Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wredny napisał:

Nie, na wszystkich konsolach będzie 60fpsów. Gorzej, jak spotkasz PeCetowca z dwukrotnie wyższą wartością :D

Przy takich grach jak cod różnica między 60fps a 120fps robi różnicę kolosalną. Do tego monitor 120hz i mozesz sie pożegnać ze takiego kozaka w ogole trafisz pierwszy. Dlatego multiplatforming u mnie wylaczony na stale

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak, masz bodajże szybką i dłuższą.

 

Dobrze pamiętam, że jak ustawiam swoje konto jako główne na konsoli to potem każdy użytkownik zalogowany do PSN może pobierać i grać w gry zakupione na głównym koncie? 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
W dniu 29.06.2020 o 11:20, suteq napisał:

Tak, masz bodajże szybką i dłuższą.

 

Dobrze pamiętam, że jak ustawiam swoje konto jako główne na konsoli to potem każdy użytkownik zalogowany do PSN może pobierać i grać w gry zakupione na głównym koncie? 

Czy coś się zmieniło w tej kwestii? 

 

Ustawiam swoje główne konto jako główne (aktywuję konsolę na nim), przełączam się na drugie konto, wchodzę do biblioteki i poza tymi ściągniętymi już grami nie mam dostępu do żadnych innych. WTF? Czy region konta ma tutaj znaczenie bo główne mam EU, a dodatkowe US. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

@suteq

Na PS to inaczej działa niż na Xboxie, gry musisz ściągać z głównego konta na którym były robione zakupy.

Uskuteczniam cebulę z ziomkiem na PS+, i jak on chce pobrać gierki z plusa czy ze zrzutki to muszę się na chwilę na swojej konsoli wylogować z mojego konta, żeby on mógł pobrać gry logując się na moje konto :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ty, ale oglądam sobie filmik tutaj: 

 

I owszem, ziomek musi być zalogowany na głównym koncie ALE wchodzi na drugim do biblioteki i ma WSZYSTKIE gry wylistowane z głównego konta. Poprzednio jak miałem PS4 to też wydaje mi się, że ustawiałem jako główne, wylogowywałem się i na drugim miałem wszystkie gry dostępne. Czy mi się już poyebało wszystko doszczętnie? 

Odnośnik do komentarza

Zalogowałem się na swoim koncie na PS4 do PlayStation Network, jednak wylogowałem się bo nie chcę już z konta PSN korzystać. Problem jest taki, że w w wielu grach zamiast mojej nazwy profilu na PS4 (tak jak było to przed zalogowaniem się do PSN) dalej wyświetla się mój identyfikator PSN. Jest jakiś sposób żeby gry znowu zaczęły używać nazwy profilu PS4 zamiast ID?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...