Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jakis lepszy, nie wydaje mi sie, zeby w zestawie wciskali jakis shit, przynajmniej na rozpakowaniu konsoli jeden z redaktorow mowil, ze wyglada na dobry.

Kabel HDMI ma byc, niewazne jakie ma koncowki bo sygnal idzie cyfrowo wiec jest albo go nie ma, bardziej liczy sie jakosc wykonania bo mialem kabel zle zlozony i obraz migal.

 

Jednak sa rozne opinie, ja mam rozne kable - jeden Sony za 119zl, a inny z Allegro za 15zl i roznicy nie widzialem.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Wkleje to co pisałem w Console Wars.

 

 

Dzis troszke pogralem na PS4
PS4 = Masterpiece
DS4 = Master Piece > pad od X360
Killzone = przepiękny
CoD Ghost - fajnie wyglada, niebo a ziemia jesli porownamy PS3 a PS4
Resogun - fajne
DriveClub - swietny model jazdy wymagajace Arcade duzo lepiej niz NFS
Knack - wtf, dla dzieci
AC IV - fajnie wyglada.
Fifa 14 - te detale!

 

dodam tylko jeszcze że tylko COD i Fifa były w wersjach finalnych, Killzone różnił się znacząco nawet pomiędzy stoiskami.... :/ a Driveclub byl z Alpha kodu

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Aa właśnie, powiedz Zeratul, ta lampka od pada nie przeszkadza na TV ?

 

Nie wydziela ona az tak duzo swiatla, a poza tym swiatlo jest hmm... okreslilbym je jako matowe wiec nie odbija sie za bardzo. Oczywiscie jak ekran jest czarny i widziesz swoje odbicie w nim, to widzisz tez kolorki pada, ale ogolnie to w ogole nie przeszkadza. 

 

btw. fajne pytanie

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiem czy było już o tym na forum, podobno wersja europejska nie jest produkowana w Chinach tylkow Japonii.

A to ciekawe. Skąd masz takie info? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć ale jeśli to prawda to wspaniale!

 

Musiol nawet potwierdził że ich europejska konsola jest z Japonii

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...