Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

 

własnie dzownił do mnie kumpel co jest kierownikiem w Media Expert. Konsole własnie dojechały do sklepów i dziś mykam po odbiór swojej:)

 

Peszka ty weź napisz lepiej jak tam konsola się sprawuje i jakie masz gierki bo chyba  jeszcze nie pisałeś albo przegapiłem posta :( a na pewno wiele osób chętnie przeczyta.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

własnie dzownił do mnie kumpel co jest kierownikiem w Media Expert. Konsole własnie dojechały do sklepów i dziś mykam po odbiór swojej:)

 

Peszka ty weź napisz lepiej jak tam konsola się sprawuje i jakie masz gierki bo chyba  jeszcze nie pisałeś albo przegapiłem posta :( a na pewno wiele osób chętnie przeczyta.

 

daj maila z chęcia ci wyśle a z gier mam tylko fife 14 póki co

 

Nie dam ci maila bo jeszcze mi zdjęcia siusiaka wyslesz albo coś, pisz tu chociaż kilka zdań, jakąś fotkę rzuć, każdy chciałby relacje z 1szej ręki.

Odnośnik do komentarza

Zaratul albo ktos ogarniety niech mi wytlumaczy jedna rzecz,np gram sobie w Fife i strzelilem za(pipi)ista bramke i chca jaj dac na share.

Jak mam to zrobic? Przycisk Share dopiero po nacisnieciu zaczyna nagrywac tak? Ps4 nagrywa nawet kiedy ja tego share nie wciskam? Kompletnie tego nie kumam.

Odnośnik do komentarza

Nagrywa 15 wstecz z tego co wiem i zapisuje cały czas na dysku. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę. :)

ja tego nie wiem, ale to chyba jest oczywiste. skąd do chollery możemy wiedzieć, kiedy zrobimy cos hardkorowego - no tylko w extremalnych przypadkach!

 

i pytanie: jak tam wygląda ściganie plików na PS4, szybsze od PS3, bo w porównaniu do PC to byla słabizna ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

A jak jest z przeglądarką. Bo z tą z ps3 jak jest każdy wie. Są jakieś zwiechy konsoli przy korzystaniu? Sprawnie i szybko otwiera strony? Czy da się podczas grania spauzować i wejść do przeglądarki bez wychodzenia z gry? Wiadomo, że przeglądarka w konsoli nie jest najważniejsza, ale czasem się przydaje więc stąd moja ciekawość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...