Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie niebieski kartonik czeka w szufladzie, wcześniej robiłem pre order na stronie www ale jak mi kazali płacić przelew to zrezygnowałem. Pomimo to nadal widnieje w ich bazie danych więc maila otrzymałem. Póki co 30 dni mi wystarczy aby po testować pomimo to i tak jestem zdecydowany. 

 

Ale jankesom już zazdroszcze, siedzą i skurczybyki grają. 

Odnośnik do komentarza

 

http://www.ppe.pl/news-24749-sony_zrezygnowalo_z_dolaczenia_ps_eye_do_bundle_packow.html

 

?? to jak to w koncu jest z tym ps move i ps eye- sa kompatybilne z ps4 czy nie??

 

No ale o co Ci chodzi :) przecież już pisaliśmy że PS move jest kompatybilne ale ps eye nie 

 

no chodzi o to, ze powodem niedolaczania ps eye do bundle'a nie byla niekompatybilnosc, a zwykle koszty- tak jakby normalnie miala dzialac kupiona osobno :)

Odnośnik do komentarza

na ilu konsolach można aktywować swoje konto? i ile kont może być jednocześnie na ps4?

Jednocześnie można być zalogowanym na jednej konsoli, tak jak na PS3. Na czwórce można mieć 4 konta. Jeżeli chodzi Ci o składki, to kiedyś wywnioskowaliśmy, że da się je robić, ale tylko z zaufaną osobą (to ciągle trzeba potwierdzić).

Odnośnik do komentarza

Mała poprawka, na konsoli można mieć 16 kont, a 4 konta mogą być naraz zalogowane. Tak wynika z tego http://blog.eu.playstation.com/2013/10/30/playstation-4-the-ultimate-faq/#sect11

Jak coś znajdę to wrzucę :)

 

How many local accounts does the PS4 system support?

The PS4 system supports up to 16 local accounts, in addition to temporary guest accounts.

 

Can more than one person access my content from my PS4 system?

By setting your home PS4 system your “Primary” console, the content you’ve purchased on your account is available to other family members without needing to sign in on your account.

 

Can two people use my account’s content on two different PS4 systems at once?

Yes, this is possible.

Odnośnik do komentarza

To samo Pytanie

2 konsole = 2 konta głowne - oba z plusem ale to nie ma znaczenia

Czy jesli giery bede kupowac na swoim koncie to brat bedzie mogl normalnie je sciagnac i odpalic na swoim? Bedziemy mogli grac jednoczesnie?

Raczej nie - ja to tak rozumiem że musi być odwrotnie - brat kupuje na swojej konsoli ale na Twoim koncie a potem się przełącza na swoje aby móc tam grać. Potem Ty wracasz na swoje główne i już grasz normalnie na swoim (na żadnym innym nie będziesz mógł grać).

 

Jak to będzie z PS+ to pojęcia nie mam jak to może ewentualnie działać na dwie konsole... Ja nie planuje się składać na PS4 ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...