Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy to dobry temat, ale zapytam. Ostatnio zauważyłem, że w ps storze w kategorii "Zawiera" mam napisy po rosyjsku. Np. teraz wyświetla mi się reklama nowego Dooma i dookoła oceny z ruskich serwisów itd. Miał ktoś tak? Konta raczej mi nikt nie ukradł, bo mam logowanie dwuetapowe z kodem sms.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Widzialem takie jedno ogloszenie i w opisie widnieje takie cos

 

Konto będzie działać online przez 7 dni od aktywacji. By grać dalej bez limitu należy przed końcem włączyć tryb offline w konsoli!

 

Glownie chodzi mi o to granie bez limitu i wlaczeniu trybu offline. Na jakiej zasadzie to polega ze mija czas plusa a w gre mozna grac do oporu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, Kozubiusz napisał:

Witam. Aktualnie mieszkam w irlandii i tutaj zakupilem ps4 i załozylem konto . Czy sa jakies ustawienia żeby pobierane gry byly w jezyku polskim a nie po angielsku ?

 

To nie zalezy od gry tylko wydawcy. Czasem pochodza z roznych zrudel i to jest tutaj problemem (bo tak jest taniej).  Jednakze zyjemy w Europie, wiec zazwyczaj wszyskie gry ktore posiadaja lokalicaje sa dostepne na rynku Irlandzkim. Mowie o wydaniach w pudelku. Cyfrowe gry jezeli posiadaja lokalizacje to nawet ta z japonskiego sklepu PSN bedzie ja posiadac. Kluczem do sukcesu jest ustawienie PL jezyka w menu konsoli. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cholera mam dylemat. Zbieram pudełkowo po 10 gier na każdą platformę - brakuje mi trzech tytułów. Może ktoś doradzi? To mam:

i-god-of-war-edycja-day-one-gra-ps4-137x

 

ps4-horizonzerodawn-2d-pol-1485511348-13

 

res_dc2661721a4c2bd56e291bedcf485a26_ful

 

i-red-dead-redemption-2-gra-ps4-136x170.

 

i-tekken-7-gra-ps4-1-136x170.jpg

 

 
uncharted-4-kres-zlodzieja-day-one-editi

 

564949_front-136x170.jpg

Waham się by dodać:

- Days Gone (kusi kupić w cyfrze i zawalić dysk:/)

- Last of US 2 (na bank dodam)

- ... brak mi tytułu. Death Stranding chyba mi się nie spodoba ten ogrom gry :/

Co warto mieć w pudełku jako posiadacz PS4?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Jest sens kupować PS4 jeśli mam tragicznie kiepskie łącze 6mbs i chociażby trylogia Jak and Daxter na PS3 o wadze 12gb pobierała mi się 8 godzin? Zależy mi w sumie tylko na graniu singlowym i zastanawiam się, czy te updaty które trzeba dociągnąć po włożeniu płyty są koniecznie do grania?

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że warto. W ostateczności możesz zostawić konsolę w trybie czuwania na noc, żeby dociągnęła sobie potrzebne rzeczy. Jeśli nie plaujesz grać w multiplayerówki to gry możesz odpalać z włączonym pobieraniem patchy, więc tym bardziej luz.

Odnośnik do komentarza

 

W dniu 7.06.2020 o 20:48, tsukuyo napisał:

Jest sens kupować PS4 jeśli mam tragicznie kiepskie łącze 6mbs i chociażby trylogia Jak and Daxter na PS3 o wadze 12gb pobierała mi się 8 godzin? Zależy mi w sumie tylko na graniu singlowym i zastanawiam się, czy te updaty które trzeba dociągnąć po włożeniu płyty są koniecznie do grania?

 

 

Jak kupiłem PS4 to miałem bodajże 20 megabitów, niezbyt stabilne, a na PSN to w ogóle działało jak chciało. Jak trzeba było, to zostawiałem konsolę i patche się ściągały godzinami, jakoś żyłem, więc Ty też se dasz radę. Na pewno nie jest to powód, żeby rezygnować w ogóle z tak fajnego sprzętu.

 

Zresztą, jak już Bzduras napisał, konsola ma opcję ściągania danych w trybie stand by, więc nie ma przeszkód, żeby zostawiać np. na noc. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.