Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzisz o triggerach?

Na pewno lepsze niż w padzie od PS3. Kształt wydaje się być przyzwoity, umiejscowienie ok, ale nie wiem do końca jak działają, bo tylko we fliperze szło nimi pograć, a tam albo działają albo nie. Brakuje jakiegoś demka wyścigów żeby sprawdzić jak z działaniem progresywnym lub FPS'a coby zobaczyć jak sprawdzają się przy ciągłym celowaniu-strzelaniu. Wydaje mi się, że w padzie xboksowym są jednak nadal lepsze.

 

Zastanawiam się, kiedy dadzą właśnie możliwość pogrania w inne gierki. Knack na niewielkim ekranie nie porywa tłumów. Mam nadzieję, że dołożą niebawem KZ na tych standach.

 

Tak czy siak, dla posiadaczy PS3 nowy pad powinien być zmianą na plus pod każdym względem, zaś dla osób przesiadających się z X360 kontrolerem porównywalnym, niewywołującym narzekań jak przy rozpoczynaniu grania na PS3.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak można reklamować PS4 tymi słabszymi grami na takich standach. Podobnie było w przypadku PS3 Show Truck, gdzie pokazywano z odległości 1 metra (w środku przyczepy tira było ciasno) gry na wielkim TV - Genji, F1, Resistance 1... Tylko to zniechęcało.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Myślę że koło 16-17 naszego czasu będą już recenzje. Ale zobaczymy. Wolałbym by twoja racja była bardziej racjowa od mojej racji :v

 

 

Jaka by nie była i tak w końcu dowiemy się czegoś Środowego dnia prędzej czy później. Chętnie taką reckę na gt tv luknę. Zawsze fajnie przedstawiają podając plusy i minusy. Do 7 rano jestem w pracy więc jak coś wrzucą będę wiedział:P

Odnośnik do komentarza

Cyfrowa instrukcja obsługi PS4: http://manuals.playstation.net/document/en/ps4/index.html

 

Kilka ciekawszych rzeczy:

 

wSQLJNo.png

 

Share:

 

Augjbyt.png

osd_share_vewer.jpg

 

 

Przeglądarka:

 

osd_browser_browse.jpg

 

Party:

 

osd_party_p_screens.jpg

 

Przesyłanie wiadomości:

 

osd_about_message.jpg

osd_messages_send.jpg

 

PS Dynamic Menu:

 

osd_about_settings.jpg

osd_function.jpg

 

Komendy głosowe:

 

relBjQv.png

 

PSS:

 

osd_game_001.jpg

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Naprawdę bardzo solidny, przejrzysty i ładny interfejs. W poprzedniej generacji z początku aż nie chciało mi się włączać PS3 z powodu brzydkiego interfejsu (miałem obie konsole i ten z X360 był o wiele ładniejszy).

 

 

Cieszę się że mogę z czystym sumieniem wrócić do marki Playstation. Ogarnęli się chłopaki.

 

 

+ zacząłem się poważnie zastanawiać nawet nad Vitą.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę bardzo solidny, przejrzysty i ładny interfejs. W poprzedniej generacji z początku aż nie chciało mi się włączać PS3 z powodu brzydkiego interfejsu (miałem obie konsole i ten z X360 był o wiele ładniejszy).

 

 

Cieszę się że mogę z czystym sumieniem wrócić do marki Playstation. Ogarnęli się chłopaki.

 

 

+ zacząłem się poważnie zastanawiać nawet nad Vitą.

PS Vita jest dobrym dodatkiem do PS4 ponieważ w przypadku posiadania PS+ nie trzeba kupować gier na przenośny sprzęt a w dodatku jak ktoś nam zajmie TV to nie ma problemu aby odpalić Remote Play. Byłem bardzo ciekawy kiedy rozchodziły się w Internecie plotki dotyczące bundla PS4 + PS Vita, myślę że Sony szybciej czy później taki zestaw wypuści bo pewnie bardzo wiele osób skusiłoby się na takie połączenie. 

Odnośnik do komentarza

mimo wszystko nie mogę znaleźć napięcia zasilającego PS4 - w przypadku PS3 jest samo regulator miedzy 110V - 230V, wiec nie ma z tym problemu. ciekawi mnie natomiast, jak to jest z PS4 ? na eBayu piszą, ze trzeba sprawić sobie transformator. ale z drugiej strony jest napisane Free Region, wiec konsolka powinna chodzić wszędzie na świecie, tak, czy nie ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Remote play wygląda badziewnie. Po co mam grać na Vita siedząc tylko kilka cm od telewizora, gdyby była taka możliwość iść z nią do sypialni gdzie nie mam tv i mam 9 metrów od routera przez 2 ściany to rozumiem. A tak całe to remote play wygląda kiepsko. 

 

Pokazane że trzeba siedzieć blisko tv, czyli z zasięgiem lipa :/ 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Remote play wygląda badziewnie. Po co mam grać na Vita siedząc tylko kilka cm od telewizora, gdyby była taka możliwość iść z nią do sypialni gdzie nie mam tv i mam 9 metrów od routera przez 2 ściany to rozumiem. A tak całe to remote play wygląda kiepsko. 

 

Pokazane że trzeba siedzieć blisko tv, czyli z zasięgiem lipa :confused:

W innym temacie było już to poruszane, tam gdzie masz sieć wi - fi to masz Remote play.

Jeśli odbiera ci net Wi Fi w sypialni to możesz sie położyć z vitką i grać a ktoś inny może zająć TV oglądając telenowele.

Wiadomo że na swojej sieci nie będziesz miał opóźnień, natomiast jak pójdziesz na inną sieć to będą opóźnienia, nie wiadomo jakie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najpierw TV !!!

 

Nie kupuj ps4 jeśli nie masz przynajmniej Full HD, na tym etapie i tak gry na PS4 nie powalają niczym specjalnym więc nie ma co się szarpać na hype wokół PS4. Konsole kupisz a kasa na TV przepadnie. Lepiej kup TV porządny i odczekaj aż na rynku pojawią się dobre bundle packi. Np PS4 + MGS5 albo PS4 + WatchDogs

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...