jakieś fajne pady imitujące pada od xboxa? Ale takie nie na kabel :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, blantman napisał:

Na jakich grach najlepiej testować głośność PS4 pro? Bo mam te kilka tygodni na zwrot wolę teraz przetestować. Death stranding, nioh 2, shadow of the colossus czy judgment. Czy któraś z tych gier pociła czyjegoś prosiaka?

God of war :pechowiec: zawsze gralem w sluchawkach, ostatnio nie chcialo mi sie wstawac i tragedia - wyje jak skoorvesyn. O dziwo najglosniej wyl po wlaczeniu mapy xd

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...